•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 335
  • 336
  • 337(current)
  • 338
  • 339
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
مونا جان خیلی ناراحت شدم
ولی چیکار میشه کرد مجبوریم با این شرایط کنار بیام
دوست داشتن هم وقتی پای مسوولیت بیاد وسط کمرنگ میشه برا من که اینطور شد انقد بهونه اومد که آخرش فکر کردم نکنه من خودم مشکل دارم ولی دنبال بهونه بودن تا منو از سرباز کنن
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , موناامیدوار , behzad mkh
یجوری شدم مریییم و مریم72...تازگیا حس میکنم دوستام بهم بدنگاه میکنن..خب همه اونا اخه ازدواج کردن واسه همون...حتی یکیشون برای بار دوم ...
اکثرشون باهام قطع رابطه کردن...میگن شوهرمون اجازه نمیده که بامجرد دوست باشیم...یکیشون گفت مونا؟؟؟علت تجردت چیه؟مشکوک میزنی
چی بهش بگم...گفتم هیچی..قسمت نشده....نمیگم همه چی ازدواجه...اما خب...همه شما میفهمین چی میگم..
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , Exhautless , مریییم , سمیرا , behzad mkh
.............
...
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , Exhautless , مریییم , سمیرا , behzad mkh
مریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو که اشک منم دراوردی دختر
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , مریییم , behzad mkh
sad2sad2sad2laughing3laughing3laughing3sad2sad2sad2
بیخیال
یکی اومده بود خواستگاریم وقتی گفتم ام اس دارم گفت خوب این که مشکلی نداره،میـــــنور !!!! که چیزی نیس
ام اس رو با مینور(کم خونی)اشتباه گرفته
نمیدونی بعدش چقدر خندیدمlaughing3laughing3laughing3laughing3
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
...
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , مریییم , سمیرا , behzad mkh , ashrafi
عجب ابلهیه اون دیگه که تالاسمی رو با ام اس اشتباه گرفته بوده...angry2 همون بهتر که ادم تنها باشه تا با یه ابله باشهagreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , مریییم , behzad mkh
به نظر من ازدواج قبول یه مسئولیته که اگه طرف یه آدم شیرپاک خورده و درستی باشه(که تو این دوره زمونه گیر نمیاد!!!البته بلا نسبت بچه‌های سایت men, که همشون گلن:60:) همش دردسر و گرفتاریه وای به حال اینکه طرف آدم ناخلف و بووووووووووووووووووقیSmile (52) باشه
من معتقدم که هرچه پیش آید خوش آیدangel ,چون خودم از خدا خواستم که بهترینارو سر راه زندگیم قرار بده , مثلا همین ام اس سنترagreement2پس نگران هیچـــــــــــــــــــــــــــــــــی نیستمwink2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : طلایی , مریییم , ساسان , موناامیدوار , سمیرا , behzad mkh , ashrafi
وقتی احساس نباشه فقط منطق باشه از این جور ماجراها زیاد پیش میاد البته باشه هم بازم پیش میاد چون پدر مادرا راضی نمی شن ولی هسن کسایی که خیلی مهربونن...
رمز شاد زیستن شجاعت است
 تشکر شده توسط : سیامک 8 , مریییم , سمیرا , behzad mkh
بچه ها ازدواج يه معقوليه كه ديرو زود داره ولي پيش مياد
برا من موقعيتايي پيش اومده كه بگم فقط ميخنديد laughing3
يكيش يكي از همكارام بود كه شماره ي خونمونو داشت خودش خود سر بدون هماهگي زنگ زد خونه برا صحبت confused2
ناگفته نمونه من اون موقع بيمارستان بستري بودم برا پلاسما فرز شدنم بماند ..
ميخواست اول با بابا حضوري بله رو بگيره بعد با خانواده تشريف بيارن
روزي كه با بابا حرف ميزد بابا بهش گفت من نگران آينده سالومه هستم دست هركسي نميدمش
اونم نه گذاشت نه برداشت به بابا گفت من خودم خوبش ميكنم برا خرج داروهاشم همه جوره هستم
اگه كم اوردم بخاطر سالومه جفت كليه هامو ميفروشم laughing3
نبوديد كه مامان برام تعريف ميكرد خواهرام تو اتاق تركيده بودن از خنده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
روز بعدش با بابا اومدن ملاقاتم وقتي اومد منو تو بيمارستان و اون قيافه كه شالدون تو گردنم بود ديد دگرگون شد Huh
روز بد زنگ زد گفت خانوادش مخالفن ..بابا گفت از قصد اوردمش ببينتت كه همه جوره قبولت كنه
از بابا واقعا ممنونم love51
الانم اصلا ناراحت اين نيستم بخاطر مريضيم كسي نياد چون به خودم اعتماد دارم كه احتياج به دلسوزي يا هرچي ديگه ندارم
الانم خودممو خودم راحت بدون هيچ استرس ..مسوليت ..حرف و حديثagreement2agreement2agreement2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : مریییم , موناامیدوار , ساسان , سمیرا , مریم۷۲ , behzad mkh , ashrafi
اگر خودت باشی و خودت کنار اومدن باهاش خیلی راحته
اما حرفای خانواده و فامیل و دوست منو به هم میریزه با اینکه سعی میکنم بیخیال باشم ولی باز تاثیر خودشو میذاره
مخصوصا تو شهری زندگی کنی که همین یکم سنت بره بالا حرفاست که پشت سرت میزنن
یادمه زن برادرم وقتی فهمید من خواستگار دارم گفت اون طرف چجوری راضی شده بیاد خواستگاریت
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , ساسان , مریم۷۲ , سمیرا , behzad mkh , ashrafi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 335
  • 336
  • 337(current)
  • 338
  • 339
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,291 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,900 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,570 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,431 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,127 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست