•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 309
  • 310
  • 311(current)
  • 312
  • 313
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
هیچ وقت دیگه ازدواج نمیکنم، تو 27 سالگی هم ازدواج کردم هم ام اس گرفتم هم طلاق گرفتم sad کسی که 3سال عاشقم بود جا زد وای به بقیه badtaste
 تشکر شده توسط : zenith
فعلا من هیچ سابقه در این زمینه نداشتم هر وقت تجربه کسب کردم شما رو در جریان میزارم

ولی از نظر من بیماری ام.اس چیزه خواصی که نیست که برای ام.اس جا بزنن . این نشون میده عموم مردم آگاهی کامل در مورد ام.اس رو ندارن .

دقیقا خودتون روزی که تازه فهمیدین ام.اس دارین چه حسی داشتین ؟ مردم اونجورن . باید درست بهشون توضیح بدید
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : spring , zenith , Exhautless
(2013/10/09, 11:22 AM)rezami نوشته است: فعلا من هیچ سابقه در این زمینه نداشتم هر وقت تجربه کسب کردم شما رو در جریان میزارم

ولی از نظر من بیماری ام.اس چیزه خواصی که نیست که برای ام.اس جا بزنن . این نشون میده عموم مردم آگاهی کامل در مورد ام.اس رو ندارن .

دقیقا خودتون روزی که تازه فهمیدین ام.اس دارین چه حسی داشتین ؟ مردم اونجورن . باید درست بهشون توضیح بدید
وقتی به من گفتن ام اس داری خیلی سخت بود ولی مجبور بودم که قبول کنم چون خواه ناخواه ام اس شده بودم بخشی از زندگیم و کاریش نمیتونستم بکنم. حالا این مردم که شما میگی مجبور نیستن با چیزی کنار بیان زندگی خودشونو نگاه میکنن. به همین راحتی. حالا به بهترین نحو هم واسشون توضیح بدی نخوان قبول کنن نمیکنن
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : spring , rezami
همه مردم که این جور نیستن بعضیا قبول میکنن بعضیا هم نه
اتفاقا اون کسی که بیماری ام.اس رو نمیتونه قبول کنه بدرد زندگی نمیخوره . آیا از پس مشکلات زندگی بر میتونه بیاد ؟
زندگی هم مشکلات داره هم خوشی هیچ کس تو این دنیا نیست که فقط خوشی دیده باشه و بلعکس . . .
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : zenith
(2013/10/12, 11:24 AM)فاطمه جون نوشته است:
(2013/10/09, 11:22 AM)rezami نوشته است: فعلا من هیچ سابقه در این زمینه نداشتم هر وقت تجربه کسب کردم شما رو در جریان میزارم

وقتی به من گفتن ام اس داری خیلی سخت بود ولی مجبور بودم که قبول کنم چون خواه ناخواه ام اس شده بودم بخشی از زندگیم و کاریش نمیتونستم بکنم. حالا این مردم که شما میگی مجبور نیستن با چیزی کنار بیان زندگی خودشونو نگاه میکنن. به همین راحتی. حالا به بهترین نحو هم واسشون توضیح بدی نخوان قبول کنن نمیکنن

شدیدا تایید میشه

حالا این طرف میخواد هرکسی با هر شرایطی باشه

خودش رو به چالش نمیکشه

آسونترین راه رو انتخاب میکنه

میگه

ببخشید گلم من با اینکه خیلی بهت علاقه دارم و........ یه عالمه حرفای دروغ

ولی نمیتونم با این مسئله کنار بیام
منو ببخش

البته برای خودم اتفاق نیافتاده ولی به عینه چندین بار دیدم
 تشکر شده توسط : دربند
(2013/10/12, 06:39 PM)rezami نوشته است: همه مردم که این جور نیستن بعضیا قبول میکنن بعضیا هم نه
اتفاقا اون کسی که بیماری ام.اس رو نمیتونه قبول کنه بدرد زندگی نمیخوره . آیا از پس مشکلات زندگی بر میتونه بیاد ؟
زندگی هم مشکلات داره هم خوشی هیچ کس تو این دنیا نیست که فقط خوشی دیده باشه و بلعکس . . .
دوست عزیز همان قدر که پذیرش بیماری برای خودمون سخت بود برای دیگران هم سختِ، چه انتظاری داریم که یک نفر از اول شروع زندگیش از پس مشکلاتی که هیچ شناختی ازش نداره بر بیاد؟
این سطح شعوری که شما انتظارش رو داری هنوز راجب این بیماری ایجاد نشده متاسفانه
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , sina gt , saeid
من ۲سال با یه پسری دوست بودم که از بچگی می شناختمش٫ خالش صمیمی ترین دوست مامانمه و مثل خاله ی خودم میمونه...
من از همون اول به دوست پسرم گفتم که ام اس دارم وراجع به همه چیز باهاش صحبت کردم ( خودم پزشکم ) خانوادش هم از طریق خالش میدونستن.
ما اخیراً تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم٫
میدونین خانوادش چی گفتن ؟؟؟
که این ام اس داره ٌ٫ ۲سال دیگه معلوم نیست چه وضعیه.. میمونه رو دستت !!!
باباشم گفته اگه باهاش ازدواج گنی خودم رو از پنجره پرت میکنم پایینsadangry3sad
اگه بدونین چه حالی دارم.از یه خانواده ی تحصیل کرده٫ که از قدیم آشناییم هیچ هم چین انتظاری نداشتم.
هرچی با خودم میگم فرهنگشون پایینه و دیدشون محدوده و..دلم آروم نمیشه!
با خودم حرف میزنم٫ هی گریم میگیرهsad.دلم بد شکستهrolleyes. ولی میدونم که قوی تر از قبل از جام بلند میشم و با موفقیتم بهشن ثابت میکنم که چقدر اشتباه قضاوت کردنN_aggressive (35)agreement2fighting0030.gif
 تشکر شده توسط : fireboud , الهام ج , mandana18 , neda.n , رامنا , شیرین , دربند , minoshka , همسر یک قهرمان , zenith , Exhautless
(2013/10/13, 11:42 PM)negar_ka84 نوشته است: من ۲سال با یه پسری دوست بودم که از بچگی می شناختمش٫ خالش صمیمی ترین دوست مامانمه و مثل خاله ی خودم میمونه...
من از همون اول به دوست پسرم گفتم که ام اس دارم وراجع به همه چیز باهاش صحبت کردم ( خودم پزشکم ) خانوادش هم از طریق خالش میدونستن.
اگه بدونین چه حالی دارم.از یه خانواده ی تحصیل کرده٫ که از قدیم آشناییم هیچ هم چین انتظاری نداشتم.
با خودم حرف میزنم٫ هی گریم میگیرهsad.دلم بد شکستهrolleyes. ولی میدونم که قوی تر از قبل از جام بلند میشم و با موفقیتم بهشن ثابت میکنم که چقدر اشتباه قضاوت کردنN_aggressive (35)agreement2fighting0030.gif
آفرین نگار
اینه
تو بلند میشیو موفق تر از هر روزت بهشون ثابت میکنی موفق ترینی
بهت افتخار میکنم
انشاله یه روز درمان این بیماری میاد ک دیکه انقدر قلب شکسته نشه
 تشکر شده توسط : neda.n , رامنا , negar_ka84 , شیرین , دربند , saeid , minoshka , همسر یک قهرمان , Exhautless
(2013/10/13, 11:42 PM)negar_ka84 نوشته است: من ۲سال با یه پسری دوست بودم که از بچگی می شناختمش٫ خالش صمیمی ترین دوست مامانمه و مثل خاله ی خودم میمونه...
گلم هر کسی لیاقت زندگی با ماهارو نداره
اونیکه الان جا میزنه خیلی بهتر از اونیکه که جوگیر بشه و بگه اوکی ولی بعد رسمی شدن جا بزنه و کم بیاره
هیچوقت بخاطر یه رابطه که تموم شده خودتو سرزنش نکن و زندگی رو تموم شده فرض نکن
هزار تا موقعییت بهتر از اون برات پیش میاد ولی به وقتش
من اینو به خیلی از دوستام گفتم.....گلم سعی کنین همون جلسه دوم به طرف قضیه ام اس رو بگین
نزارین بهش وابسته شین بعد......
این دوستی ها و جدایی های بعدش خیلی ضربه بزرگی به روحیمون میزنه
بخدا ارزش ماها خیلی بیشتر از اینهاست
قدر خودتو بدون عزیزمlove51
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : دربند , mandana18 , saeid , minoshka , همسر یک قهرمان , zenith , negar_ka84
نگار کاش منم تو دوستی می شناختمش، من 5 ماه بعد از عقدم طلاق گرفتم 3 سال باهاش دوست بودم
بعد از عقدم بیماریم معلوم شد، حالا دیگه تمام شده و من حالم بهتره چون اون موقع خیلی خانواده اش رو مخم بودند، رفته بودیم ختم فامیلشون مادرشوهرم جلو فامیلاش گفت اوا مانیا چرا خانه نماندی استراحت کنی همه میدونن ام اس داری کسی از تو انتظار نداره rolleyes پاهام یخ کرد همه داشتن نگام میکردن، بعد گفت آره هر هفته آمپول میزنه به زور آمپولها سرپاست sad2
حالا اگر دور از جان پسرها مبتلا بشن دخترها پا همه چی وایمیستن نمونه اش تو این سایت پره، تازه مادر شوهر باز زبانش درازه که عروسم پسرمو مریض کرده confused از این جماعت پرحرف کم فکر هیچ انتظاری نیست angry3
فقط بدان تنها نیستی
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : mandana18 , saeid , minoshka , همسر یک قهرمان , negar_ka84

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 309
  • 310
  • 311(current)
  • 312
  • 313
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,720 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,405 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,752 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
40 مهمان