•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013)
(2013/07/06, 11:45 AM)mitsetareh@yahoo.com نوشته است:
(2013/06/30, 10:48 AM)بهار 65 نوشته است: [size=medium]واییییییییییییییی بچه ها چقدر ادمو میترسونید، من زیفرون میزنم انقدرم که شماها شلوغش میکنید نیستangry2angry2 اولش که دیگه بتا نتونستم بگیرم داروی زیفرونو که گرفتم قیافشو که دیدم خورد تو ذوقم از 13 آبانم رایگان گرفتم ،راحت بدون هیچ پولی Smile - البته تازه رایگان شده ها - اولش که تب و لرز داشتم مثل دارو قبلیم، 2 هفته نشد حالم بهتر شدsmiling حالا خودمونیم قیافه بتافرونم که از اولش همین نبودکه!.من که راضیم دیگه حوصلشو ندارم بخوام یه تیمو بسیج کنم واسم دارو بخره تازه چقدرم پول بدم واسشangryangryangryالانم که سر سوزنای داروم خارجی شده خیلی فرق کرده با قبل، یه چیزاییم توش هست که پرستارشون میگفت اسمش آداپتور مثل همون که بتاداره تلفنی بهم یادداد چجوری استفاده کنم کاملا هواگیری میکنه الان بدون استرس دارومو میزنمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinاولش منم هی غصه میخوردم چرا بتا نیست منتظر بودم بیاد ولی حالا بدنم به زیفرون عادت کرده مشکلیم ندارم هر وقتم نگرانم یا سوال دارم زنگ میزنم پرستاراشون (شمارشون رو بسته داروم بود ) همیشه مهربونن جوابمو میدنicon_questionicon_questionicon_question
بهارجان شما جزو افراد نادری هستی که زیفرون بهشون ساخته. برای همین می ترسیم ،الهی شکر که تو باهاش راحتی شاد باشی.love51love51 love51love51 wink2wink2
میترا جون شما تا حالا زیفرونو استفاده کردی
 تشکر شده توسط : zenith , برگ 7
دکتره من گفت زیفرون هرگززززززززززززززززززززززززززangry2angry2angry2angry2
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
من از موقع شروع بيماريم بخاطر نبود دارو تا حالا 4 نوع آمپول عوض كردم كه دكترم گولم ميزد angryو ميگفت همشون جز يك خانوادن (اكستاويا/بتافرون/اكتوفرون/زيفرون) ولي مزخرف تر ين همين داروي ايراني زيفرونه من بعد از هر مرحله تزريق فردا صبحش با گريه بيدار ميشمsad از درد و خستگي
ميخوام تزريقو قطش كنم چون جاي سالم و بدون درد و كبودي رو بدنم نموندهConfusedا اكتوفرونو 1 دوره 1 ماهه گيرم اومد خيلي خوب و عالي بود بدون هيچ مشكلي صبح بلند ميشدم سر كار ميرفتم
به بدن من كه ميساخت
خدا لعنتشون كنه كه اين بلاهارو سرمن ميارن
خدا تا كي ميخوان ادامه بدن ما شديم موش آزمايشگاهيDodgy
 تشکر شده توسط : یه غریبه , zenith , sooorooosh , امین , nazanin200312 , sara2
منم مثل اين دوستمون هستم. روز بعد از تزريق توي رون ام، رسماً مي لنگم. من در حدي نيستم كه بتونم در مورد اينكه دارو عملكرد داره يا نه نظر بدم. اما چيزي كه متوجه شدم اينه كه روي بعضي ها عوارض تزريقش خيلي زياده. مثل خود من! در حدي كه كاراي روزانه رو مختل ميكنه... ولي توي شرايط نبودن دارو، اين بهترين انتخاب ه. حتي با همه مشكلاتي كه برام ايجاد ميكنه بعضي روزا.
 تشکر شده توسط : zenith , sooorooosh , melody , kaveh_plus , نازی ی
دوستای خوبم یه سوال! من هرکاری میکنم نمیتونم 1cc دارو بکشم توی سرنگ. همش کمتر میشه. طبیعی ه؟؟؟
من اکتوفرون میزدم دو هفته داشتم میمیردم از تب رفتم داروخونه 200 تومن شده بود نزدیک یک میلیون تومن ........ دکترم دیگه دارو ایرانی داد زیفرون ...........خدا ازشون نگذره............
 تشکر شده توسط : FBF , hessam
(2013/08/17, 09:20 PM)یه غریبه نوشته است: دوستای خوبم یه سوال! من هرکاری میکنم نمیتونم 1cc دارو بکشم توی سرنگ. همش کمتر میشه. طبیعی ه؟؟؟

وقتی که میخوای دارو رو بریزی توسرنگ,اگه نذاری هوا وارد سرنگ شه همه دارو به طور کامل وارد سرنگ میشه
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : یه غریبه
(2013/08/25, 10:40 PM)g.someira نوشته است: من اکتوفرون میزدم دو هفته داشتم میمیردم از تب رفتم داروخونه 200 تومن شده بود نزدیک یک میلیون تومن ........ دکترم دیگه دارو ایرانی داد زیفرون ...........خدا ازشون نگذره............
[/quote

منم شنيدم اکتوفرون خيلي اذيت مي کنه و اصلا"خوب نيستangry2 confused2 confused Undecided

(2013/08/01, 11:26 AM)بهار 65 نوشته است:
(2013/07/06, 11:45 AM)mitsetareh@yahoo.com نوشته است: [quote='بهار 65' pid='323851' dateline='1372576722']
[size=medium]واییییییییییییییی بچه ها چقدر ادمو میترسونید، من زیفرون میزنم انقدرم که شماها شلوغش میکنید نیستangry2angry2 اولش که دیگه بتا نتونستم بگیرم داروی زیفرونو که گرفتم قیافشو که دیدم خورد تو ذوقم از 13 آبانم رایگان گرفتم ،راحت بدون هیچ پولی Smile - البته تازه رایگان شده ها - اولش که تب و لرز داشتم مثل دارو قبلیم، 2 هفته نشد حالم بهتر شدsmiling حالا خودمونیم قیافه بتافرونم که از اولش همین نبودکه!.من که راضیم دیگه حوصلشو ندارم بخوام یه تیمو بسیج کنم واسم دارو بخره تازه چقدرم پول بدم واسشangryangryangryالانم که سر سوزنای داروم خارجی شده خیلی فرق کرده با قبل، یه چیزاییم توش هست که پرستارشون میگفت اسمش آداپتور مثل همون که بتاداره تلفنی بهم یادداد چجوری استفاده کنم کاملا هواگیری میکنه الان بدون استرس دارومو میزنمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinاولش منم هی غصه میخوردم چرا بتا نیست منتظر بودم بیاد ولی حالا بدنم به زیفرون عادت کرده مشکلیم ندارم هر وقتم نگرانم یا سوال دارم زنگ میزنم پرستاراشون (شمارشون رو بسته داروم بود ) همیشه مهربونن جوابمو میدنicon_questionicon_questionicon_question
بهارجان شما جزو افراد نادری هستی که زیفرون بهشون ساخته. برای همین می ترسیم ،الهی شکر که تو باهاش راحتی شاد باشی.love51love51 love51love51 wink2wink2
میترا جون شما تا حالا زیفرونو استفاده کردی

نه بهار جان من تا زمانى که بتافرون موجود بوده فقط همونو استفاده کردم. دکتر هم زىفرون رو تا حالا برام تجويز نکرده. از منبع موثق هم شنيدم که با هر سختى هست بتافرون رو بزن ولى زيفرون رو فراموش کنHuh Undecided Undecided Rolleyes
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
دوستان عزيز يه سوال شوهر من الان بيش از يك ساله زيفرون ميزنه هيچ كدوم از اين عوارضي رو كه شما ميگيد نداره يعني دارو روش اثر نمي كنه؟ بتافرون كه ميزد همش بدن درد و سردرد داشت ولي با تزريق زيفرون هيچ علائمي نداره خودش ميگه انگار آب تزريق مي كنم تازه بعد از يك سال يك ماه پيش يه حمله ام داشت يعني امكان داره دارو اثري نداشته باشه؟
دوست خوبم، اینکه زیفرون عوارض تزریق برای شوهرتون نداره، خیلی خوبه و باید خوشحال باشین. و به هیچ وجه دلیلی بر بی اثر بودن دارو نیست. زیفرون دارویی ه که دکتر های خوب عملکردش رو تایید کردن. و چون یکم درد تزریق داره برای بعضی ها، شاید زیاد ازش استقبال نشده. اما بعضی ها هستن که اصلا با زیفرون مشکلی ندارن.
در مورد حمله هم حتما باید با پزشک مشورت کنید. اما از دارو خیالتون راحت باشه. ممکنه این دارو روی شوهرتون اثرش کمتر باشه که حمله داشتن. که این رو باید دکتر تشخیص بدن.
 تشکر شده توسط : hamid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...