•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 333
  • 334
  • 335(current)
  • 336
  • 337
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/01/30, 03:16 PM)سالومه نوشته است: به نظر من ما خودمون خودمونو كم ميبينيم ..angry2
من با اينكه 8 ساله اين بيماري رو دارم ولي به كسي اجازه ندادم منو به چشم ترحم يا دلسوزانه نگاه كنه Dodgy
ازدواجم يه معقوله ايه كه سر فرصت برا هركسي ايجاد ميشه به قول قديميا ديرو زود داره ولي سوخت و سوز نداره agreement2
فقط اينو يادتون باشه هيچ وقت اندازه ي خودتونو دست نزنيد برا كسي كه اندازتون نيست
فقط همين و بس...................agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

روحیت رو دوست دارم همینهagreement2
 تشکر شده توسط : خسته , ساناز66 , برگ 7 , عسل راد , ارزو , baron , narsis joon , مریییم , hania
مونا امیدوار عزیز اگه کسی شما رو نمیخواد مطمئن باش لیاقت داشتن شمارو نداره.پس به این معنی نیست که شما خواستنی نیستین.
 تشکر شده توسط : خسته , nader_wanton , ساناز66 , ارزو , hania
بچه ها توكل به خدارو فراموووووش نكنيد ......
من بعد چند مورد كه تا متوجه شدن ام اس دارم و فرارو بر قرار ترجيح دادن.....يه مورد جديد اومد كه خيلي منطقي برخورد كرد و رفت در موردش كلي تحقيق و بررسي كرد و ذره اي تو رفتار و برخوردش تاثيري نذاشت....
ميخوام بگم صبر داشته باشين و همه چيو به خداي مهربوووون بسپرين......مطمئن باشين اون بهترينهارووووو براموووون ميخوادBlush
 تشکر شده توسط : minoshka , ابراهیم , hadisss , ساناز66 , Exhautless , ارزو , عسل راد , nanaz , zenith , yummy , narsis joon , سمیرا , hania
حالم از ازدواج بهم میخوره
امیدوارم همیشه تنها باشمagreement2agreement2agreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , OMG!
angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , hania , mehdi.j
(2014/02/12, 08:00 PM)meysam2 نوشته است: angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

سلام میثم...چیشده؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cry
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : hania
(2009/07/18, 08:19 AM)مـه ســـا نوشته است: فريبا جون اينطوري نگو توروخدا.
من با خودم فكر ميكنم اين آدم هايي كه تا به حال به پست من خوردند اصلاً خوب نبودند. همون بهتر كه با شنيدن اينكه من ام اس دارم گذاشتند رفتند ( البته خودشون كه ميگن علت رفتنشون اين نبوده)به قول مامانم هنوز قسمت نشده

meh asa aziz daghighan hamin moshkelo man daram vali baziyashon migan moshkele ma bimarite khili baram azab avareconfused2sadsad
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , hania
متأسفانه این مشکلات هست دوست عزیز ومادخترها هم خیلی حساس وزودرنجیم تواین مسائل ولی خوب اینکه ما همش غصه بخوریم وبه این قضایافکر کنیم که چیزی حل نمیشه تازه من هروقت بااین اتفاقا روبه رو میشم مامانم همیشه بهم اینومیگه برای آدم چیزی روکه اصلأ واصلأ بهش فکرم نمیکنه اتفاق میفته وپیش میاد،خدابعضی وقتابنده هاشو غافلگیر میکنه
پس گاهی هم بیخیالی پیشه کردن وهمه چیو به خدا سپردن بدنیست.
...
 تشکر شده توسط : ستاره سهیل , narsis joon , OMG! , سمیرا , peli , hania
سلام به همه دوستان

من بیماری ام اس ندارم و فقط برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری عضو این سایت شدم .چون کسی رو دوست دارم که مبتلا به این بیماریه . هر چند که اون منو تنها گذاشت و رفت ... این تاپیک نظرمو جلب کرد . فقط خواستم بگم شما هیچ فرقی با بقیه ندارید . قدر خودتونو بدونید . برای همتون آرزوی سلامتی و بهروزی دارم . icon_question
 تشکر شده توسط : مریییم , مریم۷۲ , hania , rey123
(2014/03/08, 09:28 PM)behnamm73 نوشته است: سلام به همه دوستان

من بیماری ام اس ندارم و فقط برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری عضو این سایت شدم .چون کسی رو دوست دارم که مبتلا به این بیماریه . هر چند که اون منو تنها گذاشت و رفت ... این تاپیک نظرمو جلب کرد . فقط خواستم بگم شما هیچ فرقی با بقیه ندارید . قدر خودتونو بدونید . برای همتون آرزوی سلامتی و بهروزی دارم . icon_question

کاش همه مث شما فکر میکردن، اما متاسفانه خیلیا فقط ادعاشون میشهangry2
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : omid_nejad , behnamm73 , آنا , مریم۷۲ , مریییم , محبوب64 , hania

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 333
  • 334
  • 335(current)
  • 336
  • 337
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,293 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,903 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,574 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,443 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,127 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
13 مهمان