•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 111
  • 112
  • 113(current)
  • 114
  • 115
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
بابا ما که بی خیال ازدواج کردن شدیم به نظر من شما هم بیخیال بشین چون درد سرش کمترهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifخودتونو عشق استlove51
 تشکر شده توسط : amir abbas
بعضی وقتا امپرم خیلی میره بالا از حرفهای بعضی ها هااااااااااااااااااااااااconfusedconfusedconfusedconfused
حالا که اینجوریه جای همه اوناییکه میگن شوهر نمیخوان خودم ازدواج میکنم هیangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/09/10, 12:07 PM)hedieh نوشته است: پریوش عزیزم ، دوستانه ازت خواهش میکنم اینکار رو نکنی و خیلی صریح و راحت به خانوادش بگی ، حرفی رو که الان بهت زده من 2 سال و نیم پیش شنیدم و امسال پدرش بر علیه من وکیل گرفت و خدارو شکر جدا شدیم ولی تو نذار اینکار و با تو هم بکننangry2

نمی دونی از نظر روانی چه فشاری به آدم میاد، دوست داشتم میتونستم قرانی رو که روش قسم خورده بود رو بهت نشون بدم تا شاید تو از این بند نجات پیدا کنی
ajab sarneveshtaii shabihe ham
baba bikhial faghat doost daram hagheto gerefte bashi dost joon
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : parivash
sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
چرا بعضی ها نقدر کوته فکر هستن؟اگه این اتفاق برای خودشونم بیفته باز اینجوری عمل میکنن؟confusedconfusedconfusedconfusedconfused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

mohem nist shokolat joon
mohem ine ke shenakhtimeshon ke adamesh naboodan ba inke ghol dadan
va be khatere gholeshon mehria ro zarar kardan
اخه زینت خیلی نامردیه کهsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
بعضی وقتا میگم نکنه منم همینطور بشمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryconfusedconfusedconfused
تو هم جدا شدی؟بچه داری؟
یه سوال با چه دلیلی میرن دادگاه شکایت میکنن و دادگاه چه حقی قائله براشون؟میشه راهنماییم کنی؟

na bache nadaram
ma tavafoghi joda shodim
taze aval man eghdam kardam mehramo gozashtam ejra!!!
چرا دوسش نداشتی؟اذیتت میکرد سر ام اس؟اصلا به ام اس ربط داشت جداییتون؟
روشنم کن من اشتباه نکنمConfusedConfusedConfusedConfused

bikhial baba mohem nist
ghadimi tara jaryane mano kamel midoonan
angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
منم قدیمیم اما نمیدونم که
اگر اذیت میشی بیخیال

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 111
  • 112
  • 113(current)
  • 114
  • 115
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,804 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,505 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,189 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,116 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان