•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 422
  • 423
  • 424(current)
  • 425
  • 426
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
تبلیغ در انجمن ها و تاپیک ها ممنوع !
 تشکر شده توسط : nasrollahi68
icon_question سلام دوستان گلم ...
ام اس  اصلا هیچ محدودیتی برای اینکه کسی بترسه ازدواج بکنه نداره 
فقط باید با فکر و با تدبیر باشه همه چیو در نظر گرفته بشه 
همین  icon_question
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
سلام کسی میدونه که آیا اینکه کسی ام اس داره حتما باید توی عقد نامه ثبت بشه؟؟
ديشب رفتم دكتر خون. (براي اي جي جي.  ياييين)
انقدر از مزاياي ازدواج گفت  كه تگو. laughing3  
خلاصه ما(من وخواهرم)٤٥دقيقه تو مطب دكتر بوديم فقط سه بار منشيش اومد تو وگفت مريضا منتظر هستن angry  
باورتون ميشه ٨٠هزار تومان ويزيت بديد ٤٥دقيقه دكتر باهاتون صحبت كنه و٣٥ دقيقه فقط از مزاياي ازدواج باشه؟؟؟؟؟؟
از من كه گذشته ولي شما در مورد ازدواج بيشتر فكر كنيد  icon_biggrin
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , helli
(2019/12/22, 09:55 PM)Man_mijangam نوشته است: سلام کسی میدونه که آیا اینکه کسی ام اس داره حتما باید توی عقد نامه ثبت بشه؟؟

سلام. عقد نامه رو هر کسی ممکنه ببینه اگر قراره که این موضوع فقط بین شما و همسرتون باشه من پیشنهاد میدم توی عقد نامه ثبت نشه. من از قبل با دفترخونه ای که میخواستیم عقد کنیم هماهنگ کردم خوده ایشون گفتن تو دفتر عقد صفحه مربوط به عقد ما ثبت میکنن و امضا و اثر انگشت همسرم رو هم میزنن پایینش کاملا رسمیت پیدا میکنه.روز عقد آقای عاقد خیلی محرمانه از همسرم پرسیدن که آیا از بیماری من که اسم بیماری هم حتما باید قید بشه خبر دارن؟ و آیا با اطلاع از ام.اس دارن با من ازدواج میکنن ؟ که همسرم هم جواب دادن و امضا زدن و ... هیچ کسی هم متوجه نشد.
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli
(2019/12/23, 11:28 AM)سمیرا67 نوشته است:
(2019/12/22, 09:55 PM)Man_mijangam نوشته است: سلام کسی میدونه که آیا اینکه کسی ام اس داره حتما باید توی عقد نامه ثبت بشه؟؟

سلام. عقد نامه رو هر کسی ممکنه ببینه اگر قراره که این موضوع فقط بین شما و همسرتون باشه من پیشنهاد میدم توی عقد نامه ثبت نشه. من از قبل با دفترخونه ای که میخواستیم عقد کنیم هماهنگ کردم خوده ایشون گفتن تو دفتر عقد صفحه مربوط به عقد ما ثبت میکنن و امضا و اثر انگشت همسرم رو هم میزنن پایینش کاملا رسمیت پیدا میکنه.روز عقد آقای عاقد خیلی محرمانه از همسرم پرسیدن که آیا از بیماری من که اسم بیماری هم حتما باید قید بشه خبر دارن؟ و آیا با اطلاع از ام.اس دارن با من ازدواج میکنن ؟ که همسرم هم جواب دادن و امضا زدن و ... هیچ کسی هم متوجه نشد.

به نامزدم که گفتم. و اونم به خانوادش گفته. مشکلی هم ندارند. فقط خانواده خودم در جریان نیستند. یعنی میدونن مریض هستم ولی اسمشو نمیدونن. گفتم یه مشکل عصبیه.
پس همون بهتر که ننویسیم تو عقد نامه...
مرسی که جواب دادید
 تشکر شده توسط : الی کوچولو
(2019/12/22, 11:17 PM)Horieh نوشته است: ديشب رفتم دكتر خون. (براي اي جي جي.  ياييين)
انقدر از مزاياي ازدواج گفت  كه تگو. laughing3  
خلاصه ما(من وخواهرم)٤٥دقيقه تو مطب دكتر بوديم فقط سه بار منشيش اومد تو وگفت مريضا منتظر هستن angry  
باورتون ميشه ٨٠هزار تومان ويزيت بديد ٤٥دقيقه دكتر باهاتون صحبت كنه و٣٥ دقيقه فقط از مزاياي ازدواج باشه؟؟؟؟؟؟
از من كه گذشته ولي شما در مورد ازدواج بيشتر فكر كنيد  icon_biggrin
ازش مي پرسيدي از كدوم داروخانه ميشه اينو تهيه كرد؟! icon_biggrin
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : Horieh
(2019/12/23, 08:55 PM)Man_mijangam نوشته است:

به نامزدم که گفتم. و اونم به خانوادش گفته. مشکلی هم ندارند. فقط خانواده خودم در جریان نیستند. یعنی میدونن مریض هستم ولی اسمشو نمیدونن. گفتم یه مشکل عصبیه.
مرسی که جواب دادید

ميل خودته ولي به نظرم بيشتر در اين مورد فكر و تحقيق كنين!
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2019/12/23, 08:55 PM)Man_mijangam نوشته است:

مرسی که جواب دادید.

خواهش میکنم . ولی منم با نظر helli موافقم بیشتر فکر کن. خیلی عالیه که نامزدتون و حتی خانوادشون مشکلی با این مساله ندارن ولی آدمیزاد میتونه هزار بار تغییر فکر و رویه بده. منم بیشتر مد نظرم بود خانواده همسرتون عقد نامه رو میبینن. هر طور خودتون میدونین ولی من میگم حتما باید این موضوع رسما ثبت بشه چه درمورد خودم چه شما و چه هر کدوم از بچه ها. انشاالله بهترین ها براتون پیش بیاد . icon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli , alireza1111
من که اصلا ننوشتم تو عقد نامم.کسی اگه کسی را بخاد باید با همه شرایطش بخاد.این دیگه اخر نامردیه کیی بزنه زیرش بعدا
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 422
  • 423
  • 424(current)
  • 425
  • 426
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,843 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,389 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,869 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,017 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,072 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان