•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟
بااینکه وارد چهارمین سالی شدم که ام اس گرفتم اما بازم ازش میترسم ...
خود ام اس یه طرف اینکه ادم میخواد به بعضی ها هم بگه که این مریضیو داره ترسش از خود ام اس هم بیشتره
 تشکر شده توسط : زهرا93
بنظرمن ام اس ترس نداره ،تقریبا یک سال ودوماه پیش که۱۶سالم بود علائم این بیماری برای من پیداشدمن حتی فکرشم نمیکردم ک ممکنه گرفتار همچین بیماری ای بشم ولی....من همه علائم ام اسوداشتم بدیش جایی بود ک وقتی دکترچشم پزشک چشمامو معاینه کرد گف سالمه من حتی نمیتونستم اون علامتای بزرگم ببینم جوری ک خودمم مونده بودم ب دکتر چی بگم که من نمیتونم ببینم فک میکردم چشمام ضعیف شده ولی این طوری نبود... بیشترنظراتونوخوندم ودیدم ک اکثرا بیماریتون بیشتر از۵ساله ولی من فک میکردم زودخوب میشم مثلا تا اخر امسال بااینکه میدونم ام اس درمان نداره بعضی ازحرفاتون منو ی کم ناامیدکردمثلامن هیچ وقت به این فک نکردم ک ممکنه فلج بشم راستشو بخاین تصورشم سخته برای هممون دعا میکنم ک خوب شیم، واسه من ک خیلی سخته فک کنین تو۱۶سالگی ک اوج بچگی ونوجونیته اونم ی دختر بهت بگن ام اس داری من ک کلی گریه کردم ک هنوزم ادامه داره ولی برخلاف بعضی ازبچه هاخیلی امیدوارم همیشه ب خودم گفتم هرکه دراین بزم مقرب تر است/جام بلابیشترش میدهند همین بیت منو ب زندگی امیدوارمیکنه ولی وقتی این آمپولارومیزنم نظرم کلا عوض میشه دردش خیلی زیاده آخرین تزریقم شب یلدابود بدترین یلدای عمرم ب دوستم میگفتم من امشب ی دقه بیشتردردمیکشم... شمام وقتی آمپول میزنین همین طوری میشین؟؟
If the kite doesn't face adverse wind it won't rise
 تشکر شده توسط : همراز , niloofary , مریم 1361 , زهرا93 , مهوش
ام اس ک ترس نداره!
درد داره اما ترس نه!
فعلا از من میترسه!ام اس از اراده و شادی میترسه!
بعدا اونقدم بچ بدی ک نیس فقط شیطونه
اونم شما دوستان ب بزرگواری خودتون ببخشیدنش
بچ ست شکر ی خورده ......
خوش باشین و بخندین icon_biggrinsmiling

(2015/12/26, 11:18 PM)Mahdiyeh نوشته است: بنظرمن ام اس ترس نداره ،تقریبا یک سال ودوماه پیش که۱۶سالم بود علائم این بیماری برای من پیداشدمن حتی فکرشم نمیکردم ک ممکنه گرفتار همچین بیماری ای بشم ولی....من همه علائم ام اسوداشتم بدیش جایی بود ک وقتی دکترچشم پزشک چشمامو معاینه کرد گف سالمه من حتی نمیتونستم اون علامتای بزرگم ببینم جوری ک خودمم مونده بودم ب دکتر چی بگم که من نمیتونم ببینم فک میکردم چشمام ضعیف شده ولی این طوری نبود... بیشترنظراتونوخوندم ودیدم ک اکثرا بیماریتون بیشتر از۵ساله ولی من فک میکردم زودخوب میشم مثلا تا اخر امسال بااینکه میدونم ام اس درمان نداره بعضی ازحرفاتون منو ی کم ناامیدکردمثلامن هیچ وقت به این فک نکردم ک ممکنه فلج بشم راستشو بخاین تصورشم سخته برای هممون دعا میکنم ک خوب شیم، واسه من ک خیلی سخته فک کنین تو۱۶سالگی ک اوج بچگی ونوجونیته اونم ی دختر بهت بگن ام اس داری من ک کلی گریه کردم ک هنوزم ادامه داره ولی برخلاف بعضی ازبچه هاخیلی امیدوارم همیشه ب خودم گفتم هرکه دراین بزم مقرب تر است/جام بلابیشترش میدهند همین بیت منو ب زندگی امیدوارمیکنه ولی وقتی این آمپولارومیزنم نظرم کلا عوض میشه دردش خیلی زیاده آخرین تزریقم شب یلدابود بدترین یلدای عمرم ب دوستم میگفتم من امشب ی دقه بیشتردردمیکشم... شمام وقتی آمپول میزنین همین طوری میشین؟؟

اره خواهر کوچیک من!همه ما شب هایی ک امپول میزنیم درد میکشیم وحساس میشیم عصبی!من خودم شباش فقط یک ساعت خاب!منم خاطره خوبی ندارم از ام وسن تو عمل اسکولیز کردم!سخته همه ما درکتت میکنیم اما عروسک داداش حیف اون الماس ها نیست از چشای خوشکلت بیاد!
روز امپول سعی کن غذاهایی بخوری ک طبع گرم .و با طبعت میسازه!خوب شدنی نیست اما کنترل شدنیه!همشم دست تو هس!بعدا قبل ترژیق دم کرده بابونه و یا زعفران بخور ک ارومت کنه!دم کرده زنجفیل هم مسکن هست!
نبینم ناراحت باشی ها!
love51
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : همراز , Mahdiyeh , niloofary , زهرا93
یک ضرب المثل هست که میگه از هر چی بترسی همون به سرت میاد
من برای ایندم یک برنامه ریزی دقیق بر اساس علایقم .خواسته هام کردم ولی فقط یه موضوع هست که میتونه این اینده رو خراب کنه اونم این مریضی لعنتیه
من میخام نترسم یا به یادش نیارم ولی باز هم نمیشه
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : Parla , niloofary , زهرا93
(2015/12/27, 12:19 AM)mj.ny-luise نوشته است: یک ضرب المثل هست که میگه از هر چی بترسی همون به سرت میاد
من برای ایندم یک برنامه ریزی دقیق بر اساس علایقم .خواسته هام کردم ولی فقط یه موضوع هست که میتونه این اینده رو خراب کنه اونم این مریضی لعنتیه
من میخام نترسم یا به یادش نیارم ولی باز هم نمیشه

واقعادرکت میکنم چی میگی منم مث توبودم ولی بنظرم من میتونم ب اون چیزی ک میخام برسم بایدهمیشه امید داشته باشی مثلا من به خودم میگم ام اول اسمته و اس جمع موفقیت هات ب خودت امیدوارباش دوست عزیز

(2015/12/26, 11:33 PM)71shahab نوشته است: ام اس ک ترس نداره!
درد داره اما ترس نه!
فعلا از من میترسه!ام اس از اراده و شادی میترسه!
بعدا اونقدم بچ بدی ک نیس فقط شیطونه
اونم شما دوستان ب بزرگواری خودتون ببخشیدنش
بچ ست شکر ی خورده ......
خوش باشین و بخندین icon_biggrinsmiling

(2015/12/26, 11:18 PM)Mahdiyeh نوشته است: بنظرمن ام اس ترس نداره ،تقریبا یک سال ودوماه پیش که۱۶سالم بود علائم این بیماری برای من پیداشدمن حتی فکرشم نمیکردم ک ممکنه گرفتار همچین بیماری ای بشم ولی....من همه علائم ام اسوداشتم بدیش جایی بود ک وقتی دکترچشم پزشک چشمامو معاینه کرد گف سالمه من حتی نمیتونستم اون علامتای بزرگم ببینم جوری ک خودمم مونده بودم ب دکتر چی بگم که من نمیتونم ببینم فک میکردم چشمام ضعیف شده ولی این طوری نبود... بیشترنظراتونوخوندم ودیدم ک اکثرا بیماریتون بیشتر از۵ساله ولی من فک میکردم زودخوب میشم مثلا تا اخر امسال بااینکه میدونم ام اس درمان نداره بعضی ازحرفاتون منو ی کم ناامیدکردمثلامن هیچ وقت به این فک نکردم ک ممکنه فلج بشم راستشو بخاین تصورشم سخته برای هممون دعا میکنم ک خوب شیم، واسه من ک خیلی سخته فک کنین تو۱۶سالگی ک اوج بچگی ونوجونیته اونم ی دختر بهت بگن ام اس داری من ک کلی گریه کردم ک هنوزم ادامه داره ولی برخلاف بعضی ازبچه هاخیلی امیدوارم همیشه ب خودم گفتم هرکه دراین بزم مقرب تر است/جام بلابیشترش میدهند همین بیت منو ب زندگی امیدوارمیکنه ولی وقتی این آمپولارومیزنم نظرم کلا عوض میشه دردش خیلی زیاده آخرین تزریقم شب یلدابود بدترین یلدای عمرم ب دوستم میگفتم من امشب ی دقه بیشتردردمیکشم... شمام وقتی آمپول میزنین همین طوری میشین؟؟

اره خواهر کوچیک من!همه ما شب هایی ک امپول میزنیم درد میکشیم وحساس میشیم عصبی!من خودم شباش فقط یک ساعت خاب!منم خاطره خوبی ندارم از ام وسن تو عمل اسکولیز کردم!سخته همه ما درکتت میکنیم اما عروسک داداش حیف اون الماس ها نیست از چشای خوشکلت بیاد!
روز امپول سعی کن غذاهایی بخوری ک طبع گرم .و با طبعت میسازه!خوب شدنی نیست اما کنترل شدنیه!همشم دست تو هس!بعدا قبل ترژیق دم کرده بابونه و یا زعفران بخور ک ارومت کنه!دم کرده زنجفیل هم مسکن هست!
نبینم ناراحت باشی ها!
love51
مرسی ازاطلاعاتی ک بهم دادی برادرعزیزم
If the kite doesn't face adverse wind it won't rise
 تشکر شده توسط : niloofary , زهرا93
ای بابا305320_JC_thinking
ام اس باید از ما بترسهfighting0030.gif
 تشکر شده توسط : niloofary , آنا , 71shahab , زهرا93 , Mahdiyeh
confused2confused2confused2
خب اگه بهش فکر کنی و بری تو بهرش خیلی خیلی وحشتناکه
 تشکر شده توسط : زهرا93 , Mahdiyeh
(2015/12/27, 11:45 AM)niloofary نوشته است: confused2confused2confused2
خب اگه بهش فکر کنی و بری تو بهرش خیلی خیلی وحشتناکه

نه بابا اینجوریام دیگ نیست!اگ روحیت خوب باشه هیچ کار نمیتونه wink2کنه
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : آنا , مریم 1361 , niloofary , زهرا93
من ام اس میخوام
ام اس! بیا منو بگیر!!
جز آستاان توام در جهان پناهی نییست
سر مرا به جز این در حواله گاهی نییست
love28
من دلم نمیخواد ب دوسال پیش برگردم
ب اون روزای سختی ک درگیر دکتر و ام آر آی بودیم
ب روزای اذیت شدنمونsad
آب شدن مامان بابامsad
گاهی با خودم میگم خدا باید گناهامو بخشیده باشه با اون اذیتی ک من شدم
یکی پاش خواب میره هی نق و نوق میکنه آی پام
من دستم نزدیک سه هفته خواب رفته بود و سوزن سوزن میشد
خیلی اذیت شدم
بازم شکر ک الان خوبم
از ام اس زیااااد نمیترسم فقط دیگه نمیخوام ب دوسال پیش برگردم
نمیخوام خونوادمو ناراحت ببینم
من از ام اس نمیترسم فقط از ناراحتی و نگرانی خونوادم میترسم
سلامتی یه امانته پیش ما.خدا خودش داده.هروقتم بخواد میگیره...
بچه ها گوشتونو بیارین جلوConfused دلم نمیخواد فلج شم حتی ۲۰ سال دیگه.sadخداجون امانتیتو نگیر ازمون.گناه داریم sad
اگرم گرفتی راضیم ب رضات sad2همین

عزیزم منم ۱۹ سالگی متوجه بیماریم شدم.اولش خیلی ناراحت بودم
منی ک کلی هدف داشتم و صدر هدفام پزشکی بود باید دوماه مونده ب کنکور اینجوری میشد
ناراحت نباش با تمام توانت درستو ادامه بده تا همه بفهمن ک ام اس فقط اسمش ترسناکه.
واسه آمپولا هم تزریقش ک درد نداره برای من.ولی بعد تزریق سر درد بدن درد گاهی تب و لرز و اکثرا شبا تا صب کابوس میبینم.زودرنج میشم و عصبی میشم. سر هرچیزی اشکم در میاد ولی بعد ک یه روز از تزریق میگذره خندم میگیره
همه با هم همدردیم دوست گلم
 تشکر شده توسط : Mahdiyeh , *MoNa*

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,217 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,667 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 82,492 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 111,452 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,175 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,454 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 127,425 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,148 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,378 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  نقش هورمون ها در بیماری های خود ایمنی warrior 7 10,367 2016/07/23, 02:04 AM
آخرین ارسال: سها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست