•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 377
  • 378
  • 379(current)
  • 380
  • 381
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام.بچه ها من کارشناس حقوقم و خودمم 7ساله ام اس دارم.در مورد ازدواج بهترین راه اینه که طرف مقابل بدونه که شما ام اس دارید چون اگر بعد از عقد نکاح متوجه بشه حقیقت رو نگفتید مرد میتونه دادخواست فریب در ازدواج به دادگاه ارائه و درخواست فسخ نکاح را نماید که در اینصورت زن هیچ گونه حق و حقوق قانونی ندارد و مهریه هم به زن در صورت فسخ نکاح تعلق نمیگیرد.اما در مورد اینکه زوجه مطمئن بشه که زوج بعد از ازدواج با وجود اطلاع از بیماری ممکن است انکار نماید مطمئن ترین راه و بهترین راه اینست که اول: زوجه به استناد شروط ضمن عقد حق طلاق رو بگیره یا دوم: در دفتر اسناد رسمی یک اقرار نامه از زوج مبنی بر اطلاع وی از بیماری و موافقت او با این موضوع گرفته سند جداگانه تنظیم تا اقرار مکتوب شده و بعد از تایید دفتر خانه سند نزد زوجه بماند..اما در صورت توافق زوج و زوجه اطلاع یا عدم اطلاع ولی بی تاثیر است.
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان.
......
 تشکر شده توسط : hamid , majid1 , اميدوار , Reza_N , fereshteh95 , فاطمه جون , hadisss , آنا , ali1357 , MFhealth , paeeze , helli , arezooo82
ممنون
من سوال دارم
مورد اول که فرمودین حق طلاق بگیره.خب در بد بینانه ترین حالت زوج که ام اس رو میدونسته و میتونه بیاد بگه ایشون رو میخوام طلاق بدم و الان حق طلاق زن چه نفعی براش داره؟چون فکر میکنم م د در هر صورت حق طلاق داره
دوم اینکه به صورت محضری ازش اقرار نامه بگیریم. خب این کار سختیه و طرف فکر میکنه داره لای منگنه قرار میگیره و حتما بعدا قراره اتفاق بدی بیوفته که انقدر محکم کاری داره میشه و همین گفتنه بریم دفترخونه اقرار نامه بنویسی خیلی شهامت میخواد
من که روم نمیشهconfused2
این اقرار نامه چقدر تاثیر داره؟
مثلا زوج بعد ازدواج میگه خانم با این شرایط نمیتونه روابط زناشوییش رو به خوبی انجام بده-از این قبیل مسایل که تو دادگاه ایران همیشه حق رو ب مرد میده -
بعد خانم با یه اقرار نامه تو اون موقعیت چه کاری از دستش بر میاد؟
من همیشه این سوالا رو داشتم ولی نمیتونستم بپرسمconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

منم یه سوال دارم؛ خانم مولایی نژاد، اینکه میگن توو ایران حق طلاق یعنی کشک، راسته؟ البته یکی دیگه می گفت باید محضری باشه تا معتبر باشه و جزء شرایط ضمن عقد باشه فایده ندارهconfused ممنون از راهنمایی هاتونicon_question
حق طلاق واسه ازدواج بایدبرین اسنادرسمی اونجارسمیش کنین
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : helli , arezooo82
سلام .پاییز جان حق طلاق در صورت توافق زوجین بعد از عقد طبق وکالت نامه بلا عزل به زوجه داده میشه یعنی اختیار تام.که متاسفانه اقایون خیلی سخت حق طلاق رو به خانم میدن.و زمانی که مرد وکالت بلاعزل درمورد حق طلاق میده حق طلاق که قانونا با مرد است از وی سلب میشود.در ضمن اگر با دفترخونه مشکل دارید میتونید در حالت خیلی آروم بدون درگیری و تشنج یک موافقت نامه دستی بین خودتون تنظیم که امضا اقا به علاوه تاریخ توافق کفایت میکنه.در حالت سوم زندگی کردن با مردی که توافق نامه امضا میکنه بعد میزنه زیرش یعنی مرد بیلیاقت.و دادگاه با وجود اقرار نامه تمام حق و حقوق رو به خانم میده چون اقا با اگاهی کامل و با عقل و اختیار موافقت کرده نه در حالت اجبار.
موفق باشی عزیزم

سلام. helliجان حق طلاق با توافق زوجین بعد از عقد نکاح طبق تنظیم وکالت بلاعزل به زوجه داده میشه و در اینصورت با وجودی که حق طلاق با مرد است از وی سلب میشود.در ضمن متاسفانه شاید یک درصد از اقایون راضی به این کار شن.
موفق باشی عزیزم

سلام. helliجان حق طلاق با توافق زوجین بعد از عقد نکاح طبق تنظیم وکالت بلاعزل به زوجه داده میشه و در اینصورت با وجودی که حق طلاق با مرد است از وی سلب میشود.در ضمن متاسفانه شاید یک درصد از اقایون راضی به این کار شن.
موفق باشی عزیزم
......
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , helli , مریییم , paeeze , آنا , arezooo82
مهریه به صورت عرفی راهی برای محدود کردن طلاق است. در یک موردی که من دیدم مرد پذیرفت حق طلاف را به خانم بدهد اما مشروط بر این که مهریه بسیار پایین باشد. به نظرم وابسته به شرایط خانمها حق طلاق مفید یا مضر است.
 تشکر شده توسط : kohedard , majid1 , مریییم , zenith
خیلی ممنون خانم مولایی نژادlove51

پ ن: دقت کردین اینجا هم دکتر داریم هم وکیل هم مهندس. چطوره بریم برای خودمون یه کشور مستقل تاسیس کنیم؟agreement2
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , shadiring , successful
سلام.عاشقتم helliجونم.....love51

سلام.
علی آقا مهریه های خیلی کم و خیلی زیاد هم برای محدود کردن طلاق موثر نیست.متاسفانه آمار طلاق و جدایی به صورت نجومی رو به افزایشه.خانم اگر 2000تا سکه هم مهرش کنه در هر صورت چه اقا داشته باشه چه نداشته باشه ملزمه تا 115 سکه به خانومش بده.بیشتر اوقات هم خانم چاره ای جز استفاده ابزاری از مهریه نداره!به علاوه اجرت المثل و نحله و غیره هم رو لج و لجبازی بهش اضافه میشه....angry2
......
 تشکر شده توسط : helli , ali1357 , nojan.mrs01 , arezooo82 , successful
باید گفت.100درصد.ولی نمیدونم آدمایی که بیماری طرفو نقطه ضعف میکنن ب بی اعتباری دنیا یه لحظه فکر نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟
شاید فردا خودشون نا علاج ترین سرطانو بگیرن برخورد دیگرانم باهاشون باید اینجوری باشه؟من خودم ی خواستگار داشتم وقتی همون اول خ صادقانه بهش گفتم خ وقیحانه بهم گفت تو مشکل مغزی داریangry2
یعنی خ مطمئن بود ک خودش هیچ وقت مریض نمیشه.الانم شنیدم ناراحتی کلیه پیدا کردهTongue
امیدوارم خدا اگه صلاح میدونه شفاش بده.ولی چقد دنیا آدمو غافلگیر میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟love28
......
 تشکر شده توسط : hadisss , اميدوار , helli , ali1357 , arezooo82 , successful
وای مرجان جون عجب آدمایی پیدا میشن حالا باز صد رحمت به مشکل مغزی این آقا و امثالهم مشکل شخصیتی دارن که اینقدر بد حرف میزننangry2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 377
  • 378
  • 379(current)
  • 380
  • 381
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,808 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,506 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,199 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست