•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 110
  • 111
  • 112(current)
  • 113
  • 114
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
منم موافقم طرف بايد بدونه هم خودش هم خانوادش من كه اصلا از بيماريم ترس ندارم با اينكه هنوز خانوادم قبول نكردن و معتقدن من التهاب مغز دارم خودم باهاش كنار اومدم
هر كسي هم بيماريم و ميپرسه ميگم ام اس دارم اولش همه يه جوري ميشنDodgy اما بعد ازم در مورد اين بيماري ميپرسن منم به همه توضيح ميدم كه چيز خاصي نيست و خيلي راحت ميشه كنترلش كرد
وقتي هم ميبينن پا به پاشون ورزش ميكنم و دارم مثل اونا زندگي ميكنم و درس ميخونم كم كم اونا هم ميپذيرن به همين راحتيicon_smile
به نظرم خدا مارو خيلي دوس داره چون هر كسي براي ازدواج با ما پا پيش نميزاره كسي مياد جلو كه يه مرد و معرفت داره تازه از همون اول وفاداريش و ثابت ميكنه
به نظر من كه خودمون و عشق است
مطمينم اونيكه لياقت فرشته هايي مث مارو داره خيلييييييييييييييييييييييي زود با اسب سفيد از راه مياد party0048.gif
منم موافقم طرف بايد بدونه هم خودش هم خانوادش من كه اصلا از بيماريم ترس ندارم با اينكه هنوز خانوادم قبول نكردن و معتقدن من التهاب مغز دارم خودم باهاش كنار اومدم
هر كسي هم بيماريم و ميپرسه ميگم ام اس دارم اولش همه يه جوري ميشنDodgy اما بعد ازم در مورد اين بيماري ميپرسن منم به همه توضيح ميدم كه چيز خاصي نيست و خيلي راحت ميشه كنترلش كرد
وقتي هم ميبينن پا به پاشون ورزش ميكنم و دارم مثل اونا زندگي ميكنم و درس ميخونم كم كم اونا هم ميپذيرن به همين راحتيagreement2
به نظرم خدا مارو خيلي دوس داره چون هر كسي براي ازدواج با ما پا پيش نميزاره كسي مياد جلو كه يه مرد و معرفت داره تازه از همون اول وفاداريش و ثابت ميكنه
به نظر من كه خودمون و عشق است
مطمينم اونيكه لياقت فرشته هايي مث مارو داره خيلييييييييييييييييييييييي زود با اسب سفيد از راه مياد icon_question
خدا گوید :تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین مهمان دنیایم
بدان ! اغوش من باز است شروع کن !
یک قدم با تو تمام گام های مانده اش با من...
 تشکر شده توسط : reyhaneh
بابا کی زودتر ازدواج کنه تا من لباسام قدیمی نشده دیگهwink2wink2
خدایی بچه ها کی اگر عروسی کنه ما رو هم دعوت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

من یه چیزی بگم؟؟؟
میشه اگه عروسی کردین منم دعوت کنید؟؟؟
قول میدم میوه و شیرینی کم بخورم
اصلا اون ارزوناشو می خورم مثل خیار یا شکلات میخورم.
منم بیام عروسی؟؟
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : parivash
مگه عروسی شکلات هم میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confusedconfusedconfused
مگه عروسی من باشه این کارو بکنیمwink2wink2N_aggressive (35)N_aggressive (35)
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

خدا کنه بزرگ بشن و شعورشون بالا بره ولی عمرا با این فیلم طلا و مس که از هفته پیش تا حالا سه بار نشونش داده از شبکه یک و ملت رو بیشتر ترسوندن عمرا زن ام اسی بگیرن fighting0030.gif دلشونم بخواد N_aggressive (35)کی زنشون میشه Smile (52)ما هم فرشته و خاص agreement2
در تعجبم چرا دو تاپیک با یه موضوع وجود داره بهتر نیست ادامه همون صفحات باشه نظرات؟
یکی بیاد فکر میکنه ما دو دسته ایمangryangryangryangryangryangry

شکلات خانم(سارا) پیتزا هم میدن تو عروسی من..........Smile (16)
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : shokolat
ازدواج سخته
خیلیم سخته
خیلی خیلیم سخته
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است
 تشکر شده توسط : عطیه
از همه ی اینای که شما گفتی سخت ترهangry3
انیگما !!! مادر بیدار شو از خواب اینجا ایران هندوستان که نیست یه درخت نارگیل پیداکردی هی باش قر میدی بیدار شو برو کتاب قانون کشورت رو بردار بخون ، یادت باشه حتما چند بار ماده 1133 رو دوره کن تا یادت نره اینجا مملکت ضعیف کشی و ناحقیه . اسب سفید چیه؟!! تو بگو قاطر سیاه کیه که تو رو سوار کنه؟!!! اصلا مگه نشنید که از قدیم گفتن سواره چه خبر داره از پیاده؟sad2
خودتو عشق دوستم Blush برو از زندگیت لذت ببر بیخیال اسبشو خودشو همه ی کسو کارش شو که دم عشقه love51love51love51love51
تو میگی پا به پاشون icon_cry من هزار بار جلو تر از اونا بودم چه تو دویدن چه تو رقصیدن چه تو انجام کار party0048.gifhappy0065.gifSmile (52) همه چیز و همه چیز اما خدارو شکر اونا باشنیدن اسمش روی واقعیشون رو نشون دادن البته میدونستن ادا دراوردن badtaste
بازم میگم بیخیال باش رلکس باش و مطمئن باش خدا بهترین تلنگر رو بهمون زده love51
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : amir abbas
بچه ها شما خیلی ماهید
ایشالا عروسی، خوشبختی، موفقیت و از همه مهمتر سلامتی همتون
این قدر هم بعضی ناامید نباشن ملت از خداشونم باشمه با دسته گلیهایی مثل ما زندگی کنن smiling Smile Wink Shy icon_biggrin
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : بی تـــا , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 110
  • 111
  • 112(current)
  • 113
  • 114
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,200 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,754 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,438 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,907 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
12 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست