امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نهمین کنگره بین المللی ام اس ایران
فقط یک موضوعی رو متذکر شم که چون سابقه شرکت در این کنگره رو دارم در کنار خبرهای امیدوار کننده ممکن اخبار نا خوشایندی هم باشد که بعضی ها نتیجه تحقیقات جدید به خودشون نسبت بدن وتاثیر منفی بذار بنابراین اگر تمایل به شرکت دارین این موضوع در نظر بگیرین ومن از دوستانی که شرکت می کنند خواهش می کنم نکات و مطالب جدید و جالب این همایش بذارن تو سایت
 تشکر شده توسط : ارزو , mehdisalimi , paeeze
ولی هر کسیمقاله ای که خودش نوشته چه مروری چه میدانی، ارائه میده توی این همایش ها وکنگره ها.
احتمالا مطالعه مروری بوده که دراونصورت در بیانشون اینجور ممکنه برداشت شده باشه.
چشم میریم اخبارشو میدیم بهتون اگر زنده بودیم تا او زمان وامیدواریم مقاله ما هم ولو در حد پوستر پذیرفته بشه innocent0001.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : nahid , edarzi , meherafarin , paeeze , arezoo_azizi
ادرس هتل المپیک کجاست اولا ؟
بعدشم چه اخبار بدی مثلا ؟

مثلا اینکه خیلیا ناتوانن یا ترحم بقیه دیگه خبر از این بدتر ولی اینجوری که تو لیستشون نوشته باید خبرهایی بگن و مرور کنن که در مورد خبرهای جدید مثل درمان داروهای جدید باشه نه خبرهای تکراری و بیمزه

متخصصان خارج از کشور هم میان یا فقط دکترای تهران و شهرستانها ؟
؟ چی شد اگه کسی رفته قبلا بگه خوبه یا نه
چطوریه ؟
مهرافرین شماکه رفتی بگو

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : paeeze
چقدر گاهی تند والبته از دید منفی نگاه میکنیمconfusedconfusedconfused
1-ادرس هتل المپیک رو سرچ کنید براحتی میتونید پیدا کنید سالن های همایش مختلفی داره که فعلا شرکت کنندگان از محل دقیقش باخبر نیستن
این کروکی
.jpg   corookiolampic.jpg (اندازه: 78.14 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
همایش های ام اس برای نشون دادن ناتوانی های احتمالی نیست بلکه جایی برای مبادله اطلاعات و اگاه سازی از اخبار وتازه های علمی یا پژوهشی و اتفاقا در این دوره تجلیل از محققین جوان

بله کنگره از اسمش هم پیداست بین المللیه و ممکنه هر کسی از هر کشوری شرکت کنه.
اینکه گفتیم که خبرشو میدیدم هم منظور گزارشی از همایش بعد از اجرا برای کسانی بود که حضور ندارن احتمالا در این همایش.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , sargol
(2012/10/07, 12:18 PM)yas نوشته است: ؟ چی شد اگه کسی رفته قبلا بگه خوبه یا نه
چطوریه ؟
مهرافرین شماکه رفتی بگو

من سال 86 فکر کنم رفتم چون پرستار هم هستم تا حدودی با اصطلاحات پزشکی اشنا هستم روز اول از مترجم استفاده نکردم ولی تاحدودی فهمیدم روز دوم از مترجم استفاده کردم اما من فکر می کنم این بیشتر برای پزشکان ومحققین کاربرد داره و چون از دید پزشکی با این مسئله برخورد میشه یه واقعیت هایی بدون اینکه حضور بیمار در نظر گرفته بشه در مورد سیر بیماری گفته میشه وچون شاید خیلی کاربرد خاصی بصورت شرکت در این همایش برای بیمار نداشته باشه چون من در کادر پزشکی هم کار کردم میدونم وقتی پزشکان در مورد بیماری بحث می کنند سعی میکنند در حضور بیمار نباشه یا اصلا فقط بیماری میبینند ودر این همایش قرار نیست با توجه روحیه بیمار از سیر بیماری گفته بشه و بیماران ام اس خیلی حساسند وگرنه حس ترحم منظور من نبود ولی از دوستانی که هم وقت دارند وهم اطلاعات زمینه ای خوبی دارند از نتایج این کنفرانس مارو هم مطلع کنند
دستگاه مترجم منظورم بعدم شرایط همه بیمارها یکی نیست من کسی که وضعیت روحی وجسمی خوبی نداره رو بیشتر منظورم حالا باز با افراد دیگه مشورت کنید
بچه ها این کنگره ها برای افرادی مث من و شما نیست . بحث های تخصصی توش میشه و درواقع تبادل اطلاعاتیه بین پزشکا و محققا
همونجور که بقیه هم گفتن توی اینجور کنگره ها نتایج آمارها و مطالعات بعضا تئوری محققین مطرح میشه و درکل برای من و شمای بیمار اصلا مناسب نیستن
اون چیزی که واسه من و شما مفیده بحثاییه که توی سمینار های انجمن ام اس مطرح میشه
پزشکا با در نظر گرفتن دستاوردهای جدید و تجربیات عینی بدست اومده ، شسته و رفته میان اطلاعات مفید و لازم رو اونجا میگن
توی این کنگره ها بیشتر یه سری اطلاعات خام ( از این جهت خام که واسه همه گیر شدنش اتفاقات زیادی درباره اش باید رخ بده ) مطرح میشه
و این واقعا باعث خوشحالیه که با وجود مشکلات زیادی که توی مملکتمون هست ، این کنگره اینجا برگزار میشه
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : hamid t , nahid , paeazan
بله ، معمولا توی کنگره ها داوطلبان شرکت ، مقاله از قبل ارسال میکنن و اگه مقاله مورد قبول برای ارائه در کنگره شد ، می تونن شرکت کنن و معمولا پزشکان مغز و اعصاب و علوم مرتبط با ام اس شرکت میکن نه بیماران ، مگر اینکه پژوهش قابل قبولی برای ارائه در چنین همایشی داشته باشن .برای همین هزینه داره که فقط متخصصان امر بیان .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من دوست دارم شرکت کنم اما تهرانه واسم یه کم سنگینه رفت و برگشت ارزشش رو داره
برگزاري كنگره ساليانه ام اس و استقبال پر ستاران
كنگره ساليانه انجمن ام اس 11 و 12 آبان در هتل المپيك برگزار مي شود.
حسين كرمانپور دبير اجرايي اين كنگره در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران افزود: در كنگره امسال بيماري ام. اس از جهات گوناگوني از جمله مغز و اعصاب، تغذيه، روان شناسي، طب فيزيكي و توانبخشي و مراقبت هاي پرستاري بررسي مي شوند.

وي گفت: در اين كنگره گروه هاي مختلف مثل جراحان اعصاب، متخصصان زنان، روان پزشكان و بيوفيزيك، اپيدمولوژيست ها، متخصصان علوم زيستي تا تغذيه، آناتومي بافت و ژنتيك مشاركت داشتند.

وي افزود: همچنين مهندسان تجهيزات پزشكي ،متخصصان علوم توانبخشي، پرستاران و علوم پايه اي مثل روانشناسي هم مقالاتي ارسال كرده اند./ع2

خوب باشيد و خوب بمانيد
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , paeazan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی آخرین یافته های علمی سلولهای بنیادی عصبی درپنجمین کنگره علوم اعصاب niloofary 0 2,504 2016/07/26, 08:32 AM
آخرین ارسال: niloofary
  چشم انداز درمان با سلول بنیادی در ایران.... sooorooosh 9 7,523 2016/05/21, 02:45 PM
آخرین ارسال: niloofary
  اخبار دهمین کنگره بین المللی ام اس shokolat 10 7,182 2015/09/22, 12:18 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  سیرتولید داروهای MS، دکتر ترابی ، کنگره 11 nahid 1 3,096 2014/11/03, 06:43 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  گام های "ام اس" بر بام ایران گروه کوهنوردی ام اس سنتر 29 20,907 2014/08/05, 09:43 PM
آخرین ارسال: omid_nejad
  رئیس انجمن MS ایران: MS در طبقه تحصیل‌کرده و مرفه‌تر بیشتر است hamid_147 5 5,517 2014/05/14, 03:41 PM
آخرین ارسال: baran
  ایران پرچمدار حمایت از بیماران ام اس asall 16 12,287 2014/05/12, 12:51 AM
آخرین ارسال: (reihane(raz
  افتتاح نخستین مرکز نقشه‌برداری مغز خاورمیانه در ایران hamid_147 0 2,322 2014/04/28, 04:18 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  حال «سلامت» در ایران خوب نيست! nahid 3 3,454 2014/04/22, 03:50 PM
آخرین ارسال: maryy
  پرفروش داروهای ایران sargol 0 2,707 2014/02/14, 11:08 AM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان