•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 375
  • 376
  • 377(current)
  • 378
  • 379
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام .ی سوال حالا اگه مکتوب نوشت اما بعدا پشیمون شد چی؟؟
فکر نمیکنم با این چیزا کار درست شه
بعدن میتونه ی بهونه دیگه بیاره واونو ترک کنه
فقط باید یکی رو پیدا کرد که خوب تربیت شده باشه ،بدونه چطور باید زندگی کرد و در کل درک درستی از زندگی داشته باشه
باز هم سیب بچین حوا بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند ....
دیر بازیست شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد
 تشکر شده توسط : laleh , فاطمه جون
راس میگی آبجی من فکر اینجاش و نکرده بودم،
آخه میگن قدیما طرف ی تار سیبیلش و گرو میزاشت،من فک کردم شاید مثل قدیما باشه.
حرف حساب جواب نداره.شما راست میگین.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
کاش قدیم بود
کاش
باز هم سیب بچین حوا بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند ....
دیر بازیست شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد
(2014/12/29, 12:14 AM)sayeh n نوشته است: کاش قدیم بود
کاش
قدیم که ام اس نبود laughing3laughing3
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
با سلام خدمت تمام دوست های خوبم.
این همه بیمار ام اس هست توی دنیا که دارن دارو استفاده میکنند .
من که 3 سال بدون دارو چیزیم نشد agreement2
میخوام به همه ثابت کنم که من بدون دارو میتونم تا هر زمان که خدا بهم عمر بده بدون حمله زندگی کنم Shy
و به همه قول میدم اگر تا 50 سال دیگه برنامه ماه عسل بودش بیام و توی برنامه راز موفقیت خودم رو بگم که چرا هیچ حمله ای بهم نشد .icon_question
icon_question
(2014/12/29, 08:00 AM)zendegi ba to zibast نوشته است: با سلام خدمت تمام دوست های خوبم.
این همه بیمار ام اس هست توی دنیا که دارن دارو استفاده میکنند .
من که 3 سال بدون دارو چیزیم نشد agreement2
میخوام به همه ثابت کنم که من بدون دارو میتونم تا هر زمان که خدا بهم عمر بده بدون حمله زندگی کنم Shy
و به همه قول میدم اگر تا 50 سال دیگه برنامه ماه عسل بودش بیام و توی برنامه راز موفقیت خودم رو بگم که چرا هیچ حمله ای بهم نشد .icon_question
نمیشه الان بگید شاید تا 50سال دیگه ما نباشیم یا همون روزی که ماه عسل بده برق نباشه
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
برنامه زنده رو حتما " توی سایت ام اس میگذارم .
انشاا... تا اون موقع که بیماری ام اس ریشه کن میشه و دلیلی برای اومدن من هم توی تلویزیون نیست
icon_question
(2014/12/29, 08:17 AM)zendegi ba to zibast نوشته است: برنامه زنده رو حتما " توی سایت ام اس میگذارم .
انشاا... تا اون موقع که بیماری ام اس ریشه کن میشه و دلیلی برای اومدن من هم توی تلویزیون نیست

انشاا...
(2014/12/22, 08:40 AM)zendegi ba to zibast نوشته است: با سلام،
دوست های خوبم من قرار بعداز ماه صفر نامزد کنم . خواستگار من بطور کامل شرایط بیماری ام را میداند ولی خانواده اش در جریان نیستن.
میخواستم از دوستانی که قبلا" در شرایط من بودن بپرسم که آیا نیاز است که خانواده نامزدم در جریان بیماری ام باشن . یا برای همیشه یه موضوع بسته بماند .
با تشکر
تبریک می گم.icon_biggrin به نظرم ندونن بهترهSleepy

(2014/12/20, 08:39 PM)مریم۷۲ نوشته است: باز هم خواستگار و باز هم اصرار خانواده
منsad2
امشب تو خوابگاه تنهامsad2
از پدر و مادرم خواسته بودم که فعلا تا وقتی که بهشون نگفتم خواستگارامو ردشون کنن
اما اینو مادرم باهام هفته پیش در میون گذاشته و الانم زنگ زده و نظر میخواد،میگه مریم اون پسر خوبیه،تحصیلکرده و با منطقه ، خودش انتخابت کرده، به امتحانش می ارزه ، بزار بیان و باهاشون حرف بزنsad2
انقدر برام این قضیه مسخره شده، اجازه میدم بیان ، میگم ام اس دارم ، میرن!!
روتین شده برام
انگار یه روال شده در زندگیم ..
جای هیچ امیدی برام نموندهangry2
اصن هر وقت این تاپیکو میبینم هر چی درده یادم میادsad2
چه گرهی شده ازدواج در زندگی من!
گره کور!!
این طوری فکر نکن عزیزم . همه مثل هم نیستن. از کجا معلومه شاید این یکی درکش بالاتر از بقیه باشه. agreement2
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : paeeze
(2014/12/22, 08:40 AM)zendegi ba to zibast نوشته است: با سلام،
دوست های خوبم من قرار بعداز ماه صفر نامزد کنم . خواستگار من بطور کامل شرایط بیماری ام را میداند ولی خانواده اش در جریان نیستن.
میخواستم از دوستانی که قبلا" در شرایط من بودن بپرسم که آیا نیاز است که خانواده نامزدم در جریان بیماری ام باشن . یا برای همیشه یه موضوع بسته بماند .
با تشکر

اطلاعات حقوقی من کامل نیست اما فکر می کنم اگر اختلافی در زندگی ایجاد شود، فرد مقابل اگر بخواهد مدعی عدم اطلاع از بیماری شود مشکل مهمی ایجاد می کند. کسی توصیه می کرد که این مورد حتی در عقدنامه ذکر شود.
 تشکر شده توسط : majid1

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 375
  • 376
  • 377(current)
  • 378
  • 379
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,709 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,745 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,107 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
31 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست