•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟
بی خیال بابا!! معلومه که نه... اصن ترس نداره که بیچارهsmiling

من که مطمئنم تا خودمون نخوایم امکان نداره اتفاقی بیوفته wink2
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
 تشکر شده توسط : الهه میم
من اویل بیماریم خیای میترسیدم که آیندم چی میخواد بشه ولی هر چی از بیماریم گذشت خودم توجیه همه چیز شدم و دیگه از هیچی نمیترسم و منتظر هر اتفاقی هستم سرنوشت ما هم اینجوری رقم خورد.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : zohrevand , الهه میم
از MS نترسید
یک متخصص اعصاب و روان با تاکید بر اینکه نباید از بیماری ام‌اس هراس داشت و آن را به عنوان یک بیماری صعب‌العلاج و غیر قابل درمان تلقی کرد: افزود: معمولا تا بیش از ۹۰ درصد کارکردهای از دست رفته در سیستم عصبی بیماران مبتلا به ام اس با درمان بدست می‌آید.
به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر سیدحسین آقامیری در همایش بیماران خاص شهرستان ساوه افزود: در مبتلایان به بیماری ام‌اس کارکرد سیستم‌های عصبی مغز از دست می‌رود و فرد مبتلا دچار اختلالاتی در سیستم عصبی می‌شود.
به گفته وی، تنها درصد کمی از بیماران مبتلا به ام اس دچار ناتوانی نسبی شده و امور شخصی آنان وابسته به دیگران می‌شود.
این پزشک متخصص اعصاب و روان بیشترین مقطع سنی ابتلا به ام اس را بین 20 تا 40 سال بیان کرد و افزود: در این محدوده سنی هم بیشترین مبتلایان را بانوان تشکیل می‌دهند.
وی با تاکید بر اینکه در کنار همه مشکلاتی که این بیماری به همراه دارد معضل فرهنگی بیشتر از درمانی نمود پیدا کرده است، افزود: نگرانی‌های موجود درخصوص ابتلا به این بیماری که در قالب معضل فرهنگی بوجود می‌آید بیشتر از موضوع درمان است که البته اطلاع رسانی خوب انجمن‌های خیریه در این حوزه نگرانی های فرهنگی را نیز کاهش داده است.
آقامیری مشکل اشتغال و ازدواج را دو معضل دیگر مبتلایان به این بیماری دانست و افزود: برای یک بیمار مبتلا به ام‌اس شغل مناسبی در جامعه وجود ندارد مضافا بر اینکه ازدواج این بیماران نیز در مقطعی که بیمار هستند، به لحاظ عدم اطلاع صحیح جامعه از این بیماری و نگرانی‌های بی‌موردی که خانواده‌ها از آن دارند دشوار شده است.
وی با اشاره به اقدامات درمانی که از سوی مجموعه دانشکده علوم پزشکی برای بیماران خاص نظیر ام‌اس صورت می‌گیرد، گفت: برای یک بیمار ام اسی لازم است که به منظور اطلاع از کارکرد صحیح کبد و کلیه در مدت زمانی که دارو مصرف می‌کند هر از چندگاهی MRI شده و آزمایشات ضروری از آنان گرفته شود.

http://www.ghatreh.com/news/nn31726621/%...B%8C%D8%AF
زمان مخابره : ۱۳۹۵/۲/۲۶
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , nahid , zohrevand , alireza1111 , طاهره. , الهه میم
حقیقتا من اولش اصلا ترسی نداشتم!اول کار باورش هم کردم!ترسی نداره البته از نظر من!چون هر اتفاقی تو زندگی ی چیزای خوب داره ی چیزای بد
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , طاهره.
بهتون توصیه میکنم اصلا تو بطن این بیماری نرید چون وحشتناکهconfused2
 تشکر شده توسط : طاهره. , zahra :) , الهه میم
اوایل میترسیدم. وای خداااا ینی اخرش چی میشه.بعد یواش یواش برام عادی شد حتی اون موقع که عصا دستم گرفتم ترس نداشتم. بخودم تکیه کردم و درعرض چهارماه عصارو گذاشتم کنار.میلنگیدم ولی تحمل کردم. الان خداروشکر خیلی بهترم.توصیه میکنم باهاش دوست بشین.یه دوست که گاهی ادیتتون میکنه ولی قصدش پیشرفت شماست.icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : niloofary , بهرنگ , طاهره. , Parla , الهه میم
من از ام اس و اسمش اصلا نمیترسم ، فقط از این میترسم که خدایی نکرده ی روز خار بشم که اگه از دست وپا بیفتم تو این سن و سال جوونی کی دیگه میخواد من و نگهم دارهconfused2
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : niloofary , بهرنگ , hyd69hyd , طاهره. , leili-asmaneh , الهه میم
یماری ام اس که هیچ.الان مدتهاست که از مردن هم نمی ترسم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : niloofary , طاهره. , الهه میم
کم کم دارم میترسم
از مرگ ارزوهام
از این که دلیل نداشته هام ام اس باشه
از محتاج شدنsad2
 تشکر شده توسط : majid1 , niloofary , منیره جان , الهه میم
وقتی به من گفتند ام اس داری، خیلی وحشت زده شدم
خیلی زمان برد تا باهاش کنار بیام
وقتی کنار اومدم بهم گفتند ام اس نداری و دویک داری!!!
الآن هنوز از دویک وحشت زده ام
زمان میبره تا باهاش کنار بیام و باور کنم که چیزی نیست!!!
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : طاهره. , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,248 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,697 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 82,626 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 111,602 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,199 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,501 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 127,470 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,162 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,420 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  نقش هورمون ها در بیماری های خود ایمنی warrior 7 10,371 2016/07/23, 02:04 AM
آخرین ارسال: سها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان