•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013)
http://www.hamshahrionline.ir/details/219095
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
(2013/06/16, 05:17 PM)shokolat نوشته است: چجوریاست اخر؟ 140 هزار تومن درسته یا رایگان؟!!!!!!!!!!!!
دکتر من اصلا موافق نیست ولی من برام فرق نداره چون به دارو ها زیاد اعتماد ندارم و بنظرم ارامش دوای اصلیه.
یه سری اطلاع کامل میخوام از زیفرون بچه هاBlush
اینکه کلا چجوریاست؟؟؟؟؟؟

سلام
عزیزم من از 13 آبان رایگان گرفتم happy0065.gifhappy0065.gifمنم اطلاعات ندارم می خوام از روی جعبه دارو زنگ بزنم بهشونconfused2اگه چیزی فهمیدی به منم بگو
 تشکر شده توسط : shokolat
(2013/06/30, 11:18 AM)shokolat نوشته است: ﺑﻬﺎﺭﻋﺰﯾﺰ
ﺯﯾﻔﺮﻭﻥ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺩﮐﺘﺮﺕ ﻗﺒﻮﻝ ﮐﺮﺩ ؟ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﮐﺘﺮ ﮐﻪ ﺑﻬﺖ ﺑﺘﺎﺭﻭ ﺗﺠﻮﯾﺰ ﮐﺮﺩ ﺣﺎﻻ ﺑﺮﺍﺕ ﺯﯾﻔﻮﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ ؟

نه قربونت برم چون دکترم میدونه من چقدر حساسم و ظرفیت استرسهای خریدن دارو و کمبوددارو را ندارم بهم گفت مشابه خارجیش تو ایران هست منم گرفتم اولش علائم سرماخوردگیو داشتمrolleyes ولی الان خیلییییییییییییی خوبم، همش با دوستام تفریحمicon_surprisedicon_biggrinhappy0064.gifparty0048.gif
 تشکر شده توسط : shokolat
(2013/06/24, 04:43 PM)sooorooosh نوشته است: سلام دوست عزیز -اول که لطف کنید فارسی تایپ کنید
زایفرون مثل بتافرون و اکستاویا دستگاه تزریق نداره.باید براتون تزریق کنن-
سلام سروش جان
چند وقته زیفرون استفاده می کنی این جور که معلومه خیلی راضی هستی یکم برام توضیح می دیShy
(2013/06/30, 02:52 PM)sooorooosh نوشته است: خانم محترم بحث توصیه نیست -زایفرون مطالعه دو سالش در دانشگاه تهران داره تموم میشه. شما زحمت تحیق رو نکشین اونایی که باید دنبالش باشن هستن-ایشالا اگر نتایج رو بهمون بدن چند تا پزشک معتمد هستم که حاضر شدن بررسی کنن- البته من در مورد زایفرون با چند تا از استادهای تهران و شیراز صحبت کردم-دیگه اونی که خیلی رُک بود گفت-نمیتونم قسم بخورم که با بتافرون یکی هست- و در یک خط به موازات هم حرکت میکنن- ولی تفاوت فاحشی که فکر کنید خیلی خاص هست تو میزان عملکرد نداره.
پس تو این وضعیتی که فعلاً بر بازار دارویی کشور حاکم هست-خیلی معقولانه تر هست که به قضیه خیلی منطقی تر نگاه کنیم- خیلی خوب هست که مثبت فکر بشه مگر اونکه خلافش ثابت بشه - و مدرکی دیده بشه که باعث ایجاد شک در مصرف دارو باشه- مطمئن باشین کسانی که پی گیر این ماجرا هستن اونقدر براشون دوستانشون مهم هستن که اگر چیزی رو متوجه بشن سکوت نمیکنن-
دقیقا من با سروش موافقم ، این حرفها و این بحثها فقط اعصاب آدمو خورد میکنه بابا فلج اطفالم تو همین کشور خودمون با داروهای خودمون ریشه کن شد،آخه.به خدا هر چی ساده تر بگیرید راحت تر میشهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : shokolat , sooorooosh , zenith
ازاینکه انقدر بد برداشت میکنید وسطحی متاسفم!
بنده خیلی راغب هستم شیفت داده بشم روی ایرانی چون بنظرم زیاد نمیتونه جز قیمت تاثیرگزار باشه.
متاسفانه اقا سروش اشتباه برداشت کردن وبالطبع باقی دوستان هم ادامه میدن1
من گفتم از نحوه خرید واستفاده ش میخام اطلاعات بگیرم نه.......
من پست هامو پاک کردم تا این چیزا پیش نیاد ولی متاسفانه از اقا سروش هم همین درخواست رو کردم اما..........1

بهرحال ممنونم از همگی!
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

خانم محترم بحث توصیه نیست -زایفرون مطالعه دو سالش در دانشگاه تهران داره تموم میشه. شما زحمت تحیق رو نکشین اونایی که باید دنبالش باشن هستن-ایشالا اگر نتایج رو بهمون بدن چند تا پزشک معتمد هستم که حاضر شدن بررسی کنن- البته من در مورد زایفرون با چند تا از استادهای تهران و شیراز صحبت کردم-دیگه اونی که خیلی رُک بود گفت-نمیتونم قسم بخورم که با بتافرون یکی هست- و در یک خط به موازات هم حرکت میکنن- ولی تفاوت فاحشی که فکر کنید خیلی خاص هست تو میزان عملکرد نداره.
پس تو این وضعیتی که فعلاً بر بازار دارویی کشور حاکم هست-خیلی معقولانه تر هست که به قضیه خیلی منطقی تر نگاه کنیم- خیلی خوب هست که مثبت فکر بشه مگر اونکه خلافش ثابت بشه - و مدرکی دیده بشه که باعث ایجاد شک در مصرف دارو باشه- مطمئن باشین کسانی که پی گیر این ماجرا هستن اونقدر براشون دوستانشون مهم هستن که اگر چیزی رو متوجه بشن سکوت نمیکنن-
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : melody
سلام به همه دوستان
بیماری من تازه تشخیص داده شده دکترم زیفرون تجویز کرده برام یعنی اول می خواست سینونکس بنویسه بعد نظرش عوض شد میخوام قبل شروع کردن زیفرون پیش 1دکتر دیگه هم برم کسی تلفن مطب دکتر صحرائیان یا دکتر لطفی رو داره بهم بده؟؟ ؟؟اینا که تحت نظر دکتر صحرائیان هستن لطفاٌ شرایط و تلفن مطب رو به من بگن(فووووووریه) آخه تلفن و آدرسو گیر نیاوردم 1جا ام خوندم که بدون معرفی نامه ویزیت نمی کنه! مرسی
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
(2013/06/30, 11:14 PM)zohaa نوشته است: سلام به همه دوستان
بیماری من تازه تشخیص داده شده دکترم زیفرون تجویز کرده برام یعنی اول می خواست سینونکس بنویسه بعد نظرش عوض شد میخوام قبل شروع کردن زیفرون پیش 1دکتر دیگه هم برم کسی تلفن مطب دکتر صحرائیان یا دکتر لطفی رو داره بهم بده؟؟ ؟؟اینا که تحت نظر دکتر صحرائیان هستن لطفاٌ شرایط و تلفن مطب رو به من بگن(فووووووریه) آخه تلفن و آدرسو گیر نیاوردم 1جا ام خوندم که بدون معرفی نامه ویزیت نمی کنه! مرسی
دکترتون کجا هست خانم؟
من نمیدونم معنای شوع با زایفرون چی هست- سینوکس همونه بر منکرش لعنت- دارو خوبیه-
شما با پزشک دیگه مشورت کن- اجازه نداریم شماره مطب دکتر و براتون بزنم -پ خ میدم بهتون
دکتر لطفی هم دیگه ایران نیستن- ایشون کار نمیکنن دیگه اینجا
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

(2013/06/30, 10:48 AM)بهار 65 نوشته است: [size=medium]واییییییییییییییی بچه ها چقدر ادمو میترسونید، من زیفرون میزنم انقدرم که شماها شلوغش میکنید نیستangry2angry2 اولش که دیگه بتا نتونستم بگیرم داروی زیفرونو که گرفتم قیافشو که دیدم خورد تو ذوقم از 13 آبانم رایگان گرفتم ،راحت بدون هیچ پولی Smile - البته تازه رایگان شده ها - اولش که تب و لرز داشتم مثل دارو قبلیم، 2 هفته نشد حالم بهتر شدsmiling حالا خودمونیم قیافه بتافرونم که از اولش همین نبودکه!.من که راضیم دیگه حوصلشو ندارم بخوام یه تیمو بسیج کنم واسم دارو بخره تازه چقدرم پول بدم واسشangryangryangryالانم که سر سوزنای داروم خارجی شده خیلی فرق کرده با قبل، یه چیزاییم توش هست که پرستارشون میگفت اسمش آداپتور مثل همون که بتاداره تلفنی بهم یادداد چجوری استفاده کنم کاملا هواگیری میکنه الان بدون استرس دارومو میزنمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinاولش منم هی غصه میخوردم چرا بتا نیست منتظر بودم بیاد ولی حالا بدنم به زیفرون عادت کرده مشکلیم ندارم هر وقتم نگرانم یا سوال دارم زنگ میزنم پرستاراشون (شمارشون رو بسته داروم بود ) همیشه مهربونن جوابمو میدنicon_questionicon_questionicon_question
بهارجان شما جزو افراد نادری هستی که زیفرون بهشون ساخته. برای همین می ترسیم ،الهی شکر که تو باهاش راحتی شاد باشی.love51love51 love51love51 wink2wink2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : zenith

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16