•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 381
  • 382
  • 383(current)
  • 384
  • 385
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
من مخالف این نظرمangry2
چون موردش رو با چشمای خودم تو انجمنمون دیدمconfused2
دختره به پسره هیچی نگفته بود و حالا که عاشقش شده بود پسره میگفت چرا از اول نگفتی؟؟؟
مگه قرار نبود صادق باشیم...angel
به نظرتون چه جوابی میشه به این سوال داد عایا....icon_cry
به نظر من، بازم تاکید میکنم نظر من فردی که درکش از مسائل جزئی انقدر کم باشه (فرقی نمیکنه چه دختر، چه پسر)
و نتونه فعالیت یه فرد رو با وجود ام اس تو جامعه درک کنه همون بهتر که اصن پاش تو زندگی مشترک وانشه....angry2
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , mohammad.1979 , zenith , mj.ny-luise , sasan-8
پدر confused یعنی دروغ بگن؟؟
شاید یکی خواست خودشو بندازه تو چاه همه باید بندازن و این فرهنگ غلط رو توی جامعه باب کنن؟

اگه کسی با فهمیدن این مسئله بخواد نظرش عوض بشه بعد از ازدواج که بدتره!!
فک کن اون موقع یه زن مطلقه میشه
در صورتی اگه قبلش بره یه دختره!

صداقت از همه چی بهتره
و توجه به این نکته که اگه قسمت باشه همه چی اوکیهwink2
 تشکر شده توسط : مسافر خسته , mohammad.1979 , zenith , shadiring
البته اگه میتونستیم دروغ بگیم که ام اس نمیومد سراغمون confusedconfusedconfused
منم نظر خودم گفتم Smile (16) ولی بچه های ام اس نمیتونن دروغ بگن agreement2 خدا کنه کلاه نره سرشون چون بقیه دارن میگنangry2

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , zenith , sasan-8 , fariba 68 , پریا حقیقت پور , successful
من فکر میکنم نگفتن اشتباهه اما کی گفتن این مسئله خیلی مهمه
راستش من خودم به شخصه فکر میکردم اگه ادم به کسی از همون اول بگه قبل از اینکه طرف احساساتش درگیر بشه و وابسته بشه بهتره برای همین از اول اشنایی با هر فردی که جلو میاد میگم مشکلمو اما الان دارم به اینجا میرسم که شاید درست نباشه از اول بگم چون شاید اصلا با اون ادم به تفاهم فکری نرسم واسه چی باید مشکلمو بگم درحالی که تهش منم که ممکنه اونو نپذیرم فکر میکنم اگه اونو قبول داشته باشمو بفهمم برای ازدواجم فرد مناسبی هست بهتره البته از این نظر هم یه مشکل دیگه هست
اون موقع ممکته ضربه های احساسی بخورم
راستش این شده برای من یه دغدغه که کی بگم؟؟؟؟ چطوری گفتن راحتتره از بس که این کارو کردم اما می کفتنش مهمتره !!!!

شاید باورتون نشه
ادمهایی با تحصیلات مثلا دکترا بودن که ادعا میکردن من فلانم و بهمانم و ارزوشون بوده که با مثلا فردی مثل من اشنا بشن بعد از فهمیدن ام اس من یه حرفهایی زدن که تا واقعا خنده داره و شایدم جای افسوس دار که طرز فکر مردم درباره ی ماها اینه

مثلا یکی با تحصیلات دکتری نفت به من برگشت گفت بودن در کنار یکی مثل شما برای من ارزومه اما اگه حتی ایدز داشتین راحتتر میتونستم قبول کنم تا ام اس !!!!!
بچه ها جدا گاهی حس میکنم باید انقدر جایگاهم شخصیتم باید بره بالا که ام اس رو لپوشونه هنوز شاید انقدر کمم که ام اس داره شخصبتمو میپوشونه !!!
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : mohammad.1979 , nazaninamiri70 , مسافر خسته , بهار شیرازی , مرجان مولایی نژاد , mahdie , پریا حقیقت پور
سمانه جان اصن غصه نخورagreement2

منم کِیسای اینجوری داشتمconfused

ولی مهم تحصیلات نیست مهم شعوره که گاهی یه نفر که سیکل داره سهم بیشتری ازش داره تا یه دکترangry2
اون دکتری که من مشکلمو بهش گفتم تا قبلش داشت به من میگفت که من همیشه بهترینارو انتخاب میکنم ولی
وقتی بهش گفتم انگار به چالش سطل آب یخ دعوت شده بودlaughing3laughing3laughing3laughing3
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , zenith , paeeze , MFhealth , mahdie , پریا حقیقت پور , successful
دوستان نگفتن این مساله قبل از ازدواج میتونه از موارد تدلیس در ازدواج محسوب بشه پس بهتره قبل از اینکه بدون فکر و صرفا از روی احساسات عملی انجام بشه به عواقب کار خوب فکر کنیم چرا که هممون میدونیم شرایط یه خانم مطلقه تو این جامعه چطوره.
دوم اینکه ام اس بر خلاف تصور خودمون مساله جزئی نیست چون قابل پیش بینی نیست فردا جه اتفاقی قراره بیفته پس بهتره به طرفی که میگین تحصیلات بالا داشته حق بدیم که زندگی بدون دغدغه مریضی رو ترجیح بده چه بسا خودمون قبل از بیماری فردی با این شرایط رو قبول نمی کردیم
 تشکر شده توسط : zenith , mahdie , پریا حقیقت پور , successful
ازاینکه بیمار شدم هیچوقت گله ای نداشتم
وواقعا تفاوت اخلاقی روبابقیه حس میکنم

و میشه بگی
همین ام اس یه حکمته یه قسمت
بایدشکر کنی که باگفتن حقیقت طرف روامتحان مبکنی
و اگه واقعا مردزندگی باشه
تا اخرش هست
واگه اولش جازد پس باید بدونی که .......
 تشکر شده توسط : zenith , پریا حقیقت پور
به نظر من یه جور دیگه هم میشه به مساله نگاه کرد،مگه کی میتونه تضمین کنه که تا آخر عمرش هیچ وقت دچار هیچ مریضی نمیشه،اونی که الان از این مساله اینطور فرار میکنه اگه با یه فردی که به نظر خودش سالمه ازدواج کنه چقدر میتونه پای اون آدم بعد یه اتفاق یا یه مریضی وایسه؟!!!
 تشکر شده توسط : zenith , mahdie , پریا حقیقت پور , محمد ارجمندپورر
من خیلی از این صفحات رو خوندم، سوال دارم که این همه بحث پیرامون ازدواج یک فرد مبتلا به ام اس و یک فرد سالم هستش. بعضی از دوستان پیرامون ازدواج دو نفر مبتلا به این بیماری نگرانی داشتن، حتی با اینکه آگاهی کاملی به این بیماری دارند. حالا چرا باید یک فرد سالم که دوست داره یک زندگی سالم رو تشکیل بده با یک فرد مبتلا به این بیماری ازدواج کنه؟ اگه که مشکلی هم پیرامون ازدواج دو فرد مبتلا به این بیماری ندارن چرا خودشون دست به کار ازدواج با یک فرد مشابه خودشون نمیشن؟confused2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , parva , برگ 7 , zenith , mahdie , پریا حقیقت پور
(2015/02/04, 10:02 PM)زیر آسمون خدا نوشته است: جدیدا اعلام کردن
باید در ثبت در سند ازدواج بایددرج بشه مثلا دخترخانوم مبتلا به ام اسه
خلصه کلی بدبختی داریم
تا بخوایم متاهل بشی بدون هیچ دغدغه ای

چقد خوب گل بود به سبزه نیز اراسته شد فقط همینو کم داشتیم البته بگما نه که نرخ ازدواج تو ایران دیگه زیادی بالاست با این کارا میخوان جلوشو بگیرن
 تشکر شده توسط : برگ 7 , shadiring , mahdie , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 381
  • 382
  • 383(current)
  • 384
  • 385
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,808 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,506 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,199 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست