•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
(2014/06/24, 08:07 AM)hilda نوشته است: آیا کسی داروی تکفیدرا مصرف میکنه؟؟؟ اگر کسی هست ممنون میشیم اطلاعات در اختیارمون بزاره درباره قیمتش و عوارضش

هیلدا هنوز ایران نیومده اما بابای احسان جمعه میگفت تا 2 ماه دیگه اینجا هم توزیع میشه
من هم دکتر بودم ازش پرسیدم گفت آره تا چند ماه دیگه میاد و احتمالا برای تو هم تجویز میکنم
داروی خوبیه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hilda , kohedard , pariya1361
منم شنیدم که از اول تیر نوع ایرانیش ساخته میشه و میاد به بازار حالا نمیدونم ایرانیش میاد یا همون خارجیش بیمه میشه شما اطلاع داری؟؟؟

چقدر خوب کاشکی دکتر منم برام تجویز کنه
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : kohedard , pariya1361
والا من هم این را نپرسیدم ولی فرقی نمیکنه من ایرانی یا خارجیش برام فرقی نداره فقط دیگه تزریق نباشه کافیه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hilda , kohedard , pariya1361
منم باهات موافقم همینکه تزریق دیگه نباشه کافیه بعدشم همین الانم خیلیا دارن داروی ایرانی استفاده میکنن
 تشکر شده توسط : ساناز66 , kohedard , pariya1361
این دارو برای کیا تجویز میشه؟
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : FBF , kohedard , pariya1361
(2014/06/24, 11:18 PM)afsaneh نوشته است: این دارو برای کیا تجویز میشه؟

دوست عزیزم تا اونجا که من اطلاع دارم برای اونایی که ام اس عود کننده بهبود یابنده دارند تجویز میشه که در مدت یک سال گذشته حمله داشتند
 تشکر شده توسط : FBF , kohedard , afsaneh , pariya1361
خبر خوب اینکه تولید تکفیدرا در 2 شرکت زیست دارو(تولید کننده زیفرون ) و اسوه (تولید کننده اسویمر و فینگولید) در حال پیگیری هست.
 تشکر شده توسط : FBF , hilda , paeazan , kohedard , برگ 7 , ساسان , helli , Prime
(2013/03/29, 11:42 AM)MS KILLER نوشته است: این دارو یکی از بهترین داروهای موجود برای درمان هست که در مقایسه با اینترفرونها بسیار کم عارضه تر و موثر تر هستش و تا چند سال اینده به عنوان داروی قوی خوراکی خط اول درمان تبدیل خواهد شد . Smile

بچها ببخشید منظورتون از درمان همون کنترله که اهسته تر پیشرفت داشته باشه یا درمان قطعی اخه درمان با کنترول باهم فرق دارنHuh
 تشکر شده توسط : فرید 1353
(2014/07/11, 12:15 PM)كوه درد نوشته است:
(2013/03/29, 11:42 AM)MS KILLER نوشته است: این دارو یکی از بهترین داروهای موجود برای درمان هست که در مقایسه با اینترفرونها بسیار کم عارضه تر و موثر تر هستش و تا چند سال اینده به عنوان داروی قوی خوراکی خط اول درمان تبدیل خواهد شد . Smile

بچها ببخشید منظورتون از درمان همون کنترله که اهسته تر پیشرفت داشته باشه یا درمان قطعی اخه درمان با کنترول باهم فرق دارنHuh

کنترل
تا زمانی که علت این بیماری مشخص نشه درمان قطعی نداره!!!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : فرید 1353 , kohedard
(2014/07/11, 05:26 PM)الی کوچولو نوشته است: کنترل
تا زمانی که علت این بیماری مشخص نشه درمان قطعی نداره!!!

البته خوشبختانه اینجور هم که شما فرمودین نیست، مثلاً علت بیماری های سرطانی هم مشخص نیست اما میدونیم که در برخی موارد درمان میشن.
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : mahdie , paeazan , فرید 1353 , ayda.m , SSA , nahid , nahal , kohedard , helli , HannahZ

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 61,830 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,707 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,749 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,693 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست