•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
نابودی زندگیم!!!!
فقط همین
 تشکر شده توسط : movahedi , مهري , niloofary , silent , mahdi1004
تاثیر ام اس توی زندگی من مثبت بوده چون باعث شده بخاطر اسم ام اسم که شده توی هیچ زمینه ای کم نیارم...
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , fariba 68 , silent , mahdi1004
من روزی که فهمیدم ام اس دارم یک روز کامل تو اتاق حبس کردم خودمو فقط گریه کردم خیلی گریه کردم کلا خیلی شوکه شدم خیلی هم ناراحتم و دلم برای خودم و خانوادم می سوزه الانم بعد دوسال خیلی شبا با گریه می خوابم
از آش روزگار چنان دهانم سوخت
که از ترس آب سرد را هم فوت می کنم
 تشکر شده توسط : niloofary , mahdi1004
من روز تشخیص اصلا تاثیری روم نزاشت
و مث همیشه بودم
و5شب ک بستری بود بخش گردی میکردیم با رفیقم
اما الان بخاطر طرز فک مادر نامزدم اذیت میشم و گاهی خردم میکنه
ولی بازم خوبم نه عالیم
زندگی همینه
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : mahdi1004 , niloofary
من تو این سالها خدا رو شکر قبولش کردم به کسی هم نگفتم که این بیماری را دارم البته بابام یه بیماری داشت که قبولش نداشت باهاش دوست نبود وهرجا می رفت در موردش حرف می زد وناراحت بود.حالا بنده خدا مامانم کافیه یه غریبه تر تو زندگیمون بیاد مثلا عروس خانواده و یه کمی من در موردش حرف بزنم.
عصبانی میشه واکنش نشون میده به من که دلم نمی خواد اصلا حرفشو بزنی و....از این حرفا.بهش میگم من حالا یه بار به این بنده خدا گفتم ولی حسا بی خلاصه مامان آمپر می چسبونه confusedconfusedconfused2confused2confused2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : niloofary
من ناراحت کسی بودم که داشتم از دستش میدادم تا۶ ماه خودش شد حمله تا بفهمم چه بیماری هستش کل بدنم بی حس شد انگار جوجه تیغی افتاده رو دست و پام خدا رو شکر با کورتون برگشت اشتباه محضه اولش بهت نگن اولش بیشتر از لحاظ روانی اماده باید بشه طرف تو این شش ماه از دکتر اینترنت انقدر نکته منفی خوندم که..قرار نیست یکجا همشو یکدفعه بگیریم باید انقدر مسلط به اعصاب باشیم که ۷۰ درصد پیشگیری رو خودمون داشته باشیم ۳۰ درصدش با دارو هستش
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 28,882 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,062 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,164 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان