•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
منم دارم لحظه لحظه میکنم کی این برنامست فقط خدا کنه روز پنجشنبه یا جمعه نباشه که من نتونم نگاه کنم confused خوشحال میشم اگه دو نفر ادم طبیعی رو بیارن و بگن اینا ام اس دارن و دارن راحت زندگی میکنن و ما خوشحالتر فقط خواهش میکنم روزش رو بگید ولی اخر هفته نباشه خواهشا agreement2
اونوقت منیکه مدتها منتظر چنین برنامه هایی بودم به همین راحتی از دستش میدم مرسی ازتون و منتظرم icon_question

فقط این بیماری رو لطفا بد جلوه ندید باز قلبم بیفته پایین confused2 باز دوباره مردم از بیماران ام اس بترسن و ازدواج نکنن وکار بهشون ندن و .......
 تشکر شده توسط : hamid , BanOoOo , nazaninn , pariya1361
دوستان روزش هنوز معلوم نیست ولی به محض قطعی شدن روز حتما در سایت درج میشه .
فیلم رو هم ضبط میکنیم و با کیفیت های مختلف در سایت قرار میدیم واسه کسانی که نتونستن ببینن .

وای که چقدر پست هاتون رو دوست دارم . خیلی خوبید شماهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : zaynab , O#!!! , سحــــــــر , fireboud , بی تـــا , BanOoOo , yas , Aram , Matilat , nazaninn , khatoon25 , pariya1361
واااااااااااااااااااااای
مرسی حمید..........................ما کلا ذوق زده شدیم.

دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : بی تـــا , hamid , pariya1361
مرسی مرسی مرسی مرســــــــــــــــــــــــــی
شما بهترین برنامرو اجرا میکنین
من میدونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : O#!!! , سحــــــــر , hamid , nazaninn , pariya1361
(2011/08/04, 11:54 PM)hamid نوشته است: وای که چقدر پست هاتون رو دوست دارم . خیلی خوبید شماهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28

dیعنی منو هم دوست داری حمید wink2
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : hamid , pariya1361
شک نکن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , pariya1361
من کلن آدم مشکوکی هستم confused2
شایدم به این دلیله که با آدمهای مشکوک می پرم
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : fireboud , pariya1361
این اولین اقدام در این زمینه هست و امیدوارم آغازی باشه برای حرکت های بعدی و تاثیرگذاری بیشتر بر روی جامعه. یادمون نره که ما نماینده همه بچه های ام اسی هستیم و هستند دوستانی که متاسفانه شرایط جسمانی خوبی ندارند و ما نباید اونا رو هم فراموش کنیم و سعی کنیم رسم نمایندگی رو به خوبی به جا بیاریم. کنار آگاه سازی جامعه در مورد ام اس باید بتونیم توجه مسئولین رو بیشتر جلب کنیم و حداکثر امکانات برای ام اسی ها مخصوصا اونا که دچار مشکلات بیشتری هستند رو جذب کنیم.
با این برنامه می خوایم متحد بشیم. همه دست در دست هم. اولین قدم باور کردن قدرت خودمونه و این برنامه روح اعتماد به نفس رو بین بچه ها بالا می بره و بهشون ثابت خواهد کرد توانایی انجام کارهای بزرگ رو دارند و میتونن تو اجتماع تاثیرگذار باشن.
اولین تاثیر اجرای این برنامه رو در اینده نزدیک خواهیم دید. اولین تاثیر روی خودمون. باور کردن خودمون. همه باید هزینه بدیم برای این اقدام.
نمیدونم الان چی بگم. اما موقع پخش برنامه حال و هوای خودم رو نمی تونم توصیف کنم. می دونم همه منتظرین. این انتظار قشنگه.

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : O#!!! , fireboud , hamid , سحــــــــر , mojtaba2iran , بی تـــا , Sina , رامين , احمدرضا , Aram , nazaninn , khatoon25 , pariya1361
سلام,دستتون درد نکنه و واقعا خسته نباشید,حداقل این فرصت خوبیه که گل روی بعضی هاتون رو ببینیم.باز هم خسته باشیدagreement2
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninn , pariya1361
از زحماتتان متشکرم و برایتان ارزوی موفقیت می کنم.
فکر می کنم ابتدا باید برای اصلاح نگاه به بیماری در خود بیماران تلاش کنیم .انکار بیماری معقول نیست.موضع دفاعی گرفتن هم.ما تنها یک راه داریم و انهم نگاه عقلانی است.ام اس زندگی را تحت تاثیر قرار میدهد میزانش متفاوت است.
من به عنوان بیماری با ناتوانی بسیار فیلم هایی که دوستان نفی شان می کنند را سیاه نمایی نمی دانم.
مدتی پیش در سایتی خارجی خاطرات بیماران امریکایی را از برخورد مردم با انها میدیم که بسیار زننده تر از برخورد مردم ما بود و به همان اندازه نا اگاهانه.
در برنامه هایی اینچنین دوستان دیگری از معلولین بوده اند که از توانایی هایشان گفته اند و از بی مهری ها .نتیجه چه شد.
کاش دوستان بر حقوق خود تاکید می کردند و می پرسیدند اگر احسان علیخانی ام اس بگیرد چگونه زندگی اش را اداره می کند.چرا هیج ادم عاقلی در این مملکت فکر نمی کند اگر فردا خودش یا فرزندش ام اس بگیرد تکلیفش چیست.یک نفر بگوید حق ام اسی ها چیست.
کدام بیماری با ام اس قابل مقایسه است.همه چیزت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر حالت بد است راحت تری و اگر خوب نگران و بلاتکلیف.
میدانم در ایران حق فرد نادیده انگاشته میشود اما باید این مشکل حل شود و باد از جایی شروع کرد.
با دل خونین لب خندان بیاور همچو جام

نی گرت زخمی رسد آیی چو چنگ اندر خروش
 تشکر شده توسط : fireboud , MAHDI , بی تـــا , Sina , رامين , hamid , nahid , nazaninn , maryamm , havaars , Prime , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,317 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,195 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,295 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,087 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,812 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,884 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,008 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,840 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 29,806 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان