امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیوع ام‌اس در ایران بیش از سایر كشورهای منطقه است
رعايت بهداشت بيش از حد رو قبول دارم.از همون بچگى مامانم منو پاستوريزه بار اورد.يادمه هميشه هم سرما ميخوردم خيلى بيشتر از هم سن و سالام
اما ويتامينD كه خوزستان با اين افتابى كه داره فكر نميكنم كسى كمبود ويتامين Dداشته باشه ولى امار ام اس بالاس
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : paeeze , paeazan , kiyarash
بنظرم تنها راه پايين آوردن آماره ms عوض كردن تغذيس
مخصوصا كه ماهيه دريايي يه جنوب
Rolleyes
...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , paeazan , ثریا
دوستان عزیزم

نظرات شما را خوندم و نظر همه هم برایم محترم هست.

ولی شما با دقت نوشته های منو نخوندید. من گفتم که: "با تغذیه علت بیماریم را از بین بردم و با داروهای گیاهی درمان شدم."

اینکه زیاد در مورد داروهای گیاهیم صحبت نمیکنم چون قانون سایت اینه که تبلیغی در مورد پزشکان طب سنتی انجام نشه و منهم برای رعایت قانون، در این مورد فقط اشاره میکنم.
از طرفی چون بیشتر شما در مراحل اولیه بیماری هستید تغذیه هم به تنهایی میتونه براتون خیلی موثر باشه.

اینکه یک نفر رئیس انجمنی باشه دلیل بر این نمیشه که انقدر به اون قضیه مسلط باشه که تمام صحبتهاش براتون حجت باشه. البته این که میگویند ام اس با هم فرق داره نظر باقی پزشکان هم هست و من هم بعنوان بیماری که 18سال با این بیماری زندگی کردم، مدارا کردم، مبارزه کردم و تجربه کسب کردم، نظرم را گفتم.

شما هیچ اجباری در پذیرفتن صحبتهای من ندارید. اما قدر فرصتی که براتون پیش اومده را بدونید. من هیچ روزنه ی امیدی را ندیده نمی گرفتم تا اینکه موفق شدم...

سلامتی نعمت بزرگی است و شما هنوز از آن بهره مندید. پس قدرش را بدونید و به آسونی از دست ندهید. بهترینها را براتون آرزومندم.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ثریا , paeazan
مريم جان شما كه درمان نشدين. با اين روش فقط حالت خيلي بهتر شده. خب بعضي از دوستان هم با دارو يا طب هاي مكمل ديگه حالشون خيلي بهتر شده.

تغذيه يكي از علت هاي بيماري ام اسه.بعضي فاكتورهاي ديگه هم در بروز ام اس موثرن.من خيلي ها رو ديدم كه يه درگيري فكري و روحي داشتن و بعدش ام اس گرفتن. خود من يه خواستگار سمج داشتم تو دانشگاه و... يك ماه بعد از اينكه اومدم خونه اولين حملم شروع شد.

هيچ اجباري براي هيچ كس نيست.داريم گفتمان ميكنيم عزيزم.

آره من موافقم كه تغذيه و داروهاي گياهي و همه ي طب هاي مكمل براي بيماران ام اس مفيد و موثر هستن.خودمم به شخصه تاثيرشون رو ديدم البته نه خيلي.
رعايت كردن مثلا رژيم خدادادي سخته و براي همه امكان پذير نيست.

من به شخصه در نظراتم به صحبتهاي بقيه دوستان يا مسئولهاي سايت كاري ندارم. تقريبا آدم ركيم و با احترام حرف خودمو ميزنم.

باشه مريم جان مرسي از توصيه هات.سعي ميكنم اين رژيم رو هم رعايت كنم. حتما ازت راهنمايي بيشتري ميگيرم.هرچند چون هميوپاتي دارم استفاده ميكنم نميتونم داروهاي گياهي استفاده كنم آخه با هم تداخل دارن

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 57,711 2018/09/17, 08:07 PM
آخرین ارسال: nahid
  چشم انداز درمان با سلول بنیادی در ایران.... sooorooosh 9 7,468 2016/05/21, 02:45 PM
آخرین ارسال: niloofary
  استانهای دارای بیشترین شیوع ام اس niloofary 0 1,843 2015/09/13, 08:36 AM
آخرین ارسال: niloofary
  گام های "ام اس" بر بام ایران گروه کوهنوردی ام اس سنتر 29 20,680 2014/08/05, 09:43 PM
آخرین ارسال: omid_nejad
  رئیس انجمن MS ایران: MS در طبقه تحصیل‌کرده و مرفه‌تر بیشتر است hamid_147 5 5,473 2014/05/14, 03:41 PM
آخرین ارسال: baran
  ایران پرچمدار حمایت از بیماران ام اس asall 16 12,229 2014/05/12, 12:51 AM
آخرین ارسال: (reihane(raz
  افتتاح نخستین مرکز نقشه‌برداری مغز خاورمیانه در ایران hamid_147 0 2,304 2014/04/28, 04:18 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  حال «سلامت» در ایران خوب نيست! nahid 3 3,430 2014/04/22, 03:50 PM
آخرین ارسال: maryy
  پرفروش داروهای ایران sargol 0 2,688 2014/02/14, 11:08 AM
آخرین ارسال: sargol
  آیا ایران درمان ام اس را کشف کرده است؟ همسر یک مشکوک به ام اس 26 21,004 2013/11/13, 03:16 PM
آخرین ارسال: فریبا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست