•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
خدا رو شکر که تا اون موقع وارد بازار نشد! اگه من این دارو رو استفاده میکردم الآن فلج شده بودم! داروهای خوراکی ام اس و داروهای تزریقی مثل تایسبری برای دویک سمه!!!
[/quote]

ببخشید متوجه نشدم برای چی داروهای خوراکی سمه؟!
(2016/02/11, 04:40 PM)maryk909 نوشته است: خدا رو شکر که تا اون موقع وارد بازار نشد! اگه من این دارو رو استفاده میکردم الآن فلج شده بودم! داروهای خوراکی ام اس و داروهای تزریقی مثل تایسبری برای دویک سمه!!!

ببخشید متوجه نشدم برای چی داروهای خوراکی سمه؟!
[/quote]
الی جان دویک دارن نه ام اس منظورشون این بود که داروهای خوراکی ام اس برای دویک بد هست نه برای خود ام اس
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : helli , maryk909 , hadisss
مرسی من اسم این بیماریو نشنیده بودم! ایشالا زودتر خوب بشن love51icon_question
(2016/02/12, 06:24 PM)maryk909 نوشته است: مرسی من اسم این بیماریو نشنیده بودم! ایشالا زودتر خوب بشن love51icon_question
سلامت باشید
دویک یه بیماری مشابه ام اس هست ولی درمانش کاملا متفاوته! در صورتیکه داروهای ام اس برای دویک تجویز بشه تاثیرات جبران ناپذیری داره. البته دکترم گفت اینترفرونها این تاثیر رو ندارند
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : maryk909 , mahshad
سلام قراره دکتر داروم رو عوض کنه کسی تا حالا تکفیدرا خریده؟ اصلا تو ایران هست ؟ قیمتش چنده؟
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/04/06, 02:43 AM)گل ناز نازی نوشته است: سلام قراره دکتر داروم رو عوض کنه کسی تا حالا تکفیدرا خریده؟ اصلا تو ایران هست ؟ قیمتش چنده؟
سلام
تکفیدرا در ایران نیست ولی اخیرا مشابه ایرانی این دارو توسط شرکت سیناژن تولید شده و به بازار اومده. اغلب پزشکان از تجویزش امتناع میکنن چون هنوز جواب خودشو پس نداده
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : maryk909
(2016/04/08, 12:51 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2016/04/06, 02:43 AM)گل ناز نازی نوشته است: سلام قراره دکتر داروم رو عوض کنه کسی تا حالا تکفیدرا خریده؟ اصلا تو ایران هست ؟ قیمتش چنده؟
سلام
تکفیدرا در ایران نیست ولی اخیرا مشابه ایرانی این دارو توسط شرکت سیناژن تولید شده و به بازار اومده. اغلب پزشکان از تجویزش امتناع میکنن چون هنوز جواب خودشو پس نداده

سلام
نمونه هلندي تكفيدرا هم در ايران هست كه اسمش ديفوزل هست و قيمتش بستگي به بيمه تون داره
سلام ،ببخشید من دچارسردرگمی شدم چند روز پیش من از دکتر خواستم داروی خوراکی برام بنویسه البته بعد اینکه شیر دهیم تموم شد،ایشون هم داروی دیفوزل رو معرفی کردن و من ازشون مشابه ایرانیشو پرسیدم گفتن تکفیدرا،سوالم اینه که ایا تکفیدرا نمونه ایرانیشه یا سینوتک؟
واینکه قیمت ایرانی وخارجیشو اگه دوستان تهیه میکنن بگن ممنون میشم. ویه سوال دیگه آیا سینوتک باعث ریزش مو میشه؟
خواهش میکنم یکی به سوالات من جواب بده واقعاممنون میشم
(2018/10/31, 04:56 PM)S.hz نوشته است: سلام ،ببخشید من دچارسردرگمی شدم چند روز پیش من از دکتر خواستم داروی خوراکی برام بنویسه البته بعد اینکه شیر دهیم تموم شد،ایشون هم داروی دیفوزل رو معرفی کردن و من ازشون مشابه ایرانیشو پرسیدم گفتن تکفیدرا،سوالم اینه که ایا تکفیدرا نمونه ایرانیشه یا سینوتک؟
واینکه قیمت ایرانی وخارجیشو اگه دوستان تهیه میکنن بگن ممنون میشم. ویه سوال دیگه آیا سینوتک باعث ریزش مو میشه؟

سلام 
یک داروی خارجی میتونه چندین نمونه مشابه ایرانی داشته باشه و توسط شرکت های دارویی مختلف تولید بشن.
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2018/10/31, 04:56 PM)S.hz نوشته است: سلام ،ببخشید من دچارسردرگمی شدم چند روز پیش من از دکتر خواستم داروی خوراکی برام بنویسه البته بعد اینکه شیر دهیم تموم شد،ایشون هم داروی دیفوزل رو معرفی کردن و من ازشون مشابه ایرانیشو پرسیدم گفتن تکفیدرا،سوالم اینه که ایا تکفیدرا نمونه ایرانیشه یا سینوتک؟

سلام، عزیزم تکفیدرا نام اصلی داروی خانواده دی متیل فومارات هاست !! 
پیشنهاد میکنم تو کانال تلگرام دکتر عظیمی عضو بشید اونجا در ارتباطات با همه ی داروهای ام اس اطلاعات کاملتری هست...
نوع ایرانیش هم سینوتک ، زادیـــوا و مایلو بایوکس هست و هلندیش هم دیفوزل 
سینوتک گویا برای بیمار جدید تجویز نمیشه بعلت محدود بودن تولیدش 
من خودم زادیوا مصرف میکنم که تو همین سایت در بخش معرفی دارو کامل راجع بهش گفتم 
قیمتش هم حدود 350 هزارتومن با بیمه تامین اجتماعی هست
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : helli , nosrati

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 61,825 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,703 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,747 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,693 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان