•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 373
  • 374
  • 375(current)
  • 376
  • 377
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/12/20, 08:39 PM)مریم۷۲ نوشته است: باز هم خواستگار و باز هم اصرار خانواده
منsad2
امشب تو خوابگاه تنهامsad2
از پدر و مادرم خواسته بودم که فعلا تا وقتی که بهشون نگفتم خواستگارامو ردشون کنن
اما اینو مادرم باهام هفته پیش در میون گذاشته و الانم زنگ زده و نظر میخواد،میگه مریم اون پسر خوبیه،تحصیلکرده و با منطقه ، خودش انتخابت کرده، به امتحانش می ارزه ، بزار بیان و باهاشون حرف بزنsad2
انقدر برام این قضیه مسخره شده، اجازه میدم بیان ، میگم ام اس دارم ، میرن!!
روتین شده برام
انگار یه روال شده در زندگیم ..
جای هیچ امیدی برام نموندهangry2
اصن هر وقت این تاپیکو میبینم هر چی درده یادم میادsad2
چه گرهی شده ازدواج در زندگی من!
گره کور!!
مریم خانم انسان به این دنیا اومده تا امتحان بشه پس نگران نباش به امتحانش می ارزه برو و صادقانه به طرف مقابلت حرفتو بگو همه کارارو بسپار دست خدا که هرچی خودش مصلحت میدونه همون میشهicon_question
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : نازلی , مریم۷۲ , Exhautless , nojan.mrs01
یه کلام: پای علاقه در میان باشه ازدواج برا ماها حله!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : نازلی , کارون , helli , hani , kohedard , فاطمه جون
با سلام،
دوست های خوبم من قرار بعداز ماه صفر نامزد کنم . خواستگار من بطور کامل شرایط بیماری ام را میداند ولی خانواده اش در جریان نیستن.
میخواستم از دوستانی که قبلا" در شرایط من بودن بپرسم که آیا نیاز است که خانواده نامزدم در جریان بیماری ام باشن . یا برای همیشه یه موضوع بسته بماند .
با تشکر
icon_question
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , رضا ا
سلام
من که مجردم اما از بچه های سایت خانمی رو میشناسم که با کسی از یه استان دیگه ازدواج کرده و توافق داشتن که فقط شوهرش بدونه و نه خانوادش
خب در دو استان جدا زندگی میکنن و مسلما اگه بخاطر ام اس حالش بد بشه خانواده شوهرش نیستن که ببیننش و قضیه لو بره
الان هم زایمان کرده
خودتون فکراتونو بکنین، امکان داره اگه خانوادش بفهمن مخالفت کنن با ازدواجتون
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , برگ 7 , majid1 , نازلی
(2014/12/22, 08:40 AM)zendegi ba to zibast نوشته است: با سلام،
دوست های خوبم من قرار بعداز ماه صفر نامزد کنم . خواستگار من بطور کامل شرایط بیماری ام را میداند ولی خانواده اش در جریان نیستن.
میخواستم از دوستانی که قبلا" در شرایط من بودن بپرسم که آیا نیاز است که خانواده نامزدم در جریان بیماری ام باشن . یا برای همیشه یه موضوع بسته بماند .
با تشکر

سلام عزیزم
بنظر من ندونن خیلی بهتره برا اینده بخصوص
سلام ، من قبل ازدواجم مبتلا شدم و فقط همسرم در جريانه ! خانوادش چيزي نمي دونن ! همه اينا بستگي به شرايط خانوادگي داره ، اينكه چقدر خانواده به ايشون و ايشون به خانواده وابسته هستن ! اينكه چقدر از هم توقع دارن و خيلي چيزاي ديگه ! تو اين ٥ سال خداروشكر خانواده همسر من متوجه چيزي نشدن !
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
 تشکر شده توسط : نازلی
(2014/12/22, 08:40 AM)zendegi ba to zibast نوشته است: با سلام،
با تشکر

سلام انشالا مبارک باشه .هر چی افرادی کمتری بدونن بهتره .البت همسر آینده حتمأ باید بدونه .اما دیگران دلیلی نداره که بدونن
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : نازلی
بله اولش باعلاقه حله ولی بعدش به قول شاعر که میگه عشق آسان نمود اول , ولی افتاد مشکلها,اون وقتی که مشکلها افتادن چی کار باید کردicon_cry
در این شکی نیست که همیشه توکلمون به خدا هست ولی خودآدمم باید همه جوانبو در نظر بگیره,با عرض معضرت از دوستان مخصوصا حدیث خانم که آخرقضیه علاقه رو مطرح کرده به نظر من علاقه تنها یعنی کشک,البته من منکرقضیه علاقه نمیشم ولی اینروزا مسایل مادی نقش خیلی مهمتری رو دارهSmile (52)
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : رضا ا , majid1 , nojan.mrs01 , kohedard
(2014/12/21, 01:50 PM)hadisss نوشته است: یه کلام: پای علاقه در میان باشه ازدواج برا ماها حله!
اما وقتی رفتید در داروخانه گفتید دارو میخوام میگن پولش رو بده نه علاقهangry2angry2
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : majid1 , Exhautless , paeeze , kohedard
پس به این نتیجه میرسیم هرکی داروش رایگانه ازدواج کنه که بعدا به بن بست مالی نخورهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , paeeze , kohedard

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 373
  • 374
  • 375(current)
  • 376
  • 377
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,172 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,713 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,749 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,109 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
35 مهمان