• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وله همایش بزرگ ام اس سنتر
و بالاخره انتظارها به پایان رسید ، وله اولین همایش ام اس سنتر آماده شد
از دیدن این وله لذت ببرید تا روز همایش سورپرایز اصلی را ببینید

*در صورت عدم پخش پیشنهاد میشه از برنامه VLC برای نمایش استفاده شود
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , toktam* , hilda , hessam , chipchip , najva , hamid , parisa2011 , minoshka , nahid , Pooya.N , soheila.f.d , maryamgoli , parastoo joon , earth , paeazan , omid , naazanin , sargol , هاجی , anaram , محدثه , arezooo82 , شيدا رها , yummy , Majid , MFhealth , پروانه , م.ه , spring , shahrzad.s , AVID2000 , nafass , PAYA , بی تـــا , رنگین کمان , eglantine , SSA , Elinaz , alione , shaytoon , melody , hamid_147 , zohaa , hania , ساسان , ahya , آنا , پریا حقیقت پور
خــــــــایلی باحاله ، دمتون گرم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

یعنی تا حالا اگه شوخی شوخی میگفتم ولی خدایش ایندفعه جدی جدی میگم دلم میخواد بیام
، RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes

دلــــــــــــــــــــــــم ســــــــــــــــــــــــــــوخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت که نمیتونم بیام rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , یه غریبه , neda.n , fireboud , paeazan , Pooya.N , earth , parastoo joon , arezooo82 , Majid , spring , بی تـــا , پریا حقیقت پور
خییلییییییییییییی دوسش داشتم عالی بود happy0065.gifhappy0065.gificon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : hamid , hessam , fireboud , earth , neda.n , Majid , spring , بارانی , پریا حقیقت پور
فقط می توانم بگم عالیهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
راستی شما کوه نوردی می کردی یا برف بازی می کردین

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hamid , spring , fireboud , earth , neda.n , Majid , بارانی , پریا حقیقت پور
خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوبه !! خیلیییییی دوست داشتمممممممممممممممم.
عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی شده.....[تصویر:  loveshower.gif]
 تشکر شده توسط : hessam , hamid , fireboud , earth , neda.n , Majid , spring , پریا حقیقت پور
مرسی بچه ها فوق العاده شده
من یه خسته نباشید قوی smiling به بچه های کانون مات بگم ( ندا ، فربود ، ارش ، مهدی و ... ) نصف بچه ها الان حدود 48 ساعت میشه که نخوابیدن و یه سره داشتن رو پروژه کار میکردن
بچه ها واقعا دستتون درد نکنه

ثانیه شماری من با دیدن وله تبدیل شد به صدم ثانیه شماری
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hessam , مـه ســـا , parisa2011 , neda.n , fireboud , paeazan , earth , parastoo joon , anaram , yummy , بهــار , Majid , spring , nafass , بی تـــا , رنگین کمان , پریا حقیقت پور
فربود و آرش . فربود و آرش واقعا برای وله شب و روز نداشتن . خسته نباشید بچه ها . کارتون عاالی بود .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , earth , parastoo joon , hilda , anaram , yummy , Majid , spring , nafass , بی تـــا , رنگین کمان , پریا حقیقت پور
10 بار پشت سر هم نگاه كردم...عالي شده
دستتون درد نكنه
 تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , hamid , earth , parastoo joon , fireboud , anaram , Majid , spring , nafass , بی تـــا , پریا حقیقت پور
وایی چقدعالی ای است این وله دست فربود،آرش ،مهدی وندا کلادست همه ی دوستان عزیزمن دردنکنه اصن شمادوستان شاهکارعالم هستین بخدا شمادوستان عزیزم نمیدونید که من چقده دلم هوای شرکت درهمایش رو کردبه والله من خیلی دلم میخوادشاهدسوپرایزهای سیناکه مطمنم همه شون شاهکازهای شمادوستان عزیزم هستندروازنزدیک ببینم بخدابرای اینکه امکان نمی تونم شرکت کنم بی ا ندازه ناراحتم وبراعصابم فشاراست که چرامن نمیتونم به هیچ وجه شرکت کنم.حتمااین برای این است که قسمت خواسته ی دل رابه هیچ وجه یاری نمیکنهsadsadsadبهرحال آرزوی من موفقیت تک تک شماخواهران عزیزم وبرادران عزیزم است امیدوارم جزء موفقیت ترین انسانهای دنیا بشیدagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : minoshka , hamid , earth , fireboud , hessam , neda.n , Majid , spring , پریا حقیقت پور
وااااااااااااااااای خدای من
فوق العاده است
چه کلیپ جالب و به جایی بود
برای من که تازه عضو این سایت شدم و اطلاعاتی در مورد مدیران زحمتکش و اعضای مهربون انجمن ندارم و دوست دارم با تک تک این عزیزان آشنا بشم خیلی عالی بود
کلی ذوق کردم چند بار دیدم و هر بار بیشتر خوشم اومد

واقعا خسته نباشید و جای بسی تقدیر و سپاسگزاری داره
الهی دلتون شاد تنتون سالم و ایام به کام باشه همیشه icon_question
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : hamid , earth , fireboud , hessam , neda.n , Majid , spring , پریا حقیقت پور

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,690 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,317 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,197 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,296 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,091 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,813 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,010 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,843 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,888 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin
  گزارش تصویری اولین همایش وبسایت تخصصی ام اس سنتر admin 41 71,110 2015/07/06, 12:44 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست