•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
نمیشه همتون برین تو برنامه؟؟confusedconfused:55:
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : pariya1361
امیدوارم این برنامه نگرش آدم هایی که با یه دید دیگه به ام اسی ها نگاه می کنن رو تغییر بده
از همتون ممنونم
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : بی تـــا , hamid , nazaninn , pariya1361
(2011/08/04, 11:49 PM)yas نوشته است: منم دارم لحظه لحظه میکنم کی این برنامست فقط خدا کنه روز پنجشنبه یا جمعه نباشه که من نتونم نگاه کنم confused خوشحال میشم اگه دو نفر ادم طبیعی رو بیارن و بگن اینا ام اس دارن و دارن راحت زندگی میکنن و ما خوشحالتر فقط خواهش میکنم روزش رو بگید ولی اخر هفته نباشه خواهشا agreement2
اونوقت منیکه مدتها منتظر چنین برنامه هایی بودم به همین راحتی از دستش میدم مرسی ازتون و منتظرم icon_question

فقط این بیماری رو لطفا بد جلوه ندید باز قلبم بیفته پایین confused2 باز دوباره مردم از بیماران ام اس بترسن و ازدواج نکنن وکار بهشون ندن و .......
ادم طبیعی......
ما بوقیم پس
قدیمی غلط گفته اند باید میگفتند
از اسب افتادن بهتر است تا از اصل افتادن
با دل خونین لب خندان بیاور همچو جام

نی گرت زخمی رسد آیی چو چنگ اندر خروش
 تشکر شده توسط : Aram , pariya1361
فقط از ته دل دعا کنین اونی باشه که میخوایم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , سـاناز , بی تـــا , hamid , Majid , نسیم , anaram , Aram , nazaninn , pariya1361
بچه ها این اتفاق پس کی می افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : نسیم , hamnafas , pariya1361
برای تمام تلاشهایتان ممنونم.
واقعا خسته نباشید.
 تشکر شده توسط : hamid , Sina , nazaninn , pariya1361
بچه ها همه ی پست هاتون رو خوندم...یعنی نمیدونم چی بگم..
خیلی بزرگید...همتون..
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Majid , hamid , hanie , anaram , Sina , nazaninn , omid , pariya1361
(2011/08/05, 12:23 AM)MAHDI نوشته است: این اولین اقدام در این زمینه هست و امیدوارم آغازی باشه برای حرکت های بعدی و تاثیرگذاری بیشتر بر روی جامعه. یادمون نره که ما نماینده همه بچه های ام اسی هستیم و هستند دوستانی که متاسفانه شرایط جسمانی خوبی ندارند و ما نباید اونا رو هم فراموش کنیم و سعی کنیم رسم نمایندگی رو به خوبی به جا بیاریم. کنار آگاه سازی جامعه در مورد ام اس باید بتونیم توجه مسئولین رو بیشتر جلب کنیم و حداکثر امکانات برای ام اسی ها مخصوصا اونا که دچار مشکلات بیشتری هستند رو جذب کنیم.
با این برنامه می خوایم متحد بشیم. همه دست در دست هم. اولین قدم باور کردن قدرت خودمونه و این برنامه روح اعتماد به نفس رو بین بچه ها بالا می بره و بهشون ثابت خواهد کرد توانایی انجام کارهای بزرگ رو دارند و میتونن تو اجتماع تاثیرگذار باشن.
اولین تاثیر اجرای این برنامه رو در اینده نزدیک خواهیم دید. اولین تاثیر روی خودمون. باور کردن خودمون. همه باید هزینه بدیم برای این اقدام.
نمیدونم الان چی بگم. اما موقع پخش برنامه حال و هوای خودم رو نمی تونم توصیف کنم. می دونم همه منتظرین. این انتظار قشنگه.

خب میری تو برنامه ماه عسل ؟ مشکلی که نداری منظورم ظاهریه ؟ میدونی چرا این سوال رو میپرسم بخاطر اینکه وقتی میلیونها نفر نشستن دارن این برنامه رو میبینن اولین کاریکه میکنن اینکه برنامه در مورد ام اس پس حتما این کسی که اینجاست مشکل راه رفتن داره متاسفانه این طرز فکر منو خیلی اذیت میکنه حتی دکتراشم همینطورن امیدوارم حرفهای خوب خوب بزنی ما منتظریم البته برا بالا بردن فرهنگ ام اس و اینکه ما اگر روحیه مون بالا باشه و اطرافیان اذیت نکنن خوب خوبیم
میدونی من برا همین 4 ساله راز ام اسی بودنم رو به کسی نگفتم فقط مامان و بابا و داداشم میدونه همین و بس خوشحال میشم بگی این بیماری جوریکه راحت میشه از دیران هم پنهان کرد و مثل یه فرد طبیعی تو یجامعه باشیم بدون اینکه کسی بدونه ام اس داریم امپول میزنیم و روحیه حساسی داریم و حداقل خیالمون راحته زخم زبون بهمون نمیزنن agreement2
(2011/08/05, 01:30 AM)esmaeil نوشته است: ادم طبیعی......
ما بوقیم پس
قدیمی غلط گفته اند باید میگفتند
از اسب افتادن بهتر است تا از اصل افتادن

یعنی چی بوقیم ؟
من خودم رو میگم مث یه ادم طبیعی راه میرم هیشکیم نمیدونه ام اس دارم منظورم از این مدلها بود confused2

بعدشم راستی بچه ها قراره کیا برن تو ماه عسل ؟ میدونید ؟ چی میخواین بگید بچه ها تو رو خدا حرف دل ما رو بزنیدا confused2
موفق باشید icon_question
 تشکر شده توسط : anaram , pariya1361
دیروز که این برنامه رو میدیدم با خودم فکر میکردم کاش یه برنامه هم راجع به بیماران ام اس داشته باشن , خبر خیلی خوبی دادید . ممنونم از تلاشهای همتون . امیدوارم برنامه خیلی خوبی باشه و اطلاعات خوبی به همه بده راجع به ام اس . باز هم ممنون از همه تلاشهاتون .
 تشکر شده توسط : hamid , Sina , nazaninn , pariya1361
یاسی جان ما تمام موارد رو در نظر گرفتیم فقط به فکر اونی که حالش خوبه نیستیم . یا بهتر بگم بر خلاف بقیه برنامه ها که فقط به اون که حالش بده اختصاص داده شده ما به فکر اونی که حالش خوبه هم هستیم
به قول سینا فقط دعا کنید اونی که ما میخوایم بشه .
رو بقیه مواردش بهمون اعتماد کنید چون حرف های تک تکتون لحاظ میشه تو برنامه یعنی حرف هایی که تو این 2 سال تو سایت زده شده .

اینم بگم که گوش بزنگ باشیم چون امکان داره هر لحظه بهمون بگن برنامه امروزه یا فرداست !!!!
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : zaynab , shahrzad , omid , بی تـــا , anaram , احمدرضا , Aram , Sina , nahid , earth , nazaninn , yas , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,315 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,191 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,293 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,078 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,809 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,883 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,007 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,838 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 29,802 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست