•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
دوستان من از اين دارو استفاده ميكنم. افراد زيادي رو ديدم كه دارو بعد از ٧-٨ سال تاثير مثبت براشون داشته و پلاكت جديد تو ام آر آي شون ديده نشده. تو امريكا داره خوب جواب ميده و تعداد افرادي كه استفاده ميكنن بيشتر ميشه. البته خيلي هم گرونه
 تشکر شده توسط : paeazan , محبوب64 , glassheart , ساسان , kohedard , ابراهیم , nahid , sia , helli
از یکی از دوستان که برای ورود و ساختش تو ایران، همت میکنه شنیدم بزودی مصرف آزمایشیش تو ایران شروع میشه و 70 درصد علائم رو برطرف میکنه....agreement2happy0065.gifhappy0065.gifagreement2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : ساسان , glassheart , kohedard , helli
(2014/07/19, 08:26 PM)ابراهیم نوشته است: از یکی از دوستان که برای ورود و ساختش تو ایران، همت میکنه شنیدم بزودی مصرف آزمایشیش تو ایران شروع میشه و 70 درصد علائم رو برطرف میکنه....agreement2happy0065.gifhappy0065.gifagreement2

منظورش از بزودی چی بود!؟ تا کی باید صبر کنیم؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : kohedard
بزودی یعنی تو همین تابستونagreement2

البته شروع تست آزمایشی...angry2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : kohedard , helli , الی کوچولو
تا اسم یه درمان جدید میاد کلی ذوق زده میشیم بعد که عوارضش رو می خونیم حالمون گرفته میشه و به همین درمان فعلی که داریم راضی میشیم:60:

(2014/07/19, 09:49 PM)ابراهیم نوشته است: بزودی یعنی تو همین تابستونagreement2

البته شروع تست آزمایشی...angry2

همیشه خوش خبر باشینicon_question
 تشکر شده توسط : ابراهیم , farda20032020
براي من به جز هفته اول كه پوستم قرمز ميشد عارضه ديگه اي نداشت كه در حال حاضر اون هم از بين رفته. دكتر سطح گلبول سفيد خونم رو مرتب مانيتور ميكنه و تا الان مشكلي نبوده. من نميخوام بگم داروي خوبيه يا بده ولي من توي ٢تا پا و ٢تا دست بي حسي داشتم و پاي چپم هم ضعيف بود ولي ٤٨ ساعت از مصرف اولين كپسول كه گذشت بي حسي كمتر و كمتر شد و الان ديگه احساس ضعف ندارم. أين اولين بار بود بعد از ١سال از اولين حمله كه احساس كردم پام به حالت نرمال برگشته. happy0065.gif
 تشکر شده توسط : FBF , یه غریبه , paeazan , nahid , helli , hilda , farda20032020
بی صبرانه منتظر این دارو هستم!
حتی اگه بخوان یه مدت به صورت آزمایشی روی مریضها امتحان کنند من خودم داوطلب میشم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
من در مورد داروی خوراکی به دکترم گفتم گفت باید صبر کنی فعلاً و در مورد تکفیدرا گفت اونکه تازه داره تولید میشه میگن عوارض نداره باید تولید بشه آزمایش بشه تا معلوم بشه عوارض داره یا نه؟؟
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : ساسان , ehsan 10054
(2014/07/23, 09:33 AM)hilda نوشته است: من در مورد داروی خوراکی به دکترم گفتم گفت باید صبر کنی فعلاً و در مورد تکفیدرا گفت اونکه تازه داره تولید میشه میگن عوارض نداره باید تولید بشه آزمایش بشه تا معلوم بشه عوارض داره یا نه؟؟

اولين فاز آزمايشي اين دارو در امريكا و اروپا از ٥سال پيش شروع شده و در حال حاضر فاز سوم هم تمام شده
 تشکر شده توسط : paeazan , ساسان , حکمت خدا , ehsan 10054
اگه قراره تو ایرانم ساخته بشه، پس باید صبر کنیم بیاد و چند سال آزمایش بشه و جواب بده و بعد تجویز کنن !
خدا کنه این یکی عوارض نداشته باشه و برای ما ممنوع نباشه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , محبوب64 , ehsan 10054 , hilda

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 61,939 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,735 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,766 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,704 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست