امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت بتا فرون با بیمه نیروهای مسلح؟
با سلام..
میخوام بدونم کسی بتافرون با بیمه نیروهای مسلح میگیره؟ اگه میگیره بابت سهم بیمار چه مبلغی رو میده...مرسی .
 تشکر شده توسط : toktam*
کسی بتافرون را تهیه کرده
انجمن می گفت که بتافرون با قیمت قبلیش (400) هست
درست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
حسام جون..
قربونت برم-- قیمت بتا فرون بستگی به بیمه که داری هستش واسه همین من سوال کردم که آیا کسی با بیمه نیروهای مسلح تهیه کرده یا نه؟
بیمه تامین اجتماعی-- خدمات درمانی--- فرهنگیان و ... اینا 50 هزار تا 100 هزار با هم اختلاف دارند البته اینجوری که من شنیدم(شاید جور دیگه باشه)
من خودم آخرین باری که تهیه کردم اول تیر ماه که قیمت آزاد رو زده بود 2 میلیون .
 تشکر شده توسط : hessam , toktam*
من که از داروخانه ها میپرسم میگن اصلا نیست که بحث قیمتش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!angry2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
سلام

من 5 شنبه بتافرون رو تهیه کردم قیمتش با بیمه تامین اجتماعی یک میلیون و ششصد هزار تومن
با بیمه ارتش یک میلیون و هفتاد هزار تومن
با بیمه شرکت نفت هم یک میلیون تومن
بقیه بیمه ها رو هم خبر ندارم
laughing3laughing3confused2confused2
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : toktam* , kaveh_plus

این خبر مربوط به یکماه اندی پیشه.....

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این مطلب که سهم حوزه سلامت از 700 میلیارد تومان بودجه عمومی کشور در

سال جاری بسیار ناچیز است، گفت:

در ماده 90 قانون برنامه توسعه چهارم آمده است که شمار افرادی که بر اثر هزینه های درمان به زیر خط فقر می روند باید از 3 به یک

درصد برسد اما الان 14 درصد شده است این یک فاجعه انسانی است.

واین خبر هم مربوط به دو ماه پیش.....

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر گران بودن داروهای متوقف کننده بیماری ام اس، افزود: متأسفانه داروهای متوقف کننده

بیماری ام اس هم اکنون بسیار گران و تهیه آنان برای بیماران مبتلا بسیار سخت شده است به طوریکه برخی بیماران کم‌درآمد و

آسیب‌پذیر عطای درمان را به لقای آن بخشیده‌اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دولت باید برای حمایت از بیماران ام اسی

بسته‌های حمایتی و سیاست‌های بیمه‌ای صحیح را در دستور کار خود قرار دهد.

و اکنون چه باید گفت....وقتی قیمت بتافرون از 380 هزار تومن به 1میلیون و 700 هزار تومن رسیده...!!!!!!!!!!!

دست همگیشون درد نکنه...........بسیار زحمت کشیدن....

هنوز یک هفته از خبر خوش اینکه داروی ام اس و سرطان مجانی میشود نگذشته بود!!!!!!!!!!

که این خبر خوشتر قیمت جدید بتا بدستمان رسید.....

با این خبرا حالمان بسیارخوب....استرس اصلا نداریم....و روند بیماریمون هرروز بیشتر از روز قبل رو به بهبودیست..................

و رنجی مضاعفتر از تحمل این بیماری و درد تزریقات......

نفرین نمیکنیم....دعا میکنیم وجدانها بیدار شن....................................

« گوهر پاک بباید که شود قابل فیض »
« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
« Love is the medicine for any kind of pain »
 تشکر شده توسط : kaveh_plus

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013) melody 155 93,223 2013/10/27, 12:07 AM
آخرین ارسال: mahdiye1989

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست