•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
من روزیکه رفتم مطب نورولوجیستم که فینگلموید رو شروع کنم دیدم رو میز دکترم تبلیغات تکفیدرا هم هست. ازش پرسیدم که چرا من به جای فینگلموید از تکفیدرا استفاده نکنم چون شنیدم بهتره! نورولوجیستم گفت: تکفیدرا از نظر تاثیر هیچ فرقی با فینگلموید نداره. البته عوارض تکفیدرا بیشتره. معمولا تکفیدرا رو به کسانی میدیم که علائمشون قویتر و زیادتره. در کل هر دو یه نتیجه دارن و این رو نورولوجیست تصمیم میگیره که کدوم رو تجویز کنه.
البته اینو هم بگم که نورولوجیست اولی که رفتم میخواست تکفیدرا بهم بده که بیمه ام قبول نکرد.
 تشکر شده توسط : mahdie , paeazan , nahid , ehsan 10054 , فرید 1353
(2014/07/23, 03:57 PM)حکمت خدا نوشته است:
(2014/07/23, 09:53 AM)mahshiddd نوشته است:
(2014/07/23, 09:33 AM)hilda نوشته است: من در مورد داروی خوراکی به دکترم گفتم گفت باید صبر کنی فعلاً و در مورد تکفیدرا گفت اونکه تازه داره تولید میشه میگن عوارض نداره باید تولید بشه آزمایش بشه تا معلوم بشه عوارض داره یا نه؟؟

اولين فاز آزمايشي اين دارو در امريكا و اروپا از ٥سال پيش شروع شده و در حال حاضر فاز سوم هم تمام شده

الان قیمتش تو آمریکا چنده مهشید خانم؟
قيمت اين دارو سالي ٥٥ هزار دلار كه البته بسته به بيمه اي كه افراد دارن فرق ميكنه. با بيمه اي كه من دارم ماهي ٤٥ دلار ميشه و همينطور كه Hannah گفتن چون داروي جديدي هست خيلي از بيمه ها قبول نميكنن.
اما در مورد شرايط تجويزش من خيلي راجع به اين دارو مطالعه كردم و با افراد زيادي حرف زدم اما هيچ جايي گفته نشده براي كساني كه مشكلات شديد دارن تجويز ميشه. فقط گفته شده براي نوع عودكننده-فروكش كننده ام اس تجويز ميشه.
 تشکر شده توسط : mahdie , paeazan , HannahZ , nahid , ehsan 10054 , فرید 1353 , حکمت خدا

(2014/07/24, 04:52 AM)HannahZ نوشته است:
(2014/07/24, 01:10 AM)mahshiddd نوشته است: قيمت اين دارو سالي ٥٥ هزار دلار كه البته بسته به بيمه اي كه افراد دارن فرق ميكنه. با بيمه اي كه من دارم ماهي ٤٥ دلار ميشه و همينطور كه Hannah گفتن چون داروي جديدي هست خيلي از بيمه ها قبول نميكنن.
اما در مورد شرايط تجويزش من خيلي راجع به اين دارو مطالعه كردم و با افراد زيادي حرف زدم اما هيچ جايي گفته نشده براي كساني كه مشكلات شديد دارن تجويز ميشه. فقط گفته شده براي نوع عودكننده-فروكش كننده ام اس تجويز ميشه.
نورولوجیست من به سختی جواب میده . حس کردم وقتی ازش در مورد تکفیدرا پرسیدم زیاد خوشش نیومد!! TongueTongue
مهشید جان داروی BG-12 رو مصرف میکنی راضی هستی ؟ تزریقی هست یا خوراکی؟
 تشکر شده توسط : mahdie , ehsan 10054 , فرید 1353
(2014/07/24, 01:10 AM)mahshiddd نوشته است: قيمت اين دارو سالي ٥٥ هزار دلار كه البته بسته به بيمه اي كه افراد دارن فرق ميكنه. با بيمه اي كه من دارم ماهي ٤٥ دلار ميشه و همينطور كه Hannah گفتن چون داروي جديدي هست خيلي از بيمه ها قبول نميكنن.
نورولوجیست من به سختی جواب میده . حس کردم وقتی ازش در مورد تکفیدرا پرسیدم زیاد خوشش نیومد!! TongueTongue
مهشید جان داروی BG-12 رو مصرف میکنی راضی هستی ؟ تزریقی هست یا خوراکی؟
اسم ديگه ي تكفيدرا BG-12 هستش Hannah جان. من از تكفيدرا خيلي راضيم همونطور كه تو پست هاي قبلي گفتم، عوارضي نداشتم و بي حسيه دست و پام رو خيلي بهتر كرده. من هم اولش با بيمه به مشكل خوردم اما نورولوژيستم تماس گرفت باهاشون و اونا هم تأييد كردن. من هم اينجا دكتر هاي زيادي عوض كردم و در آخر رفتم سراغ يه نورولوژيست ايراني كه هم زبون آدم بفهمه و هم بيشتر هوامو داشته باشه. فكر كنم براي همين حاضر شد خودش زنگ بزنه به بيمه و متقاعدشون كنهRolleyes
 تشکر شده توسط : HannahZ , nahid , ehsan 10054
(2014/07/24, 07:52 AM)mahshiddd نوشته است: [quote='HannahZ' pid='448865' dateline='1406164942']

اسم ديگه ي تكفيدرا BG-12 هستش Hannah جان. من از تكفيدرا خيلي راضيم همونطور كه تو پست هاي قبلي گفتم، عوارضي نداشتم و بي حسيه دست و پام رو خيلي بهتر كرده. من هم اولش با بيمه به مشكل خوردم اما نورولوژيستم تماس گرفت باهاشون و اونا هم تأييد كردن. من هم اينجا دكتر هاي زيادي عوض كردم و در آخر رفتم سراغ يه نورولوژيست ايراني كه هم زبون آدم بفهمه و هم بيشتر هوامو داشته باشه. فكر كنم براي همين حاضر شد خودش زنگ بزنه به بيمه و متقاعدشون كنهRolleyes
یمه من اول جیلنیا رو هم نمیداد. اما نورولوجیستم رو عوض کردم و اون نامه به بیمه نوشت و تائیدیه رو بالاخره گرفت. خوشحالم که داروت بهت ساخته. امیدوارم جیلنیا به من هم بسازه. تا حالا که عوارضی برام نداشته. موفق و سلامت باشی
 تشکر شده توسط : mahdie , mahshiddd , ehsan 10054 , فرید 1353
تکفیدرا عوارض فلشینگ داره
خیلی راهت هست
...
 تشکر شده توسط : helli
آقا احسان عوارض فلشینگ چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟Blush
(2014/07/24, 12:09 PM)helli نوشته است: آقا احسان عوارض فلشینگ چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟Blush

گرگرفتگي
 تشکر شده توسط : helli
(2014/07/24, 09:04 AM)HannahZ نوشته است:
(2014/07/24, 07:52 AM)mahshiddd نوشته است: [quote='HannahZ' pid='448865' dateline='1406164942']

یمه من اول جیلنیا رو هم نمیداد. اما نورولوجیستم رو عوض کردم و اون نامه به بیمه نوشت و تائیدیه رو بالاخره گرفت. خوشحالم که داروت بهت ساخته. امیدوارم جیلنیا به من هم بسازه. تا حالا که عوارضی برام نداشته. موفق و سلامت باشی

سلام خدمتHannahz و مهشید عزیز

اگر با نورولوجیستتون ارتباط دارید ممکنه ازشون بپرسید چرا برای شما اینترفرون تزریقی تجویز نکردند؟(به جای فینگولیمود و تکفیدرا )به این دلیل می پرسم چون در ایران به محض تایید ام اس اینترفرون تزریقی تجویز میشه.
ممنون
(2014/07/24, 01:10 AM)mahshiddd نوشته است:
(2014/07/23, 03:57 PM)حکمت خدا نوشته است:
(2014/07/23, 09:53 AM)mahshiddd نوشته است: [quote='hilda' pid='448507' dateline='1406095435']
من در مورد داروی خوراکی به دکترم گفتم گفت باید صبر کنی فعلاً و در مورد تکفیدرا گفت اونکه تازه داره تولید میشه میگن عوارض نداره باید تولید بشه آزمایش بشه تا معلوم بشه عوارض داره یا نه؟؟

اولين فاز آزمايشي اين دارو در امريكا و اروپا از ٥سال پيش شروع شده و در حال حاضر فاز سوم هم تمام شده

الان قیمتش تو آمریکا چنده مهشید خانم؟
قيمت اين دارو سالي ٥٥ هزار دلار كه البته بسته به بيمه اي كه افراد دارن فرق ميكنه. با بيمه اي كه من دارم ماهي ٤٥ دلار ميشه و همينطور كه Hannah گفتن چون داروي جديدي هست خيلي از بيمه ها قبول نميكنن.
[/quote]

ممنون
به این میگن بیمهhappy0065.gif
با 45 دلار اینجا بعضی وقتا! میشه آوونکس گرفتangry2angry3

(2014/07/25, 10:31 PM)فرید 1353 نوشته است:
(2014/07/24, 09:04 AM)HannahZ نوشته است:

سلام خدمتHannahz و مهشید عزیز

اگر با نورولوجیستتون ارتباط دارید ممکنه ازشون بپرسید چرا برای شما اینترفرون تزریقی تجویز نکردند؟(به جای فینگولیمود و تکفیدرا )به این دلیل می پرسم چون در ایران به محض تایید ام اس اینترفرون تزریقی تجویز میشه.
ممنون

1- خوراکی برای مراحل بعد هستش و بستگی به پیشرفت بیماری داره
2- قیمت داروهای خوراکی بالاست!!!!
مثلا همین تکفیدرا
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , HannahZ , mahdie

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 62,448 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,766 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,842 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,728 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست