•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 378
  • 379
  • 380(current)
  • 381
  • 382
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
مهریه رو خودم بچشم خودم دیدم که مهم نیس
دوستم مهرش چهارده کیلو شمش طلابود اگه عقدنامشو نمیدیدم باور نمیکردم
اما چیشد.جدا شد و مهرشو بخشید
همیشه میگم ادمای بد زیادن اما خوبا بیشترن.خدا واسه خوباس که مارونگه داشته
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : ali1357 , helli
مونا جان، مهریه ی سنگین خوشبختی نمیاره و نمیتونه باعث دوام ازدواج بشه ولی اگه اوضاع خوب پیش نره و بخوای بعضی از حقوقت رو توو این ممکلت بگیری(طلاق، بچه...) ممکنه بکار بیادevilgrin0039.giffighting0030.gif
سلام من به عنوان یک مرد اگر از همسرم خدائی نکرده خوشم نیاد و بخوام طلاق بدم اگر مهریه ش دنیا هم باش یکاری میکنم که خودش مهرش رو حلال کنه وطلاق بگیره .البت نه من بلکه خیلی از آقایون اینجوری هستن .مهریه هیچ وقت ملاک زندگی نیست
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : coffeedot , فاطمه جون
همسر من تو یه دفتر اسناد رسمی وکالت طلاق رو به من داد.مهریم زیاد پایین هم نبود.بنظرم اول باید فرصت داد تا طرف مقابل خوب بشناسه آدمو بعد....
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : helli , coffeedot , رضا ا
قواعد قانونی برای روزگار بحرانی زندگی نوشته شده اند. این قواعد برای قضاوت در اختلافات شکل گرفته اند و گرنه روز خوش و مهربانی که قانون به کار نمی آید. زندگی را می شناسم که با وجود دو فرزند فروپاشید فقط چون مرد به علت اعتماد به همسرش اموالش را به نام او کرد. زندگی باید بر پایه تعادل شکل بگیرد، تعهدات قانونی باید به این تعادل کمک کنند. گاهی گرفتن قدرت قانونی به جای انکه زندگی را شیرین تر کند آن را از امن و آرامش خارج می کند. باید به ترتیبی در زندگی عمل کرد که تعهدات دو طرف متعادل و تعدیل کننده رفتارشان باشند.
 تشکر شده توسط : majid1 , paeeze , فاطمه جون , sange sabor , successful
سلام من کارشناس ارشد حقوق و وکیل هستم. بر خلاف تصور اکثر مردم در موردی که زوج وکالت بلاعزل حق طلاق می دن حق طلاقشون ساقط نمی شه چون حق طلاق مرد از مواردی است که قابل اسقاط نیست مثل حق حضانت و درج این شرط در شروط ضمن عقد تفاوتی با وکالت خارج ندارد چرا هر دوی این اسناد رسمی محسوب میشن. تنها مزیت گرفتن وکالت در طلاق برای زوجه کوتاه شدن پروسه طلاقه و در این موارد که زن با استفاده از این حق درخواست طلاق می کنه میگن باید کل یا مقداری از مهریه رو بذل کنی که البته در این مورد قانونی وجود نداره و دادگاه ها سلیقه ای عمل می کنن.
در مورد گرفتن اقرارنامه کتبی در دفاتر اسناد راه کار خوبیه ولی توجه داشته باشید که ما تو چه جامعه ای با فرهنگ خاص زندگی میکنیم و شاید گفتن این حرف باعث ایجاد کدورت بشه ولی توصیه میکنم چند نفر شاهد داشته باشین که موضوع بیماری رو به آقا گفتین مثلا با دکترتون هماهنگ کنین که بگن بهتره مواردی که گفتم رو بنویسید و هر سه امضا کنیم من خودم این موضوع رو به دکترم گفتم و ایشون قبول کردن جالب اینجاست که بعدا گفتن برای بیمارای دیگه هم از این راهکار استفاده میکنن.
 تشکر شده توسط : hadisss , paeeze , kiana , ali1357 , arezooo82 , helli , sange sabor
عزیزی می گفت که معروف است که خانم ها احساسی تصمیم می گیرند و مردان عقلانیند اما رفتارهای دقیق و حساب گرانه خانم ها چیزی عکس آن را نشان می دهد.
 تشکر شده توسط : majid1 , helli
(2015/01/08, 12:16 AM)ali1357 نوشته است: عزیزی می گفت که معروف است که خانم ها احساسی تصمیم می گیرند و مردان عقلانیند اما رفتارهای دقیق و حساب گرانه خانم ها چیزی عکس آن را نشان می دهد.
ولی باز هنوز ته ته تصمیمشون به احساس بر میگرده شک نکنevilgrin0039.gif
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : ali1357
(2015/01/08, 12:16 AM)ali1357 نوشته است: عزیزی می گفت که معروف است که خانم ها احساسی تصمیم می گیرند و مردان عقلانیند اما رفتارهای دقیق و حساب گرانه خانم ها چیزی عکس آن را نشان می دهد.

من چون از نزدیک با علی آقا آشنا هستم و ایشون و ب عنوان کسی ک تو دانشگاه فلسفه تدریس میکنن واستاد دانشگاه هستن در همین زمینه ب حرفهای ایشون اعتقاد دارم و مطمعنم ک حرف ایشون ب واقعیت خیلی نزدیکه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2015/01/08, 02:31 PM)majid1 نوشته است:

من چون از نزدیک با علی آقا آشنا هستم و ایشون و ب عنوان کسی ک تو دانشگاه فلسفه تدریس میکنن واستاد دانشگاه هستن در همین زمینه ب حرفهای ایشون اعتقاد دارم و مطمعنم ک حرف ایشون ب واقعیت خیلی نزدیکه.
خوب این ارادت شما را به ایشون می رسونه.Sleepy ولی من فکر می کنم همیشه استثنا هم هستDodgy
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 378
  • 379
  • 380(current)
  • 381
  • 382
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,808 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,506 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,199 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان