•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 425
  • 426
  • 427(current)
  • 428
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2020/04/09, 10:23 AM)Farhaad نوشته است: ازدواج بی ازدواج  Laie_70

یا ابرفرز Smile (16)
اقا فرها اد بیانیه دادن ها Smile (52)
تسلیم همگی wink2 این فرمانه  فر ها اد عظیم میباشد احترام بگذارید agreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : mj.ny-luise , پریا حقیقت پور , pariya1361

Smile (16) اوخ اوخ یاااا ابرفرز.
احترام بگذارید احترام بگذارید این عصبانیت اقا فرهااد کبیر است angry
میشه حالا دوروزه گذشته از عصبانیتتون شما عفو بفرمایید و بچه ها به ازدواج واینده اشون دوباره بی اندیشند?!!! agreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام
یه زمانی موقعی که جوون بودم خیلی دوست داشتم ازدواج کنم مطمئن بود با ازدواج وضع جسمی و روحیم بهتر میشه خیلی هم سعی کردم(به هرکسی از هر سطحی اقدام کردم نشد سطح بالاتر و پایین تر از خانواده خودم) اما نشد به جز غول ام اس و قیافه و صدای مزخرفم(یا ابالفضل اون موقعم بدرد نمیخوردم)  بقیه شرایط داشتم(استطاعت مالی ... در حد یه زندگی عادی) و اینده
و خیلی امیدوار بودم اما الان کلا امیدی ندارم و با نظر اقا فرهاد موافقم چند وقتیه دارم میگم گور بابای ازدواج
برای ما ام اسی ها ازدواج امکان نداره و باید با همین شرایط بسازیم هرچی بیشتر تلاش کنیم بیشتر شکسته میشم و نامید تر میشیم و در نتیجه حالمون بدتر میشه بهتر به فکر یه زندگی مجردی باشیم برامون بهتره
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : majid1 , الی کوچولو , hourieh , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2020/04/10, 07:21 PM)shokolat نوشته است:

Smile (16) اوخ اوخ یاااا ابرفرز.
احترام بگذارید احترام بگذارید این عصبانیت اقا فرهااد کبیر است angry
میشه حالا دوروزه گذشته از عصبانیتتون شما عفو بفرمایید و بچه ها به ازدواج واینده اشون دوباره بی اندیشند?!!! agreement2

من فک نمیکنم حرف آقا فرهاد شوخی بوده باشه به نظر من کاملا درست گفته.تا تو این موقعیت و شرایطی که آقا فرهاد گفته نباشین نمیتونین حرف این بنده خدا رو درک کنید.من فک میکنم کاملا درست میگه فرهاد.ضمنا حقیقت تلخه وقتی نمیشه نمیشه به هزار دلیل.نمیشه با واقعیت جنگید.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , hourieh , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2020/04/09, 02:53 PM)shokolat نوشته است:

یا ابرفرز Smile (16)
اقا فرها اد بیانیه دادن ها Smile (52)
تسلیم همگی wink2 این فرمانه  فر ها اد عظیم میباشد احترام بگذارید agreement2

والا...!

یه بله میگی شیشصدتا بله بعدشو مجبوری بگی. مجبوری بگی  Dash2
All we have is NOW
 تشکر شده توسط : hourieh , الی کوچولو , پریا حقیقت پور , pariya1361 , omid832788
من شايد خيلي قبل تر حتي وقتي فهميدم ام اس دلرم به ازدواج فكر ميكردم ولي خيلي وقته كه به اين نتيجه رسيدم 
ازدواج يه فرد مبتلا به ام اس شايد زياد خوب نباشه البته تظر بنده حقير اينكه درك خصوصيات جسماني وروحي ما خيلي سخته من فكر ميكنم حتي نزديكترين كسان ما يعتي خانواده كه از اول با ما وبيماري ما بودن بعضي از مشكلات مارو شايد نتونن درك كنن(البته هميشه اينو ميگم خانواده بزرگترين پشتيبان ما هستن)چطور يه نفر بقول معروف بيگانه ميتونه منو درك كنه angry2

البته ميدونم يخليها مخالف نظر من هستن  N_aggressive (35)ولي خوب اينم نظري هست ديگه confused2
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : alireza1111 , الی کوچولو , پریا حقیقت پور , Parla , زهراخانم , mahsa24 , Hellia , pariya1361
سلام 
بچه ها کسی میدونه اینجا 
اگه ما دخترای ام اس بخوایم با یک پسر سالم ازدواج کنیم و اون پسر سربازی نرفته امکان داره به خاطر بیماری ما معاف بشه؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسب میدونه بهم بگه
خواستن،همیشه توانستن نیست
گاهی فقط
داغ بزرگی است
که تا ابد بردلت می ماند
(2020/04/13, 09:55 PM)mahsa24 نوشته است: سلام 
بچه ها کسی میدونه اینجا 
اگه ما دخترای ام اس بخوایم با یک پسر سالم ازدواج کنیم و اون پسر سربازی نرفته امکان داره به خاطر بیماری ما معاف بشه؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه
خواستن،همیشه توانستن نیست
گاهی فقط
داغ بزرگی است
که تا ابد بردلت می ماند
(2020/04/14, 09:43 AM)mahsa24 نوشته است:
بچه ها کسی میدونه اینجا 
ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه

سلام مهسا. خوبی؟
هر سال قوانین تغییر میکنن. بهتره به سایت وظیفه عمومی ناجا نگاه کنی و قوانین و ایین نامه ها رو ببینی

http://vazifeh.police.ir/index.jsp?sitei...ageid=5154

همچنین میشه با مشاورهای نظام وظیفه صحبت کرد.  icon_cry
All we have is NOW
 تشکر شده توسط : mahsa24 , پریا حقیقت پور , pariya1361
بچه ها کسی میدونه اینجا 
ممنون میشم اگه کسب میدونه بهم بگه

سلام به روی ماهت.
قربونت باهر کس دل و دینت میگه ازدواج کن بلی سربازی چه چیز الکی و مزخرفی باشه که مانع ازدواج بشه.
اگر چندسال زندگی مشترک داشته باشی میشه معافیت هم.

تشکر شده توسط : mahsa24 , پریا حقیقت پور , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 425
  • 426
  • 427(current)
  • 428
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,970 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,635 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,059 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,462 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,089 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان