امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش بزرگ ام اس سنتر
اعضای محترم ام اس سنتر
ضمن تبریک سال نو و تشکر از همراهی شما عزیزان در ۱۰ سال گذشته از زمان تاسیس ام اس سنتر، به اطلاع می‌رسانیم :
همایشی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های نیایش برگزار خواهد شد.

در این برنامه که با حضور چهره‌های پزشکی، هنری و ورزشی میهن عزیزمان برگزار خواهد شد از کلیه شما عزیزان دعوت به عمل می آید .

لازم به ذکر است، ورود به همایش به شرط ثبت نام در سایت همایش، برای عموم آزاد و رایگان می‌باشد.
این همایش با شعار ام اس را فریاد بزن، برگزار خواهد شد.

تاریخ : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
ساعت : ۱۵ الی ۱۹
محل برگزاری : مرکز همایش‌های نیایش
آدرس : تهران ، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج (تهرانی مقدم)، خیابان نهم، پلاک ۱۴، مرکز همایش‌های نیایش

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.
https://conf.mscenter.ir

باتشکر
تیم مدیریت ام اس سنتر
 تشکر شده توسط : atkh , glassheart , hamid , پریا حقیقت پور , samiramiss , مهدی نصیری , سمیرا67 , حمید , hessam , H-tanha , montazer , سحر محمدی , coffeedot , hadisss , yas8866 , bluesky
با سلام و عرض تبریک
سوالی دارم . این همایش چه برنامه هایی داره؟ آیا پزشکان در مورد پیشرفتهای درمانی صحبت می کنند و آیا برنامه پرسش و پاسخ وجود داره؟
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : hamid , پریا حقیقت پور , سحر محمدی , coffeedot
(2019/03/31, 02:17 PM)montazer نوشته است: با سلام و عرض تبریک
سوالی دارم . این همایش چه برنامه هایی داره؟ آیا پزشکان در مورد پیشرفتهای درمانی صحبت می کنند و آیا برنامه پرسش و پاسخ وجود داره؟

سلام
حدود سی دقیقه مباحث پزشکی مربوط به ام اس از طرف متخصصین عزیز کشورمون مطرح میشه
پرسش و پاسخ خیر وجود نداره و اصلا اجرای چنین مبحثی در جمعیت حدود ۵۰۰ نفری امکان پذیر نیست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : montazer , پریا حقیقت پور , hessam , hossein2010 , coffeedot
Wink 
(2019/03/31, 06:09 PM)hamid نوشته است:
(2019/03/31, 02:17 PM)montazer نوشته است: با سلام و عرض تبریک

سلام
حدود سی دقیقه مباحث پزشکی مربوط به ام اس از طرف متخصصین عزیز کشورمون مطرح میشه
پرسش و پاسخ خیر وجود نداره و اصلا اجرای چنین مبحثی در جمعیت حدود ۵۰۰ نفری امکان پذیر نیست 

درود بی کران، امکان پذیره برادر، من ۴ سال پیش یه همایشی شرکت کردم که سیناژن برگذار کرده بود، دکتر صحراییان و مقدسی و عظیمی هم هر کدوم چند دقیقه صحبت کردن و بعدش پرسش و پاشخ برگذار شد، جمعیت هم همون حدود ۴۰۰ ، ۵۰۰ نفر بود. هرکی یه قلم خودکار برداشت سوالشو نوشت رو کاغذ بعد اومدن جمع کردن و خیلی از سوالا رو جواب دادن
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , montazer , hessam , samiramiss
(2019/04/02, 12:27 AM)hossein2010 نوشته است: درود بی کران، امکان پذیره برادر، من ۴ سال پیش یه همایشی شرکت کردم که سیناژن برگذار کرده بود، دکتر صحراییان و مقدسی و عظیمی هم هر کدوم چند دقیقه صحبت کردن و بعدش پرسش و پاشخ برگذار شد، جمعیت هم همون حدود ۴۰۰ ، ۵۰۰ نفر بود. هرکی یه قلم خودکار برداشت سوالشو نوشت رو کاغذ بعد اومدن جمع کردن و خیلی از سوالا رو جواب دادن

به هر حال چیدمان برنامه بدین نحو نیست wink2
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , hossein2010 , montazer , علی دنیانورد , kaveh_plus
(2019/04/02, 12:27 AM)hossein20 نوشته است: درود بی کران، امکان پذیره برادر، من ۴ سال پیش یه همایشی شرکت کردم که سیناژن برگذار کرده بود، دکتر صحراییان و مقدسی و عظیمی هم هر کدوم چند دقیقه صحبت کردن و بعدش پرسش و پاشخ برگذار شد، جمعیت هم همون حدود ۴۰۰ ، ۵۰۰ نفر بود. هرکی یه قلم خودکار برداشت سوالشو نوشت رو کاغذ بعد اومدن جمع کردن و خیلی از سوالا رو جواب دادن

زنده باشی ممنون از راهنماییت. من خیلی دوست دارم در جلسات پرسش و پاسخی که پزشکان حضور دارند شرکت کنم و سوالاتی که در ذهنم هست را از یک متخصص بپرسم .البته مناسبت ده سالگی این سایت که محلی برای تبادل نظر و همدلی اعضای سایت هست جایگاه خودش را داره و زحمات مدیران سایت هم جای تقدیر داره.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
 تشکر شده توسط : coffeedot , سحر محمدی , همراز , atkh , پریا حقیقت پور
آقا کی میاد همایش ؟ هر کی میاد دستش بالا ، یه دقه بشمارمتون smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : atkh , معصومه قربانی , پریا حقیقت پور , glassheart
(2019/05/01, 04:57 PM)hamid نوشته است: آقا کی میاد همایش ؟ هر کی میاد دستش بالا ، یه دقه بشمارمتون  smiling

دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست ام اس سنتریا??‍♀️
(2019/05/01, 10:15 PM)معصومه قربانی نوشته است: دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست ام اس سنتریا??‍♀️

الان ترجمه اینی که نوشتی یعنی دستتو اوردی بالا ؟ Smile
مث حس ی عشق تازه بودی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,316 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,295 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,083 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,812 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,883 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,008 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,840 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,886 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin
  گزارش تصویری اولین همایش وبسایت تخصصی ام اس سنتر admin 41 71,108 2015/07/06, 12:44 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست