امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ایران درمان ام اس را کشف کرده است؟

انجمن ام اس انگلستان طی مقاله ای به موضوع کشف درمان قطعی ام اس در ایران پرداخته است و از قول دکتر محمد علی سرائیان سعیدگزارش کرده است که در اکتبر سال 2013 داروی جدید خوراکی ام اس که به صورت شربت گیاهی است و در تبریز کشف شده است را وارد بازار می کنند. البته این سایت در قبال این شایعات که از ایران در بین سایتهای خارجی هم درز کرده و در فرومهای خارجی هم می توان اظهار نظر در این باره را دید به صراحت می گوید

It should be noted that at present this discovery has not been reported in scientific papers or journals.

یعنی باید توجه کرد که تا این لحظه این کشف در هیچ کدام از مقالات یا مجلات علمی دنیا گزارش نشده است.

http://www.ms-uk.org/index.cfm/MSnews
 تشکر شده توسط : Azad , omid , edarzi , DavidBili , mahdiye1989 , zohrevand , maryam.N
انشا... که همینطور بشه
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : naarin.p , همسر یک مشکوک به ام اس , minoshka , mahdiye1989 , zohrevand
من متوجه نشدم دکتر محمد علی سرائیان سعید کی بود ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : zohrevand
(2013/05/18, 10:25 AM)nahid نوشته است: من متوجه نشدم دکتر محمد علی سرائیان سعید کی بود ؟

ناهید جان اون جمله این بوده:
Iran Multiple Sclerosis Society Deputy Chairman, Mohammad Ali Saraian said, that Iran will be releasing a new oral Multiple sclerosis treatment on the local markets in October of 2013.
و باید این جور ترجمه می شده که :نائب رئیس انجمن ام اس ایران ، محمد علی صحراییان گفت: ..................
که گفت اشتباها سعید ترجمه شده.
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : nahid , همسر یک مشکوک به ام اس , mahdiye1989 , zohrevand
ممنون الهام جون از اینکه ابهام رو برطرف کردی.

(2013/05/18, 09:09 AM)همسر یک مشکوک به ام اس نوشته است: انجمن ام اس انگلستان طی مقاله ای به موضوع کشف درمان قطعی ام اس در ایران پرداخته است و از قول دکتر محمد علی سرائیان سعیدگزارش کرده است که در اکتبر سال 2013 داروی جدید خوراکی ام اس که به صورت شربت گیاهی است و در تبریز کشف شده است را وارد بازار می کنند. البته این سایت در قبال این شایعات که از ایران در بین سایتهای خارجی هم درز کرده و در فرومهای خارجی هم می توان اظهار نظر در این باره را دید به صراحت می گوید
It should be noted that at present this discovery has not been reported in scientific papers or journals.
یعنی باید توجه کرد که تا این لحظه این کشف در هیچ کدام از مقالات یا مجلات علمی دنیا گزارش نشده است.
http://www.ms-uk.org/index.cfm/MSnews

یعنی دکتر صحراییان همچین چیزی رو گفتن ؟ بعیده !

تشکر شده توسط : edarzi , همسر یک مشکوک به ام اس , zohrevand
حقیقت داره؟حالا همه با هم icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : همسر یک مشکوک به ام اس , mahdiye1989 , zohrevand , reihane
چی حقیقت داره ؟ منظور از درج این خبر این بوده که خبرهای پزشکی داخل ایران مصرف داخلی داره و هیچ سندیتی و اعتباری نداره . الان برای چی خوشحالین ؟!confused2
 تشکر شده توسط : edarzi , موجود گیاه خوار , همسر یک مشکوک به ام اس , ghaside , minoshka , hessam , mahdiye1989 , zohrevand
به نظر من تا از زبان خود آقای دکتر نشنیدیم نباید باور کنیم .از این خبرا زیادن...تا اثبات نشدن شادی الکی معنایی نداره مخصوصا این جور چیزا که شوخی بردار نیست.
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : nahid , همسر یک مشکوک به ام اس , ghaside , minoshka , zohrevand
(2013/05/18, 02:02 PM)nahid نوشته است: چی حقیقت داره ؟ منظور از درج این خبر این بوده که خبرهای پزشکی داخل ایران مصرف داخلی داره و هیچ سندیتی و اعتباری نداره . الان برای چی خوشحالین ؟!confused2
راست میگی.
حالا واسه این که مطمعن شیم،یکی که رفت پیش صحراییان،ازش سوال کنه دیگه.

ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : همسر یک مشکوک به ام اس , zohrevand , ostad2000
من الان (دقیقا یکساعت پیش)پیش دکتر مجدی نسب بودم وایشون هم گفتن توی همین چندروز پیش با دکترصحراییان صحبت کرده .وخیلی هم بخاطر شرایط من ناراحت بود ومیگفت کاش زودتر داروی درمان کننده ی ام اس بیاد!
افتاد دوستان؟!یعنی اصلا به هیچ کدوم ازاین حرفا دلتونو خوش نکنین!!!
نمیدوونم!شاید از یکساعت پیش تا الان دارو رو کشف کردن!!laughing3
 تشکر شده توسط : ghaside , همسر یک مشکوک به ام اس , mehdi4888 , minoshka , zohrevand

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,509 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,258 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,248 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,502 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,138 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,150 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,471 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,081 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary
  چشم انداز درمان با سلول بنیادی در ایران.... sooorooosh 9 7,400 2016/05/21, 02:45 PM
آخرین ارسال: niloofary
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 77,608 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست