•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟
ساناز66 جان اصلا حرف مردم برات مهم نباشه خودت از همه مهم تری. توباید بتونی بقیه ی سالهای عمرت رو هم مثل الان سالم بمونی واسه همینم احتیاج به آرامش داری نذار نگاه مردم یا فکر مردم کوچکترین اثری روی روحیه ات بذاره شادباش وبخند اگه خودت بیماریتو آسون گرفتی دیگران هم پیش پاافتاده میبیننش عزیزمbaybay
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : سالومه , free , همسر یک قهرمان
سلام به همگی

من اول از ام اس نمیترسیدم شنیده بودم اگه اوایل بیماریت باشه قابل درمانه ، امید داشتم که خوب میشم ولی هر دکتری یه چیز متفاوتی بهم گفت طوریکه الان ازش علاوه بر ترس تنفر هم دارم،خستم کرده
الآن وقتی میبینم زندگیم تودست ام اسه دیگه ازش میترسم
ازام اس حالم به هم میخوره
ازش بدم میاد که اون شادی و نشاطم ،اعتماد به نفسم، ... رو ازم گرفته

همش میگن با هاش دوست باش آخه کی با دشمن جونش دوسته که من دومیش باشمangry
صد بار خدا مرثیـه خوان کرد مرا ، در بوتـه ی صبر امتحان کرد مرا

هرگز نشکست پشتم از هیچ شکست ، جز مرگ پدر که نیمه جان کرد مرا
 تشکر شده توسط : mahdie , FBF , سالومه , free , همسر یک قهرمان , کارین , fariba 68
فقط میتونم بگم باهاش کنار اومدم همین
ترس و دوستی توش نیست .
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : free , همسر یک قهرمان
می ترسم خیلیییم زیاد چون علاوه بر مشکلاتش فکرمو به شدت درگیر کرده بدترین قسمتش اینه که نمی دونم چه اتفاقی برای من میوفته چه چیزاییو قراره از دست بدم اگه میدونستم میتونستم خودمو با شرایط جدیدی که در پیش هست هماهنگ کنم تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که چشمامو ببندمو شاهد اتفاقات باشم Angel
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , موناامیدوار , کارین
خداروشکر من تاحدودی آدم بی خیالیم,کاری که از دستم بربیاد انجام میدم ولی به نتیجه اش فکر نمیکنم,نتیجه رو سپردم به خدا,میدونم منو خجالت زده خودم نمیکنه...
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : کارین
(2014/05/03, 01:35 AM)soniya نوشته است: الآن وقتی میبینم زندگیم تودست ام اسه دیگه ازش میترسم
سلام دوست عزیز
زندگی ما دست خداست نه ام اس!
همه چیز دست خداست! میتونه هر کاری که اراده کنه انجام بده؛ پس فقط به خدا توکل کن!
من هم یه مدت مثل شما فکر میکردم ام اس همه نشاط و شادابی و جوانی رو از من گرفته؛ ولی گذشت زمان همه چی رو حل کرد. وقتی دیدم دیگه هیچ مشکلی ندارم و مثل آدم عادی میتونم همه کارهام رو خودم انجام بدم، تمام این افکار از ذهنم دور شد.
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : Exhautless , کارین
(2014/05/03, 06:23 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2014/05/03, 01:35 AM)soniya نوشته است: الآن وقتی میبینم زندگیم تودست ام اسه دیگه ازش میترسم
سلام دوست عزیز
همه چیز دست خداست! میتونه هر کاری که اراده کنه انجام بده؛ پس فقط به خدا توکل کن!
من هم یه مدت مثل شما فکر میکردم ام اس همه نشاط و شادابی و جوانی رو از من گرفته؛ ولی گذشت زمان همه چی رو حل کرد. وقتی دیدم دیگه هیچ مشکلی ندارم و مثل آدم عادی میتونم همه کارهام رو خودم انجام بدم، تمام این افکار از ذهنم دور شد.
تو همچین مگی گذر زمان آدم فکر می کنه 20 ساله ام اس داری Rolleyes
هنوز خودت اوله راهی angel
دیگرا خوب شرایط روحی و اجتماعی مختلفی دارند که با این بیماری روبه رو می شن icon_cry
پس بهتره یک جور دیگه همراهیشان کنیم AngelAngel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2014/05/03, 06:27 PM)hessam نوشته است:
سلام دوست عزیز
دیگرا خوب شرایط روحی و اجتماعی مختلفی دارند که با این بیماری روبه رو می شن icon_cry

آقا حسام من هم شرایط روحی وحشتناکی داشتم؛ کلاً من یه آدم حساس و پر استرسی بوده و هستم. خودم و خانواده هم مشکلات بسیار زیادی در طول زندگی داشته و همچنان داریم؛ پس فکر نکنید من یه مرفه بی درد هستم که تنها مشکلم ام اس بوده!
تا 6 ماه بعد از تشخیص این بیماری هم به شدت افسرده بودم و افکار شیطانی بر من مسلط شده بود و به سختی اون دوران رو سپری کردم. فقط خواستم به دوستمون دلگرمی بدم که بدونه این نیز بگذرد...
در این سایت ریش سفید هایی هستند که خیلی بیشتر از بنده حقیر تجربه دارند؛ از همه دوستان معذرت میخوام
(2014/05/03, 06:49 PM)الی کوچولو نوشته است:
سلام دوست عزیز

آقا حسام من هم شرایط روحی وحشتناکی داشتم؛ کلاً من یه آدم حساس و پر استرسی بوده و هستم. خودم و خانواده هم مشکلات بسیار زیادی در طول زندگی داشته و همچنان داریم؛ پس فکر نکنید من یه مرفه بی درد هستم که تنها مشکلم ام اس بوده!
تا 6 ماه بعد از تشخیص این بیماری هم به شدت افسرده بودم و افکار شیطانی بر من مسلط شده بود و به سختی اون دوران رو سپری کردم. فقط خواستم به دوستمون دلگرمی بدم که بدونه این نیز بگذرد...
در این سایت ریش سفید هایی هستند که خیلی بیشتر از بنده حقیر تجربه دارند؛ از همه دوستان معذرت میخوام

سلام دوست عزیز

من منظور خاصی نداشتم
ولی
خوبه
اگه کسی را داریم روحیه بهش می دیم
به گونه ای نشه که با یک اتفاق کلا از آن روز که روحیه نداشته بود حال و روز روحیش بدتر بشه

یعنی: به تمام جوانب قضیه آشناش کنیم

منم خیلی آدم های مرفح بی درد را می شناسم
که با بهترین امکانات درمانی داشتند
این بیماری کاملا زمین گیرشان کرده
آدم نمی دانه فردا چی می شه
ولی 85% ماها تا سال ها سر پا هستیم
می مانه 15% که امیدشان به خدا باشه امروز و فردا خوب خوب می شن

این بیماری تقدیر و امتحان خداست

حتی مجازات اعمال و گناهان ما و اطرافیان ماست
باید هرکسی به گذشتش برگرده ببینه تو همه زمینه ها کجا اشتباه کرده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : حنانه74 , minoshka , کارین
(2014/05/03, 06:57 PM)hessam نوشته است: من منظور خاصی نداشتم
ولی
خوبه
اگه کسی را داریم روحیه بهش می دیم
به گونه ای نشه که با یک اتفاق کلا از آن روز که روحیه نداشته بود حال و روز روحیش بدتر بشه

یعنی: به تمام جوانب قضیه آشناش کنیم

منم خیلی آدم های مرفح بی درد را می شناسم
که با بهترین امکانات درمانی داشتند
این بیماری کاملا زمین گیرشان کرده
آدم نمی دانه فردا چی می شه
ولی 85% ماها تا سال ها سر پا هستیم
می مانه 15% که امیدشان به خدا باشه امروز و فردا خوب خوب می شن

این بیماری تقدیر و امتحان خداست

حتی مجازات اعمال و گناهان ما و اطرافیان ماست
باید هرکسی به گذشتش برگرده ببینه تو همه زمینه ها کجا اشتباه کرده

من اعتقاد دارم که خدا میخواست قدرتش رو با اینکار به من نشون بده و ازش واقعاً متشکرم که این موهبت رو به من عطا کرد؛ ازش میخوام که منو ناتوان نکنه چون تحملش رو ندارم
خدا عاقبت همه رو ختم به خیر کنه
 تشکر شده توسط : حنانه74 , کارین , fariba 68

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,362 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,954 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 83,187 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 112,281 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,449 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,825 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 128,100 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,181 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,514 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  نقش هورمون ها در بیماری های خود ایمنی warrior 7 10,410 2016/07/23, 02:04 AM
آخرین ارسال: سها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان