•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟
آره....گاهی از اینکه باز حمله داشته باشم یا اینکه بیماریم پیشرونده بشه استرس میگیرم
من خداییش از هیچی نمیترسم چون میدونم خدایی دارم که بالا سرمه و هوامو خیلی داره agreement2 هر اتفاقیم بیفته ککم نمیگزه نمیدونم حتما حکمتی بوده و شاکرم به درگاهش love28
 تشکر شده توسط : *sharzad.s* , arezooo82 , ارزو
من به خاطر ناشناخته بودنش ازش می ترسم اینکه واقعا نمی دونم چه کار میشه کرد که برای همیشه تکرار نشه می ترسم. به من که میگن استرس نداشته باش ,عصبی نشو,زیاد خودتو خسته نکن ........
ولی باز هم ته دلم از نوع حادش می ترسم البته من یک سال هستش که فهمیدم دارمش ! می دونم از خیلی مریضی ها بهتره ولی بازم ته دلم می ترسم...........Confused
 تشکر شده توسط : parastoo joon
من از ام اس نمی ترسم.اتفاقا خیلی هم دوسش دارم.عاشقشم.تنها کسیه که همیشه و همه جا بعد از خدا با منه.چیزایی و بهم داده که هیچ کس دیگه ای بهم نداده بود تا حالا.
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : ارزو , بنده خدا
نه شهرزاد چجان ترس نداره اون مردم عادی هستن که چون نمیشناسنش یا بیشتر بیماران رو از گروه چهارم یعنی پیشرونده ثانویه دیدن میترسن و وححشت دارن ولی ما داریم باهاش سالهایی زندگی میکنیم بچه خوبیه کار به کار کسی نداره اگه هم داشته باشه با ما کار داره agreement2 بهرحال بنظر من حسنه نه یک عیب چون باهاش میتونی انتخابهای خیلی خوبی بکنی مثلا کار و زندگی و دانشگاه و .................. دوست اطرافیان و ............... پس نترس امیدت به خدا باشه

و ثریا جان از شما هم ممنون اره منم همینطور واللهicon_question
 تشکر شده توسط : *sharzad.s* , ارزو
(2011/05/02, 11:16 PM)MFhealth نوشته است: بعضی اوقات از ام اس میترسم یعنی از آینده میترسم.از اینکه منو برای انجام کارهای روزمره به دیگران وابسته کنه یا دیگه نتونم سر کار برم.اما این احساس فقط ماله روزایی که آمپول میزنم بعد سعی میکنم منطقی فکر کنم و خدا رو شکر کنم به خاطر سلامتی فعلیم و انرژی منفی ندم.

امروز داشتم این موضوع رو دوباره می خوندم تا به ارسال خودم رسیدم. جالب بود احساسم از اون زمان تا حالا کلی تغییر کرده. راستشو بخواید اون موقع خیلی بیشتر از اینی که اینجا نوشته بودم می ترسیدم و وقتی میدیدم بعضی از بچه ها می نویسن ام اس رو دوست دارن حرصم می گرفتfighting0030.gif فکر می کردم احساساتی شدن و دارن به خودشون روحیه میدن. حالا واقعا نظرم تغییر کرده. دیگه حتی از فلج شدن هم نمی ترسم.
نظر prime برای من خیلی جالب بود و خیلی به حال من نزدیک.
دیدم یه دوستی می گفت که از بی خبر اومدن ام اس می ترسه. ولی به نظر من ام اس خیلی هم بی خبر نمیاد. اتفاقا همیشه با دعوت میاد و حتی قبل از اینکه بیاد در می زنه. این ماییم که یادمون میره که دعوتش کردیم و این ماییم که صدای اومدنشو نمی شنویم.
وقتی که غرق کار میشیم و به خودمون بی توجهی می کنیم درست همون موقع است که داریم دعوتش می کنیم. وقتی مایوس می شیم داریم مهمونیشو طولانی تر میکنیم.اگه باهاش صلح کنیم خیلی راحت تر می تونیم کنترلش کنیم.
نمی دونم شاید باز هم در آینده نظرم تغییر کرد.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : parastoo joon , fireboud , ارزو , بنده خدا
بچه ها من بیشتر از اینکه راجع به بیماری فکر کنم همش راجع به بودن و نبودن دارو فکر میکنم. من نزدیک به 7 ساله که ربیف مصرف میکنم و هیچ مشکلی نداشتم. حالا مثل معتادها میترسم اگه یک روزی داروم نباشه دوباره مریضی برگرده؟
 تشکر شده توسط : zenith
قبلا آره خیلی هم زیاد اما الان یکم پوست کلفت شدمlaughing3گاهی اصلا یادم میره که ام اس دارمTongue
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
عجب سوالی...
وقتی دکتر بهم گفت ام اس داری اصلا نمیدونستم چیه ولی زدم زیر گریه
الانم دستام میلرزه نمیتونم تایپ کنم.. هنوز نتونستم به ترسم غلبه کنم ولی میدونم که میتونم
با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
 تشکر شده توسط : *sharzad.s*

سلام من وقتی شنیدم همسرم بیمار ام اسی هست خیلی ناراحت شدم و 3 شب خوابم نبرد و همش ترس از دردهایی داشتم که قرار بود اون بکشه اما بعدش رفتم سراغ مطالعه و هر چه بیشتر مطالعه کردم امیدم بیشتر شد و هر چه به عمق خطرات بیشتر فکر کردم ترس از عمق خطر برام کمتر شد و تازه فهمیدم خودم که هر روز با کلی خطر در خیابان و با ماشینها روبرو هستم بیشتر در خطر معلولیت هستم ولی یک ام اسی و البته بیشتر آنها هرگز معلول نمی شوند و تازه فهمیدم که دیابت خیلی خطرناکتره و تازه فهمیدم که خدا بزرگه و هر چه زمان گذشت من احساسم بهتر شد تا آنجا که امروز ارزویم این است که خداوند من را به جهنم ببرد و سخت ترین غذابها کند و در عوضش یک گل خنده روی لبهاتون بکاره برای من که می ارزه هر چند نمی تونم عذاب خدا را یک لحظه هم تحمل کنم. از اون روز به بعد تصمیم گرفتم هر روز برای پیدا شدن درمان قطعی شما عزیزان روزی 70 بار سوره حمد را بخوانم و تا پیدا شدن درمان قطعی ادامه می دهم. این روزها هم ندایی از درونم بهم می گه که درمان قطعی نزدیک است icon_question

سلام من وقتی شنیدم همسرم بیمار ام اسی هست خیلی ناراحت شدم و 3 شب خوابم نبرد و همش ترس از دردهایی داشتم که قرار بود اون بکشه اما بعدش رفتم سراغ مطالعه و هر چه بیشتر مطالعه کردم امیدم بیشتر شد و هر چه به عمق خطرات بیشتر فکر کردم ترس از عمق خطر برام کمتر شد و تازه فهمیدم خودم که هر روز با کلی خطر در خیابان و با ماشینها روبرو هستم بیشتر در خطر معلولیت هستم ولی یک ام اسی و البته بیشتر آنها هرگز معلول نمی شوند و تازه فهمیدم که دیابت خیلی خطرناکتره و تازه فهمیدم که خدا بزرگه و هر چه زمان گذشت من احساسم بهتر شد تا آنجا که امروز ارزویم این است که خداوند من را به جهنم ببرد و سخت ترین غذابها کند و در عوضش یک گل خنده روی لبهاتون بکاره برای من که می ارزه هر چند نمی تونم عذاب خدا را یک لحظه هم تحمل کنم. از اون روز به بعد تصمیم گرفتم هر روز برای پیدا شدن درمان قطعی شما عزیزان روزی 70 بار سوره حمد را بخوانم و تا پیدا شدن درمان قطعی ادامه می دهم. این روزها هم ندایی از درونم بهم می گه که درمان قطعی نزدیک است icon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , # پریسا # , nazii , ارزو , بنده خدا , mirzaee , عمومهربان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,359 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,953 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 83,186 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 112,265 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,436 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,819 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 128,093 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,181 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,514 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  نقش هورمون ها در بیماری های خود ایمنی warrior 7 10,409 2016/07/23, 02:04 AM
آخرین ارسال: سها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست