•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 182
  • 183
  • 184(current)
  • 185
  • 186
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سال نو مبارک ایشالا خدا قسمت کنه يه شوهر خوش تيپ و مهربون و باشعور واسه گل دخترا و يه خانم خوشگل و خونه دار و گلم واسه شازده پسراagreement2agreement2agreement2wink2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : coffeedot , ارزو , پروانه
نقل قول: سال نو مبارک ایشالا خدا قسمت کنه يه شوهر خوش تيپ و مهربون و باشعور واسه گل دخترا و يه خانم خوشگل و خونه دار و گلم واسه شازده پسرا
مرسی چه دعای خوبی کردین تو این سال جدید دستتون خیلی خیلی مرسیlove51icon_questionicon_questionicon_question
راستی نظرتون درباره ازدواج یه پسر سالم با یه دختر خانومی که ام اس داره چیه؟
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : nazii
(2012/03/20, 09:51 PM)استاکس نت نوشته است: مرسی چه دعای خوبی کردین تو این سال جدید دستتون خیلی خیلی مرسیlove51icon_questionicon_questionicon_question
راستی نظرتون درباره ازدواج یه پسر سالم با یه دختر خانومی که ام اس داره چیه؟
میشه من ازتون بپرسم اگه شما ام اس داشتید نظرتون درباره ازدواج با یه دختره سالم چی بود؟؟؟؟؟؟؟
اگه قسمت اطلاعات در باره بیماری و بخونید متوجه میشید که مشکلی وجود نداره....ازتون خواهش میکنم از همه نظر نپرسید و خودتون و سر در گم نکنید چون همه فکر و تصور خودشون و میگن بهتره با متاهل های سایتمون صحبت کنید اگه خواستید میتونیم کمک کنیم تا با متاهل هایی اشنا بشید و نظرهمسر اونها رو که سالم هستن بپرسید و ببینید از عهده زندگی بر میان از شریک زندگیشون راضی هستن ....تا بهتر و درست بتونید فکر کنیدicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ارزو , maede , nazii
نقل قول: میشه من ازتون بپرسم اگه شما ام اس داشتید نظرتون درباره ازدواج با یه دختره سالم چی بود؟؟؟؟؟؟؟
اگه قسمت اطلاعات در باره بیماری و بخونید متوجه میشید که مشکلی وجود نداره....ازتون خواهش میکنم از همه نظر نپرسید و خودتون و سر در گم نکنید چون همه فکر و تصور خودشون و میگن بهتره با متاهل های سایتمون صحبت کنید اگه خواستید میتونیم کمک کنیم تا با متاهل هایی اشنا بشید و نظرهمسر اونها رو که سالم هستن بپرسید و ببینید از عهده زندگی بر میان از شریک زندگیشون راضی هستن ....تا بهتر و درست بتونید فکر کنید
حرفتون کاملا درسته در اینکه میتونن وظایف همسری رو خیلی خوب انجام بدن هیچ شکی درش نیست حتی به نظر من این افراد خیلی بهتر از افراد سالم میتونن همسر داری کنن

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : پروانه , شهرزاد , ارزو
اقا میلاد من انتظار ندارم ام اسی ها رو تعریف و تاییدکنید هدف اینه که همه زندگی مشترک و انتخاب مناسب و درستی داشته باشن چون نمیخواییم بخاطر اشتباهات در جامه درصدطلاق و بالا ببریم...چه سالم چه ام اسی بهتره قبل ازدواج همه جوانب و بسنجیم تا نه باعث ازار خودمون بشیم نه دیگران....البته فکر نکنید من مادر مقدس سایتم اما متاسفانه دوستهای کمی در این بحث ها شرکت میکنن.agreement2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : شهرزاد
نقل قول: البته فکر نکنید من مادر مقدس سایتم
وای خوب شد گفتین چون یه لحظه همچین فکری کردم(شوخی)happy0065.gif:60:

نقل قول: بهتره قبل ازدواج همه جوانب و بسنجیم تا نه باعث ازار خودمون بشیم نه دیگران
کاملا موافقم با حرفتونagreement2

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
حضرت محمد صلی الله علیه و آله :

زن را برای زیباییش به همسری مگیرید
زیرا ممکن است جمال و زیبایی زن باعث پستی و سقوط اخلاقیش شود.
همچنین به انگیزه مالش با او ازدواج نکنید
زیرا مال می تواند مایه طغیان او گردد، بلکه به سرمایه دینش متوجه باشید و با زن با ایمان ازدواج کنید...
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : استاکس نت , پروانه , احمدرضا , fatima , ارزو , TootFarangi , nazii
(2012/03/20, 10:46 PM)شهرزاد نوشته است:
حضرت محمد صلی الله علیه و آله :

زن را برای زیباییش به همسری مگیرید
زیرا ممکن است جمال و زیبایی زن باعث پستی و سقوط اخلاقیش شود.
همچنین به انگیزه مالش با او ازدواج نکنید
زیرا مال می تواند مایه طغیان او گردد، بلکه به سرمایه دینش متوجه باشید و با زن با ایمان ازدواج کنید...

قربون تو و پیامبر اما تو که ما رو قطع نخاع و تو خونه پدر موندگارمون کردی مال که نداریم به چشم و ابرومون امیدوار بودیم که اونم شما از ریشه زدی عزیزم اخه با عرض پوزش از اقایونashamed0006.gifمردها که فقط به همین دو حسن توجه دارن به اینها نگاه نکنن پس برا چی زن میخوان برا اشپزی و شستن ؟که اونم الحمداالله ماشین ظرفشویی و لباسشویی و غذای کنسرو که هستlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : احمدرضا , شهرزاد , ارزو , nazii
(2012/03/20, 10:12 PM)استاکس نت نوشته است: حرفتون کاملا درسته در اینکه میتونن وظایف همسری رو خیلی خوب انجام بدن هیچ شکی درش نیست حتی به نظر من این افراد خیلی بهتر از افراد سالم میتونن همسر داری کنن
به نظرت همسرشون هم میتونه اونطور که باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cry
معیارهای انتخاب همسر از دیدگاه اسلام
1- داشتن ایمان, تقوا و حسن خلق.
2- خوب و شایسته بودن.
3- اصالت خانوادگی.
4- توجه به کُفوِیت.
5- سلامت جسم و جان.

((موارد همتائی و تناسب دختر و پسر))
مردی از پیامبر(ص) پرسید: با چه کسی ازدواج کنیم؟
فرمودند: الاکفاء
او پرسید: کفوها چه کسانی هستند؟؟؟
حضرت فرمود: مومنان کفو و هم شأن هم هستند
1- همتایی دینی و ایمانی
2- همتایی و هماهنگی فرهنگی و فکری و تفاهم و توافق فرهنگی و فکری میان آن دو
3- همتایی اخلاق.
4- کفو هم بودن در تحصیلات علمی
5- تناسب در زیبائی
6- تناسب سنی
7- تناسب مالی
8- تناسب خانوادگی
9- تناسب اجتماعی

با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : شهرزاد , پروانه
پروانه جون من عذرخواهی میکنم ازت
من خوندم دیدم همه حرفهای شما و آقا میلاد رو میشه تو این حدیث جا کرد
باز هم من قصده توهین نداشتمicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 182
  • 183
  • 184(current)
  • 185
  • 186
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,210 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,762 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,448 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,988 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان