•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 379
  • 380
  • 381(current)
  • 382
  • 383
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
[/quote]

من چون از نزدیک با علی آقا آشنا هستم و ایشون و ب عنوان کسی ک تو دانشگاه فلسفه تدریس میکنن واستاد دانشگاه هستن در همین زمینه ب حرفهای ایشون اعتقاد دارم و مطمعنم ک حرف ایشون ب واقعیت خیلی نزدیکه.
[/quote]
خوب این ارادت شما را به ایشون می رسونه.Sleepy ولی من فکر می کنم همیشه استثنا هم هستDodgy
[/quote]
من شما رو نمیگم و نمیدونم تخصص شما در چی هست.
ولی علی آقا تخصصش همینه و خودم هر چی ک ایشون بگن و قبول دارم .چون کار ایشون همینه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : ali1357
(2015/01/08, 12:16 AM)ali1357 نوشته است: عزیزی می گفت که معروف است که خانم ها احساسی تصمیم می گیرند و مردان عقلانیند اما رفتارهای دقیق و حساب گرانه خانم ها چیزی عکس آن را نشان می دهد.

علی آقا دنیا نامردیشو به من ثابت کرده! من یروزی قهرمان ژیمناستیک بودم.به مغزمم خطور نمیکرد که ام اس بگیرم.اصلا نمیدونستم ام اس چی هست! تو اوج بودم...تو اوج...بی خبر از امروز...حالام ممکنه دنیا به نامردیش ادامه بده!همسر من بی نهایت مهربونه و دوسم داره.ولی امروز اینطوریه...فردا رو نمیدونم!!! پس بهتره یکم از احساسات فاصله بگیرم و عاقلانه تصمیم بگیرم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : helli , ali1357
ثنا جان ممنون! کلا به نظرم مسخره است که آدم فکر کنه به اجبار قانون یا هرچیز دیگه ای کسی رو کنار خودش نگه داره و احساس خوشبختی هم بکنه.. اون راهکارتون هم خیلی خوبه به شرطی که دکترهای گرامی قبول کنن که امضا بفرمایند آخه بعضیاشون به طرز وحشتناکی محتاط تشریف دارند

(2015/01/08, 02:23 PM)فاطمه جون نوشته است:
(2015/01/08, 12:16 AM)ali1357 نوشته است: عزیزی می گفت که معروف است که خانم ها احساسی تصمیم می گیرند و مردان عقلانیند اما رفتارهای دقیق و حساب گرانه خانم ها چیزی عکس آن را نشان می دهد.
ولی باز هنوز ته ته تصمیمشون به احساس بر میگرده شک نکنevilgrin0039.gif

احساس امنیت البته!
دکتر میثاق می گفت خانوما دنبال امنیت هستن پس اینقدر نباید بهشون ایراد گرفت که به خاطر پول با یه نفر ازدواج کردن و دوستش ندارن چون درواقع ممکنه اون آقا رو به خاطر اینکه با پولش بهش احساس امنیت میده واقعا دوست داشته باشه
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : ali1357 , arezooo82 , یاسی , sayeh n
فقط تو یه کلمه نظر خودمو واسه ازدواج میگم...اخه فکر میکنم حتی یه جمله هم خیلی زیاده واسه نظرم...
ازدواج واسه بیشتر از 90درصد ادما اشتباهه اقاجون، اشتباه.... مخصوصا واسه اقایون،، هزارتا دلیلم دارم که اگه خوستید بعدا میگم.
 تشکر شده توسط : Parla , majid1 , یاسی , sayeh n
نه آقا محمدرضا نگین! مگه میخواید نسل بشر منقرض بشه؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : arezooo82 , sayeh n
هر مردی باید یک روزی ازدواج کنه ، چون شادی تنها چیز زندگی نیست !!
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
سلام . سالهاست با ام اس زندگی میکنم .زندگی ما هم مثل همه آدمها ادامه داره فقط با این تفاوت که اسم ام اس رو باید باخودمودن یدک بکشیم ....کسی که بخواد با اسم این بیماری منصرف بشه همون بهتر که اصلا" نیاد.
 تشکر شده توسط : مینا غلام نژاد , فاطمه جون , مسافر خسته , malike
اولا با این شرایط واقعا عالی کشور خداییش همه تو فکر ازدواجن ....کسی اصلا و ابدا دغدغه مالی ک نداره فقط مشکل افراد ازدواجه angry2
اینقد همه چی گلو بلبله تموم جوونا از نظر کار ....مسکن....پول واقعا خداروشکر هیچ مشکلی ندارن.فقط همسر خوب گیر نمیادangelاینقد دارم غم توشه که عاشقی فراموشهlaughing3
......
 تشکر شده توسط : majid1 , ساناز66 , رضا ا , paeeze , sange sabor , Exhautless , H-tanha , helli , laleh , arezooo82 , shadiring , successful
ممنون واقعا ماجرا رو بصورت کامل شرح دادینicon_question
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , majid1 , مرجان مولایی نژاد
اگه کسی را دوست داری برو تا بدستش بیاری وگرنه فقط برایت حسرت میماند
من قبل از اینکه به ام اس دچاربشم . در یک دورهای با یک پسری اشنا شدم کهبسیار باهوش بود
ولی رفتارههای خاصی داشت .مثلا یک مرتبه به فکر میرفت ویا به طرز وحشتناکی سیگار میکشید
بعد از مدتی که تونستم علت این رفتار را بپرسم
این پسر عاشق دختری بود که بعد از نامزدی به دختر حمله دست میده و متوجه میشن دختر مبتلا به ام اس هست و بعد از یک مدت کوتاه پسر تصمیم به جدایی گرفت و تمام پل های پشت سر خود را خراب کرد
اون چیزی که من متوجه شدم با اینکه پسرجدایی را حق خود میدانست ولی پشیمان بود لطمه روحی بزرگ به خود وارد کرده بود تا حد اشفتگی
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : ali1357 , غم فروش , shadiring , مرجان مولایی نژاد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 379
  • 380
  • 381(current)
  • 382
  • 383
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,344 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,941 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,706 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,482 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
16 مهمان