•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 425
  • 426
  • 427
  • 428(current)
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2020/04/11, 08:26 PM)Farhaad نوشته است:
(2020/04/09, 02:53 PM)shokolat نوشته است:
(2020/04/09, 10:23 AM)Farhaad نوشته است: ازدواج بی ازدواج  Laie_70

یا ابرفرز Smile (16)
اقا فرها اد بیانیه دادن ها Smile (52)
تسلیم همگی wink2 این فرمانه  فر ها اد عظیم میباشد احترام بگذارید agreement2

والا...!

یه بله میگی شیشصدتا بله بعدشو مجبوری بگی. مجبوری بگی  Dash2

اقا فرهاد  icon_biggrin
شما به کسی اول جز خودت وبعد به خواسته معقول و شخصی خودت و خانواده ات بله به چیزی نده Blush
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361 , Nazaritafti20
(2020/04/17, 11:57 AM)shokolat نوشته است:

یا ابرفرز Smile (16)

والا...!

اقا فرهاد  icon_biggrin
شما به کسی اول جز خودت وبعد به خواسته معقول و شخصی خودت و خانواده ات بله به چیزی نده Blush

فعلا که دارم همین کارو میکنم. بعد از اینکه وقتی رفتی زیر یه سقف، خواسته من و خونواده م نداری دیگه confused2
All we have is NOW
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
Thumbs Up 
(2019/12/22, 09:55 PM)Man_mijangam نوشته است: سلام کسی میدونه که آیا اینکه کسی ام اس داره حتما باید توی عقد نامه ثبت بشه؟؟

سلام میدونم این پیام زمان زیادی ازش گذشته ولی نتونستم بی جواب ازش رد بشم اصلا محضر نمیپرسه والا من که عقد کردم اصلا تو محضر هیچ سوالی از ما نپرسیدن هیچ کسی هم در موردش حرف نزد چرا اینقدر یه مسئله رو بزرگ میکنید بچه ها به نظر من ام اس اسم بزرگی داره از خیلی از مریضی ها که مرسوم کم خطرتر مثل دیابت از خودتون شروع کنید فرهنگ سازی کنید و به این قضیه دامن نزنید??
 تشکر شده توسط : mahsa24 , پریا حقیقت پور , pariya1361
میخام یه موضوعی که این چند روز برای یکی از دوستانم اتفاق افتاده براتون بگم. این بنده خدا بعد از 3 ماه قرار و مدار بهش گفتن هم مهریه 514 سکه میخوان و هم حق طلاق!

متاسفانه ما تو جامعه ای زندگی میکنیم که مردمش هنوز درگیر سنت و مدرنیته هستن و زندگیمون شده ترکیب زشت و زننده ای از سنت و مدرنیته. این اتفاق بیشتر تو کشورای در حال توسعه میوفته.
راه اشتباه میریم
رسمش بلد نیستیم...

دخترا ادعای آزادی و حقوق برابر دارن اما مهریه هم میخوان!...
پسرا مدعی برابری جنسیتی هستن اما از حق طلاق و حضانت هم استفاده میکنن!...
همه جای زندگیمون همینه

مرد نان اور خانوادست بعد زن تمکین نمیکنه و از این جور تضادها که توی زندگیمون زیاده
اینکه میگن قدیمیا بساز بودن جمله غلطه. بساز نیستن... زندگی سنتی رو با قواعدش کامل اجرا میکردن و میکنن.

حالا من نمیگم سنتی خوبه یا مدرن یا کدومش بهتره. موضوع اینجاست که ازدواج یا باید سنتی با تمام قواعدش باشه یا هم مدرن. مگر اینکه واقعا دو نفر به یه شرایط سلامت کامل روان رسیده باشن که بتونن تو شرایط مختلف نیازهای خودشون و همدیگه رو درک کنن و این شرایط احتمالش خیلی کمه. این موضوع که گفتم یکی از دلایل پنهان اینه که میبینین طلاق و مسایل بعد طلاق زیاد هست.
All we have is NOW
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , mahsa24 , Bio۱۳۸۹ , پریا حقیقت پور , pariya1361 , Nazaritafti20
سلام
متن خوبی بود ولی برای کسی ک دید باز داشته باشه
 تشکر شده توسط : Farhaad , mahsa24 , پریا حقیقت پور , pariya1361 , Nazaritafti20
(2020/04/17, 11:57 AM)shokolat نوشته است:

یا ابرفرز Smile (16)

والا...!

اقا فرهاد  icon_biggrin

موافقم ازدواج بي ازدواج
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361 , Nazaritafti20
(2009/07/14, 05:44 PM)sima نوشته است: سلام بر عزيزان جان
به نظر من چون اين بيماري اکثر مواقع گريبان جوانان که شايد اکثريتقريب به اتفاق در سن ازدواج باشند را مي گيرد
بهتر ديدم که بخشي هم داشته باشيم که در آن نظرات و عقايد نوشته بشه و مسائلي را که در اين مورد براي همديگر پيش آمده باهم در ميان بگذاريم
از آنجايي که بيشتر ما در مطرح کردن بيماريمان با ديگران مشکل داريم در اين مورد بحراني هم بيشتر از مواقع ديگر فکر مان را به خودش مشغول مي کند که آيا اين مسئله را با طرف مقابل در ميان بگذاريم يانه؟
اگر نگوييم درست نيت و در آينده ممکن است مشکل زا شود
اگر بگوييم از آنجاييکه مردم م بسيار فهميده هستند به احتما زاد پا پس مي کشند
و به اين ترتيب اين فرشته ها شايد مجبور شوند تا هميشه بي مونس و همدم بمانند
شايد به نظر بعضي ها من جمله خود من اين مسئله مهم نباشه ولي� � � � � � �
ولي
اين واقعيت را بايد باور کرد که هميشه خانواده در کنار آدم نيست 
چی کار میشه کرد خیلیا میترسن متاسفانه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , هليا , pariya1361
(2009/07/15, 01:00 PM)khatoon25 نوشته است: خب مهسا جون مطمئنا بايد كامل توضيح بدي براش يعني هر چيزي هست رو دقيقا بگي مثلا بگي اين بيماري مثل قبل نيست تحت كنترله مشكل خاصي نيست زندگي مثل بقيه آدما داره حتي ممكنه براي خيلي از آدما به صورت مخفي باشه ولي ندونن پس دليلي بر ناتواني نيست و از اينجور حرفا....فكر مي كنم �ديگه مثل قبل نيست خيلي از آدما دورو ورشون كسايي رو دارن كه اين بيماري رو دارن و سالهاست دارن زندگي عاديشونو مي كنن نظر مردم تا حدودي برگشته

بیشتر مواقع قبول نمیکنن من خودم تجربه زیادی دارم میترسن اونی که تو خانواده ش داره بازم میزاره میره
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور , mahsa24 , هليا , janmani , pariya1361
Wink 
(2020/06/05, 09:35 AM)Farhaad نوشته است: میخام یه موضوعی که این چند روز برای یکی از دوستانم اتفاق افتاده براتون بگم. این بنده خدا بعد از 3 ماه قرار و مدار بهش گفتن هم مهریه 514 سکه میخوان و هم حق طلاق!

متاسفانه ما تو جامعه ای زندگی میکنیم که مردمش هنوز درگیر سنت و مدرنیته هستن و زندگیمون شده ترکیب زشت و زننده ای از سنت و مدرنیته. این اتفاق بیشتر تو کشورای در حال توسعه میوفته.
راه اشتباه میریم
رسمش بلد نیستیم...

دخترا ادعای آزادی و حقوق برابر دارن اما مهریه هم میخوان!...
پسرا مدعی برابری جنسیتی هستن اما از حق طلاق و حضانت هم استفاده میکنن!...
همه جای زندگیمون همینه

مرد نان اور خانوادست بعد زن تمکین نمیکنه و از این جور تضادها که توی زندگیمون زیاده
اینکه میگن قدیمیا بساز بودن جمله غلطه. بساز نیستن... زندگی سنتی رو با قواعدش کامل اجرا میکردن و میکنن.

حالا من نمیگم سنتی خوبه یا مدرن یا کدومش بهتره. موضوع اینجاست که ازدواج یا باید سنتی با تمام قواعدش باشه یا هم مدرن. مگر اینکه واقعا دو نفر به یه شرایط سلامت کامل روان رسیده باشن که بتونن تو شرایط مختلف نیازهای خودشون و همدیگه رو درک کنن و این شرایط احتمالش خیلی کمه. این موضوع که گفتم یکی از دلایل پنهان اینه که میبینین طلاق و مسایل بعد طلاق زیاد هست.

ببخشیدا من بلد نبودم تو پیام خصوصی پیامو فرستادم تازه اومدم تو سایت ببخشید ashamed0006.gif
میخواستم اینو بگم که مردم هنوز فکرشون قدیمیه تو این جامعه الان خیلیا اینطورن مثلا همین موضوع ام اس خیلیا نمیدونن چیه و براشون خیلی بزرگه من خودمم قبل اینکه این بیماری رو بگیرم نمیدونستم چیه و کسی رو که خیلی دوست داشتم بخاطر این موضوع ترکم کرد rolleyes
خیلیا هنوز سطح فرهنگ فکریشون رشد نکرده
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , mahsa24 , nadia14071 , pariya1361 , Nazaritafti20
..............
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 425
  • 426
  • 427
  • 428(current)
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,845 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,392 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,874 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,023 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,072 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
14 مهمان