امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر
اعضای محترم ام اس سنتر
سلام

باتوجه به گزارشات مکرر شما عزیزان مبنی بر دسترسی دشوار به سایت از طریق تلفن همراه و تبلت، قالب سایت تغییر یافت. به طبع پذیرش هر تغییری در ابتدا، امری دشوار هست ولی با توجه به امکانات بیشتر پیش بینی می‌شود درصد رضایت شما همراهان بیش از پیش باشد.

همچنین لازم به ذکر است، به دلیل تمایل به امنیت بیشتر از هم اکنون دسترسی به سایت فقط با پروتکل امن SSL مقدور می‌باشد که این مورد به صورت خودکار انجام می‌شود و نیاز به انجام فعالیتی از سوی شما عزیزان نیست.

لطفا مشکلات قالب فعلی را از طریق همین تاپیک با ما در میان بگذارید.

به پاس همراهی ارزشمند شما و به مناسبت این تغییر، دسترسی به چت روم ام اس سنتر برای کلیه شما عزیزان که قوانین چت روم را رعایت می‌فرمایید، تا اطلاع ثانوی رایگان می‌باشد. جهت دسترسی به چت‌روم وارد لینک زیر شوید.
چت روم

با تشکر
تیم مدیریت ام اس سنتر
 تشکر شده توسط : glassheart , آرزو , obria_123 , hamid , Katayounariana , hadisss , پریا حقیقت پور , pariya1361
این قالب جدید زبان و خط را به زور فارسی میکنه، در نتیجه نمیشه بورز و پسورد وارد کرد. مثلا اگه سه ی لاتین بنویسی، سه ی فارسی تایپ میکنه. در نتیجه پیغام میگیری که پسوردت غلطه.الان هم این از قبل لاگ آن بودم که این را نوشتم.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
نمیشه یک پست را دیلیت کرد
نمی‌دونم این یکی ویژگی هست یا ایراد:
وقتی روی اسم یک عضو کلیک میکنی فقط نصف اول مشخصات را نشون میده. یعنی این موارد زیر را دیگه نشون نمیده:
سال تشخيص بيماري : 1300
دكتر معالج : OK
داروي مورد استفاده : دارو مصرف نمیکنم
سلام خیلی رابط کاریری بهتر شده. 
واقعا دستتون درد نکنه
یه ایراد کوچیک دیدم گفتم بگم
صفحه کامل توی گوشی باز نمیشه یعنی از سمت چپ و راست نوشته ها و لیست اعضا نصفش پیدا نیست
الانم خواستم عکس بذارم گزینه اش رو بیرون صفحه باز میکنه و نمیشه روش کلیک کرد
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : glassheart , پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام 
خدا قوت.میدونم کار سخت و طاقت فرسایی بوده ولی خداروشکر تجربه ات بیشتر شده و زحماتت به بار نشست
ممنون از زحماتت
خواستم تشکری کرده باشم
مانا باشی icon_question icon_question
1- راستي با گوشي كه ارسال كردم اين متن رو زمانيكي روي دكمه ارسال زدم متوجه نشدم پيامم ارسال شده
بعد از چندين بار زدن دكمه و بالا كشيدن صفحه گوشي پيام و ديدم كه با متن سفيد رنگ مواجهه شدم در صورت امكان رنگ فونت را تغيير بدين يا پيش زمينه براش بزارين
2- در ويرايش سريع متن چطوري ميشه متن را ذخيره كرد
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
(2018/09/10, 03:55 PM)obria_123 نوشته است: این قالب جدید زبان و خط را به زور فارسی میکنه، در نتیجه نمیشه بورز و پسورد وارد کرد. مثلا اگه سه ی لاتین بنویسی، سه ی فارسی تایپ میکنه. در نتیجه پیغام میگیری که پسوردت غلطه.الان هم این از قبل لاگ آن بودم که این را نوشتم.
تا دیروز یه مشکل در لاگین وجود داشت که برطرف شد.
لطفا مجدد تست کن
اعداد در ظاهر فارسی نوشته میشن ولی اگه کیبوردتون انگلیسی باشه همون انگلیسی لحاظ میشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2018/09/10, 04:13 PM)obria_123 نوشته است: نمیشه یک پست را دیلیت کرد

حذف پست از روز اول سایت مقدور نبوده . در صورتی که تمایل دارید پستی حذف بشه ، کافیه پستتون رو گزارش کنید تا ناظرین در صورت امکان ، پست رو حذف کنند
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2018/09/10, 04:14 PM)obria_123 نوشته است: نمی‌دونم این یکی ویژگی هست یا ایراد:
وقتی روی اسم یک عضو کلیک میکنی فقط نصف اول مشخصات را نشون میده. یعنی این موارد زیر را دیگه نشون نمیده:
سال تشخيص بيماري : 1300
دكتر معالج : OK
داروي مورد استفاده : دارو مصرف نمیکنم
در پروفایل هر کاربر قبلا بدین شکل بود که کلیه مشخصاتی که شما هم گفتی در صفحه نمایش داده میشد ولی در سیستم جدید مشخصات در تب های متفاوت نشون داده میشه .
از طریق pc یا تبلت (صفحه نمایش بزرگ) دکمه های پروفایل و اطلاعات تماس . از طریق موبایل (صفحه نمایش کوچک) آیکن ها، میتونید به سایر اطلاعات دسترسی داشته باشید
مث حس ی عشق تازه بودی
(2018/09/10, 05:34 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است: سلام خیلی رابط کاریری بهتر شده. 
واقعا دستتون درد نکنه
یه ایراد کوچیک دیدم گفتم بگم
صفحه کامل توی گوشی باز نمیشه یعنی از سمت چپ و راست نوشته ها و لیست اعضا نصفش پیدا نیست
الانم خواستم عکس بذارم گزینه اش رو بیرون صفحه باز میکنه و نمیشه روش کلیک کرد

سلام
خواهش میکنم
لیست اعضا فکر کنم منظورت افراد آنلاین انتهای صفحه اصلی هست ، اگر اینطوره ، بله مشکل رو در جریان هستم و به زودی رفع میشه. یکم این چند روزه سرم شلوغه احتمالا هفته آینده این مشکل برطرف میشه

مشکل عکس رو متوجه نشدم چون در گوشی خودم مشکلی نداره . لطفا واسم اسکرین شات بفرست یا اینکه سایز و رزولیشن گوشیت رو بگو
مث حس ی عشق تازه بودی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,316 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,192 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,080 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,812 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,256 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 94,938 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,883 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,007 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,839 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان