•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
من نميدونم اثرش روي جلوگيري از حمله ها از اونكس بهتر
هست يا نه اما غير خوراكي بودن اينكه اثري رو كبد نميذاره براي من خيلي مهمه با اونكس شاخص هاي كبدي من هميشه بالا بود
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : mahdie , SSA , hessam , paeazan , mahshiddd , hilda
دکترمن گف 22بهمن امسال این دارو میاد وشرکت سیناژن قراره اونوتولیدکنه وگف برای توهم تجویزمیکنمagreement2
 تشکر شده توسط : سمانه ٧ , FBF , HannahZ , kohedard , آذرستون
آقا فرید من دیروز پیش نورولوجیستم بودم. ازش پرسیدم و راستش جواب خاصی نداد. گفت بستگی به شرایط بیمار داره و این رو نورولوجیست تصمیم میگیره. به من تکفیدرا تجویز نکرد و فیگلموید داده و گفت صلاح نمیدونه تکفیدرا بده.
راستش به بیمه هم بستگی باید داشته باشه و اینکه اون دارو تو کشور موجود باشه. تکفیدرا که میدونم ایران هنوزنیومده. دسترسی به فینگلموید هم اونجا سختتر از اینترفرون هست. آباجیو هم که اثرش خیلی خیلی کم هست نسبت به اینترفرونها.
 تشکر شده توسط : FBF , mahdie , فرید 1353 , paeazan , حکمت خدا
دارو تو آمریکا وارد بازار شد و نتیجه خوبی داشتهmen
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : web1001 , آرزو , zohaa , ابراهیم , فرید 1353 , naarin.p , spring
این دارو تو میانگین.54 درصد عملکرد داره. اصلاً قابل قیاس با اینترفرون.ها نیست.
چیزی هست که بوده. از سال ها پیش برای درمان.پسوریازیس تو آلمان استفاده میشده.
خیلی هم کم.عارضه هست. در.مقایسه با اینترفرون قوی.ای مثل ربیف که 32 درصد عملکرد داره تو میانگین عملکردش در مقایسه با عوارضش خیلی عالیه. روزی دو.تا قرص.
فقط بحث مافیایی دارو هست. ملکول ساده ای هم.داره.
الان خود بایوژن جمعش کرد که با کلی.قیمت دوباره پخشش کنه. از اون طرف خیلی شرکت‌ها تو.خیلی.کشورها که انحصار ورعایت نمیکنن تصمیم گرفتن دارو رو بسازن. مثل شرکت های آرژانتینی، یا سیناژن تو ایران خودمون. که با قیمتی کمتر دارو رو بفروشن.
تو.ایران الان.چهار تا شرکت هستن که دارن رو ساخت این دارو کار میکنن.
ام.اس تجارت خوبی هست Tongue
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : zohaa , آرزو , mahdie , omid_nejad , ساسان , H-tanha , مریییم , movahedi , ابراهیم , فرید 1353 , lili66 , spring , ghaside , سها , hyd69hyd , علیرضا 2
سلام به همگی .داروهای ایرانی با خارجی از لحاظ کیفیتی فرقی نمیکنن.فقط خارجیها گرون ترن.همه داروها تاییدیه از سازمان غذا و داروامریکا دارند.مگر اینکه تقلبی باشه.
 تشکر شده توسط : فرید 1353
(2014/09/17, 08:00 PM)Pooya.N نوشته است: دارو تو آمریکا وارد بازار شد و نتیجه خوبی داشتهmen

سلام داداشicon_question عرض ارادتagreement2

نتیجه خوب داشته یعنی چی؟ مثلاً حمله ها رو کم کرده یا بعضی از عوارض رو برطرف کرده؟
یکی از دوستان که دستی تو کار داره ، در مورد تکفیدرا می گفت تا70 درصد عوارض رو برطرف میکنه . آیا صحت داره؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : ساسان , فرید 1353
(2013/03/28, 02:06 PM)paeazan نوشته است:
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ / Mar 28 2013

تایید داروی جدید درمان ام اس

پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰

اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) داروی جدید موسوم به Tecfidera را جهت درمان بیماری ام اس تایید کرد.

به گزارش سرویس «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی‌رغم پیشینه نه چندان موفق داروهای سابق، پزشکان و بیماران معتقدند این دارو بسیار موفق خواهد بود. دلیل آن تلفیقی از اثربخشی، ایمنی و سهولت استفاده به عنوان قرص خوراکی است. پزشکان اعلام کردند برخی از بیماران تا زمان عرضه قرص Tecfidera معالجه خود را به تعویق انداخته‌اند.

بنا به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، توماس وی، تحلیلگر موسسه جفریز می‌گوید: بازخورد پزشکان نسبت به داروی جدید بسیار مثبت بوده است و اکثریت قریب به اتفاق آنها معتقدند داروی Tecfidera نسبت به سایر داروهای خوراکی و تزریقی اثرات مساعدتر و ثمربخش تری از خود بروز می‌دهد.

شایان ذکر است، در ایالات متحده آمریکا حدود 400 هزار نفر و در سراسر جهان بیش از دو میلیون نفر به بیماری ام اس مبتلا هستند.

سلام من استفاده ميكنم tecfidra , بد نيست.
 تشکر شده توسط : paeazan , spring
(2014/09/24, 08:01 PM)Aban نوشته است:
(2013/03/28, 02:06 PM)paeazan نوشته است:
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ / Mar 28 2013

تایید داروی جدید درمان ام اس

پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰

اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) داروی جدید موسوم به Tecfidera را جهت درمان بیماری ام اس تایید کرد.

به گزارش سرویس «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی‌رغم پیشینه نه چندان موفق داروهای سابق، پزشکان و بیماران معتقدند این دارو بسیار موفق خواهد بود. دلیل آن تلفیقی از اثربخشی، ایمنی و سهولت استفاده به عنوان قرص خوراکی است. پزشکان اعلام کردند برخی از بیماران تا زمان عرضه قرص Tecfidera معالجه خود را به تعویق انداخته‌اند.

بنا به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، توماس وی، تحلیلگر موسسه جفریز می‌گوید: بازخورد پزشکان نسبت به داروی جدید بسیار مثبت بوده است و اکثریت قریب به اتفاق آنها معتقدند داروی Tecfidera نسبت به سایر داروهای خوراکی و تزریقی اثرات مساعدتر و ثمربخش تری از خود بروز می‌دهد.

شایان ذکر است، در ایالات متحده آمریکا حدود 400 هزار نفر و در سراسر جهان بیش از دو میلیون نفر به بیماری ام اس مبتلا هستند.

سلام من استفاده ميكنم tecfidra , بد نيست.

سلام
شما ایران زندگی نمی کنید؛ درسته؟
عوارض این دارو نسبت به اینترفرون ها چطوره؟ منظورم تب و لرز و سردرد و ... است
کسی خبر جدید درمورد ورود این دارو به بازار ایران داره؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
داروي خوبي هست اما عوارض مصرفش يكم سخت هست

آره من ايران نيستم. من در اثر استفاده از اين دارو گُر گرفتگي و خارش بدن دارم شديد. با دكترم كه صحبت كردم گفت طبيعي هست. اما اميدوارم همگي ويتامين D استفاده كنيد هر روز . چون توي دستور دارويي من استفاده روزانه ويتامين D حتما توصيه شده.بدن درد نداره و همينطور سر درد هم نداره. انشالله كه هر چه زودتر اين دارو همه جا به دست همه برسه. اگه سوالي دارين من خوشحال ميشم كه اگه بدونم جواب بدم.
راستي وضعيت حافظه كوتاه مدت شما چطور هست؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 62,148 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,753 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,825 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,718 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان