•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2پدرش با شما مادرش و بسپريد دست ما خانوهاي سايت شما نامرحميدwink2....تيكه بزرگه گوششه بچه هايي كه موافقن براي جنگ اماده بشن و بيان icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinام اس نزذيك هاي كوچه بن بستهfighting0030.gif
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ابراهیم , mehdernet2 , rahaei
بچه ها خیلی دوستتون دارم.اینجا که میام حس میکنم تنها نیستــــــــــــــــــــــــــــــــم.البته که خدا همیشه هست.من اولش که فهمیدم انگار اصلا گوشم نشنید.واقعا ازش گذشتم.ولی بعدش یعنی چند وقت بعد تازه این ترسها و نگرانی از آینده اومد سراغم.خیلی خل شده بودم.خِیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی...ولی بعدش خدا برام یه فرشته فرستاد که کمکم کنه که این مهمون ناخوندرو از همون راهی که اومده برشگردونم.یه نفری بهم گفت خدا گفته اگه بنده هاش بفهمن که اون چقدر دوستشون داره از خوشحالی قالب تهی می کنن.اگه ادم اینو درک کنه چیزی برای ترس وجود نداره.
سلام
ای بابا Huh من از سوسک نمی ترسم wink2 اونوقت از ام اس بترسمfighting0030.gif
یا علی
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : rahaei , عسل راد
ترس ازبیماری ام اس کاملابی معنی است.بیماری ام اس مثل اسب رام شده ای که افسارش دست مااست.اگرخدایی نکرده ماازاین اسب رام شده وحشت بکنیم.اون اسب مارومی ندازدولی اگرما سوارکارماهری باشی اون اسب کاملارام شده اصلاکاری بماندارد.ماسواربراین اسب میتوانیم به همه آرزوهامون برسیم.اسب حیوان وفاداری است هرگزصاحبش رواذیت نمیکند.بشرطیکه ماهم بابیماری ام اس{اسب رام شده}باروحیه ی فوق العاده عالی راه بیاییم.توی دنیابیمارانی هستندکه جزمرگ دردناک دیگه درمانی ندارندامابااین وجودخیلی هاشون روحیه اشون عالی است.من داستان واقعی یک پیرمرد85رابرای شمامیگوییم امیدوارم باشنیدن این داستان دیگه ترس ازام اس روبرای همیشه ازخودتون دورکنید:اسم بیماری اون پیرمردرومن نمیدونم ولی مثل اینکه دکترهابهش گفته بودندتا3روزدیگر100%می میری.امااون پیرمردحتی باشیندن این حرف ازدهان دکترهرگزروحیه اش روازدست نداد.بجای اینکه 3روزبعدبمیره تایکسال باسلامتی عمرکرد.تادم مرگ هم اون پیرمرد روحیه اش روازدست ندادباخنده ازدنیارفت.ماوشمامگه اون پیرمردکمترهستیم که بخواهیم ازبیماری که اصلاترس نداردبترسیم؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : ghaside
مرسی سارگل جان . اما وقتی نمیتونم پا به پای بقیه تند راه برم یا بدوام و زود نفسم میگیره چطور فکر کنم ک ام اس یه اسب رام شده هستش و وقتی تو یکی از تاپیک خوندم ما مستعد سرطانیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خشکم زد . هر باری ک می خوام خوب فکر کنم یه چیزی حالمو میگیره rolleyesrolleyes
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : sargol
(2013/01/15, 02:56 PM)ghaside نوشته است: مرسی سارگل جان . اما وقتی نمیتونم پا به پای بقیه تند راه برم یا بدوام و زود نفسم میگیره چطور فکر کنم ک ام اس یه اسب رام شده هستش و وقتی تو یکی از تاپیک خوندم ما مستعد سرطانیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خشکم زد . هر باری ک می خوام خوب فکر کنم یه چیزی حالمو میگیره rolleyesrolleyes
عزیزمن هرکسی بهت گفته مامستعدسرطان هستیم.حتماعقلش معیوب بوده است وگرنه انسان باعقل سالم هیچوقت حرف بیخودوچرندبرزبان نمیاره.اینجورافرادچشمهاشون وگوشهاشون رومی بندن وفقط الکی زبونشون بکارمیاندازند.حرف ایناهرگزصحت نداره.

مااراده بکنیم حتمامیتونیم ازکوه هیمالیابالابریم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : ghaside , rahaei
من از ام اس بترسم؟laughing3
این ام اس کوچولو خیلی ضعیفه ترس نداره که بترسیم.
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : sargol , nazaninamiri70 , mehdisalimi
وقتی خدای به این مهربونی داریم ترس معنایی ندارهSmile
باید امیدمون در همه حال به خودش باشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , mehdisalimi , ghaside , rahaei
نه نمی ترسم اما از وقتی ام اس گرفتم از خیلی چیزهای اطرافم دل آزارم.sad2sad2sad2sad2sad2
از نظر جسمی ذره ای مشکلی ندارم ولی طوری رفتار میشه انگار زیر ذره بینم.
واالله ازش نمی ترسم laughing3
ای بابا..............confusedconfusedconfused
دست رو دلم نزار که خونهangryangryangry
من دو سال بعد از تشخیص بیماریم فهمیدم ام اس دارم به لطف پنهان کاری خانوادمSadSadSadSad
خب بعدش که فهمیدم گفتم دو ساله دارم فرقی تو زندگیم ایجاد نشده wink2wink2wink2wink2wink2
خلاصه نفهمیدم کی مبتلا شدم که بترسم یا نترسمfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : مهري , عسل راد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,361 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,954 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 83,187 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 112,274 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,445 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,820 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 128,098 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,181 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,514 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  نقش هورمون ها در بیماری های خود ایمنی warrior 7 10,410 2016/07/23, 02:04 AM
آخرین ارسال: سها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست