امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید
همون برخورد اول (خواستگاری)
این ام اس را بگید Dash2 به خدا سلامتی مهمتر از این حرفاست مثلا جواب رد بشنوین و یا هیچ کسی نیاد خواستگاری و و امثال این حرفاست کلا گور باباشون aloofandbored اصلا  نیان یا بله نگن Cheshm-posht2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : سفید برفی , پریا حقیقت پور
من در هر دو صورت امتحان کردم 
هم قبل خواستگاری گفتم 
هم بعد از شناخت طرفین
در هر دو صورت هم برخورد خوبی ندیدم
انگار ام اس واگیر داره
بیخیال ازدواج اصلا
مگه تنهایی چه بدی ای داره که الکی خودمونو درگیر ازدواج و یه فرد دیگه کنیم؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , hessam , i_sh , mahsa24
(2019/04/03, 06:28 PM)سفید برفی نوشته است: من در هر دو صورت امتحان کردم 
هم قبل خواستگاری گفتم 
هم بعد از شناخت طرفین
انگار ام اس واگیر داره
بیخیال ازدواج اصلا

خوب برخورد بدی داشتند گور باباشون یکی دیگه 
اصلا  قبل از خواستگاری بگو اگه طرف شعور لاذم را نداشت که کلا تا خواستگاری هم نمیاد دیگه روی دوش خانوادت  هزینه مراسم خواستگاری نمی اندازی اینجوری خیلی بهتره آدم ها کاذب و الکی سریع شناسایی می شن و حضورشون حذف می شه
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : سفید برفی , پریا حقیقت پور , i_sh , mahsa24
(2019/04/03, 06:28 PM)سفید برفی نوشته است: من در هر دو صورت امتحان کردم 
هم قبل خواستگاری گفتم 
هم بعد از شناخت طرفین
انگار ام اس واگیر داره
بیخیال ازدواج اصلا

کنترات بردار 
به این خاله خان باجی که سفره و.. میرن بسپر .
تو 40 الی 50 تا جواب میده باید بری سر لیست هرمی یه مطلع منطقه، باید دو نفر معرفی کنی فقط  اونا هم دونفر معرفی کنن men
بوده این مدلی دیدن گل شیرینی از قبلی استفاده نشده دم در رد شنیدن، سر راه خونه دیگه خرجش کردند  aloofandbored
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , mahsa24
نگفتن خیلی اشتباه بزرگیه. چون اگر بعد ازدواج بفهمه میتونه به عنوان کلاهبرداری از شما شکایت کنه و حتی خسارت بگیره. به نظر من فقط دو طرف لازمه بدونن و بقیه افراد اصلا ربطی بهشون نداره .بابای من تو چندمین جلسه خواستگاری بیماری منو با خانواده همسرم مطرح کرد البته خودم قبل از اینکه خواستگاری انجام بشه به همسرم گفته بودم که ام.اس دارم و ایشون خودشون خواستن با خانواده شون مطرح نشه اما پدرم راضی نشد و گفت و ازدواج ما سه سال به تاخیر افتاد حالا جالبش اینکه من بعد ازدواجم فهمیدم پدر و مادر همسرم به خاطر سن بالا اصلا متوجه نشدن که بیماری من ام.اس یا هرچیز دیگه هست اونا فقط متوجه شدن که من یه بیماری دارم confused و مخالفتشون بابت کلا بیماری بود .الان بعد سه ماه از ازدواج همسرم به من گفت که اونا نمیدونن و بهشون گفته که سمیرا تو دوران خوابگاهی بودنش یه بیماری گرفته و تموم شده مشکلی هم نداره و بابای سمیرا از روی صداقت این موضوع رو مطرح کرده و میتونسته نگه  confused الان من کلا گیجم icon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , سالومه , mahsa24
(2019/04/04, 06:37 PM)سمیرا67 نوشته است: نگفتن خیلی اشتباه بزرگیه. چون اگر بعد ازدواج بفهمه میتونه به عنوان کلاهبرداری از شما شکایت کنه و حتی خسارت بگیره. به نظر من فقط دو طرف لازمه بدونن و بقیه افراد اصلا ربطی بهشون نداره .بابای من تو چندمین جلسه خواستگاری بیماری منو با خانواده همسرم مطرح کرد البته خودم قبل از اینکه خواستگاری انجام بشه به همسرم گفته بودم که ام.اس دارم و ایشون خودشون خواستن با خانواده شون مطرح نشه اما پدرم راضی نشد و گفت و ازدواج ما سه سال به تاخیر افتاد حالا جالبش اینکه من بعد ازدواجم فهمیدم پدر و مادر همسرم به خاطر سن بالا اصلا متوجه نشدن که بیماری من ام.اس یا هرچیز دیگه هست اونا فقط متوجه شدن که من یه بیماری دارم confused و مخالفتشون بابت کلا بیماری بود .الان بعد سه ماه از ازدواج همسرم به من گفت که اونا نمیدونن و بهشون گفته که سمیرا تو دوران خوابگاهی بودنش یه بیماری گرفته و تموم شده مشکلی هم نداره و بابای سمیرا از روی صداقت این موضوع رو مطرح کرده و میتونسته نگه  confused الان من کلا گیجم icon_cry

ولی سمیرا 
کلا دارین سر پدر و مادر همسرتون را شیره می مالید 
راستش راحت بهشون بگید تازه آگاهیشونم بیشتر می شه
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , پریا حقیقت پور , سالومه , mahsa24
پدر من رسما اعلام کرد که سمیرا از سال 90 مبتلا به بیماری MS هست و حتی گفت پرونده پزشکی دخترم موجوده و میتونین ببرین و... خود همسرم نمیخواد خانواده اش بدونن و چون از نظر مالی و عقلی و... هیچ احتیاجی به خانواده اش نداره هم قانون و هم شرع میگه هیچ نیازی نیست که بدونن confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , H-tanha , سالومه , mahsa24
سلام بچه ها آخه چه ربطی به دیگران داره فقط زن و شوهر باید مطلع باشن لزومی نداره دیگرانو درگیر کرد از نظر شرعی فقط در برابر همسر موظف هستیم از نظر قانونی هم فقط اطلاع همسر لازمه نه کس دیگه این بهترین راهه مگر اینکه اونقدر خانواده طرف فهمیده و مطلع باشن که فرد اذیت نشه اونم خیلی بعید میدونم این بیماری اونقدر هولناک نیست که ما خودمون بزرگش میکنیم مثلا من از نظر حرکتی مشکلی ندارم اما چشمم درگیر بیماریه اما وقتی دارم راه میرم بعضیا یه جوری آدمو نگاه میکنن که خودت راه رفتنت یادت میره اما همسر حتما باید مطلع باشه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , H-tanha , سالومه , mahsa24
من زمانی میخواستم ازدواج کنم همسرم گفت نمیخوام خانوادم بدونن پدرم راضی شد ندونن به منو خانوادم گفت اصل منم ..منم موافقم ولی بعد از 5 ماه اصلا همه چیو میزد تو سرم بستری شدم بیمارستان نمیومد بیمارستان مثلا خیر سرم تازه عروسم بودم ...اخرشم خانوادش متوجه شدن گفتن چرا به ما نگفتید ..به ما گفتن اگه به ما میگفتید نمیزاشتیم این ازدواج سر بگیره نه بخاطر اینکه بیمارم بخاطر اینکه طرفم اصلا هیچی از بیماریم نمیدونست .....اخرشم جدا شدم بد داغونم کرد
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , glassheart , kiana , mahsa24
من قبل عقد به طرفم گفتم ولی اوشون ازم شکایت کرد که اصلا نمیدونسته و ۳ سال بعد تفاهمی و توافقی از هم جدا شدیم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,289 2,468,765 2024/04/12, 05:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,108 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,221 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 82,513 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 111,471 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟ Sina 335 204,708 2018/07/04, 02:10 PM
آخرین ارسال: silent
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,176 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,458 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,336 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,655 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان