•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 65
  • 66
  • 67(current)
  • 68
  • 69
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
علیرضا ممنون که حوصله کردی و ارسالم رو خوندی. سپاسگزارم. خودتون می دونید که من بابت این برنامه چقدر هیجان داشتم. باورکنید مدتهای مدیدی بود دهنم آفت نمی زد ولی باور کنید از برنامه شب جمعه یه آفت دهنم زده که کلافه ام کرده بنابراین می دونم چه فشاری رو بچه ها بوده. راستش رو بخواهید من به هیچ کدوم از اقوامم نگفتم برنامه رو ببینند به غیر مامانم که به خاطر من راه دیگه ای نداشت جز دیدن برنامه و یکی دیگه از اقوامم که پریا و زینب می شناسنش. که اگه نمی اومد اینجا و قبلن با شماها آشنایی نداشت اونم درجریان قرار نمی گرفت. همش نگران بودم نکنه برنامه با آنچه که می خواستم خیلی فاصله داشته باشه الان هم که می گم به خاطر اینکه اون فشار و استرس خیلی کمتر شده. به هرحال اگه حرفی هم زدم فقط به خاطر و در سمت ارتقا بود. بازم از تلاشهاتون سپاسگزارم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud , hamed , anaram , بی تـــا , مهرشين صبوري , parisa2011 , رامين , Matilat
منم به نوبه خودم از ابتکار بچه های ام اس سنتر تشکر می کنم به خصوص از کسایی که با جسارت در این برنامه حضور پیدا کردند...

کم و کاستی هاهمیشه هست ولی مهم استمرار این نوع حرکت هاست ...

ولی این رسانه ای شدن وحضور در رسانه ها باید ادامه داشته باشه تا بتونه تاثیرش رو داشته باشه...

البته من تا لحظه نوشتن این مطلب هنوز موفق به دیدن اون نشدم ...الان در حال دانلود این برنامه هستم....
به تعداد نفسهای آدمیان راه های رسیدن به حقیقت وجود دارد ...
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , hamed , anaram , بی تـــا , مهرشين صبوري , BanOoOo , nazaninn , Prime , رامين , هاجی , parnia mosahebi , عمومهربان , omid
سلام
بالاخره تونستم بیام و در مورد این برنامه نظرم رو بگم .
سوسن ، امیر ، حسین و فربد دوستون دارم ، برنامه رو خیلی عالی اجرا کردید ، با اینکه خیلی جاها مجری می خواست برنامه رو مدیریت کنه ولی شما اهدافمون رو فراموش نکردید و اونها رومتذکر شدید . خیلی لذت بردم وقتی می دیدم برای هدف مشترکمون اجازه دادید تا پابه زندگی شخصیتون بذاریم .
حسین از صحبت کردنت و تسلطت رو احسان لذت بردم ، سوسن خانوم خیلی عالی بودی ، مسلط و منطقی ، همونطور که انتظار داشتم .
فربد ، فربد ، با اومدنت به برنامه جان تازه ای دادی ، واقعا اعتقاد دارم برای تو ده دقیقه و یک ساعت کمه و باید ساعتها به تو و تواناییهات پرداخته بشه . امیدوارم همیشه همینطور مقتدر و توانمند باشی .
کاش می شد یه برنامه دیگه تو ماه عسل داشتیم و باز هم اقتدار بچه های ام اس رو به رخ بیننده ها می کشیدیم .
همیشه موفق باشید .

خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : fireboud , # پریسا # , anaram , بی تـــا , سـاناز , مهرشين صبوري , BanOoOo , khatoon25 , Mahdieh , havaars , hamid , nazaninn , Prime , parivash , parisa2011 , عمومهربان , رامين , هاجی , neda sedaghat , Matilat , parnia mosahebi , omid
آره خدایی ه برنامه کم بود
ما داریم درباره ی یه جامعه حرف میزنیم
جامعه مبتلایان به عارضه ی ام اس agreement2
خب یه جامعه ، 20 ، 30 دقیقه زمان خیلی کمه واسش confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , بی تـــا , مهرشين صبوري , Mahdieh , hamid , warrior , parivash , omid
(2011/08/13, 06:34 PM)havaars نوشته است: هاهاها
سینا کوشی بیا ترجمه کن!

از رفتار اون یکی‌ها دلخور نباشید، گاهی واکنش رقیب نشانگر خوب و دقیقی برای میزان موفقیت ماست laughing3icon_biggrinicon_biggrin

سوسن جان کدوم رقیب؟؟؟؟ ما رقیب نداریم ... اگه اون چند نفر رو میگی که از ما ها بودن و الان واسه خودشون دارن حال میکنن ... بیشتر به چشم یه تبری میبینم که تو امضام نوشتم ...
..................................
اصلا خوب نیست هی بیای بگی که فلانی بده فلانی خوبه ... هر کسی عقل داره
اصلا خوب نیست با ۵ تا ip به عنوان ۲۰ تا کاربر صحبت کنی
اصلا خوب نیست این همه تلاش و حیف و میل کنی و ....
.........
به قول خودت : «ایت هورَر، کروان گئچه‌ر» icon_biggrin
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : anaram , fireboud , havaars , hamid , kami , نازلی , MAHDI , هاجی , parnia mosahebi
آخ زورم میگیره توی جمع به زبونی که من نمیفهمم حرف زده بشه confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : kami , warrior
(2011/08/14, 01:57 AM)anaram نوشته است: آخ زورم میگیره توی جمع به زبونی که من نمیفهمم حرف زده بشه confused

گوربان سنه بالامسان

حالن یاخچیده ؟
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : هاجی
من دیروز چند جا تو سایت ماه عسل درخواست دادم که یه برنامه ی دیگه داشته باشن و مجددا از فربود دعوت کنن چون اصلا وقتی بهش داده نشد

فربود خیلی حرف ها برای گفتن داشت

کلی هم اس ام اس زدم

قبل از برنامه هم تو سایتشون درخواست زده بودم

بچه ها خیلی زحمت کشیدن فقط مشکل اساسی چیدمان برنامه بود

سری اول خیلی خیلی وقت کشی شد

من نمی دونم اینا که انقدر زحمت کشیدن و رفتن از فربود کلیپ ساختن چرا پخشش نکردن پس اصلا بی خود چرا مزاحم فربود و خانوادش شدن

انگار دیگه همه جا و همه ی آدم ها رو سیاست های پشت پرده درگیر کرده

ولی بچه ها ما اگه بخوایم می تونیم که یه برنامه دیگه ترتیب بدیم

یاری کنیم نشده ها می شود
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , Sina , anaram , nazaninn , voodoo
آنارام فقط یه جمله ترکی داشت که!
اونم ترجمه‌اش می‌شود اینکه موقع عبور کاروان سگ پارس می‌کند ولی کاروان به راه خودش ادامه می‌دهد confusedconfused [این زبانه دارین شما؟ به جای یه جمله باید قصه بگم icon_cry والله!]

این ضرب‌المثل ترکیه دیگه! یعنی ما کاروانیم و اینا دیگه Smile (52)smilingagreement2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : Sina , BanOoOo , anaram , fireboud
من فقط تونستم قسمتی از برنامه شما رو ببینم واقعا عالی بود حدس می زدم که از بچه های ام اس سنتر باشن چون پیشرفتی که ام اس سنتر کرده شایسته برنامه های بهتر از این بود اما خب به قول بچه ها واسه شروع عالی بود ان شاء الله اگه دوستان بتونند یه فیلم مستندی از خودشون، برنامه هاشون، دیدارهاشون تهیه کنند و توزیع کنند و یا حتی به صدا وسیما بدن نقش موثری در شناخت جامعه نسبت به ام اس و تغییر افکار مردم داره.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : fireboud , hamid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 65
  • 66
  • 67(current)
  • 68
  • 69
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,959 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,404 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,629 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,787 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,796 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,367 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,853 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,628 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,988 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 30,496 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان