امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید
من 9 ماه پیش با افتادگی پلک چشم به متخصص مراجع کردم تشخیص پیش ام اس دادن بدون نیاز به درمان ...3 ماه پیش تزریقactovx رو شروع کردم...مشکل جدی نداشتم ولی وقتی عصبی میشم گز گز تو دستام و پاهام دارم که زود رفع میشه از کسایی که تجربه مشابه دارم میخوام که تجربیاتشون رو به اشتراک بزارم ممنونم:smiling
 تشکر شده توسط : helli
2 سال! به خاطر استرس شدید هم اتفاق افتاد شاید اگه اون موقع زندگی رو اونقدر سخت نمی گرفتم و شرایط اینقدر بد نبود ام اس حالا حالاها خودشو نشون نمیدادsad

پ ن: از دارویی که استفاده می کنی راضی هستی؟ اذیتت نمی کنه؟ چندوقت یه بار تزریق می کنی؟Blush
سلام عزیزم...امیدوارم شاد باشی...من یه ماه اول تزریق خیلی درد و حالت تهوع داشتمم....ولی الان خوبم....فقط موقعی که عصبی میشم دستم گزگز میکنه که سریع شروع به ورزش میکنم و خوب میشه.....ولی الان تو موقعیت چر فشاری هستم این قضیه دقیقا وقتی اتفاق افتاد که درگیر کارای نامزدی بودم...بنده خدا نامزدم خیلی داره اذیت میشه ولی به روی خودش نمیاره و این اذیتم میکنه...الان وضعیتت چطوره

(2014/11/12, 05:51 PM)prosperity نوشته است: سلام عزیزم...امیدوارم شاد باشی...من یه ماه اول تزریق خیلی درد و حالت تهوع داشتمم....ولی الان خوبم....فقط موقعی که عصبی میشم دستم گزگز میکنه که سریع شروع به ورزش میکنم و خوب میشه.....ولی الان تو موقعیت چر فشاری هستم این قضیه دقیقا وقتی اتفاق افتاد که درگیر کارای نامزدی بودم...بنده خدا نامزدم خیلی داره اذیت میشه ولی به روی خودش نمیاره و این اذیتم میکنه...الان وضعیتت چطوره

راستی یادم رفت ...هفته ای یه بار
مرسی بابت توضیحاتت icon_question
الان شکر خدا خوبم سعی می کنم زندگی رو سخت نگیرم ولی گاهی که دچار استرس میشم دچار حمله میشم مثلا چندوقت پیش طرف راست بدنم خیلی ضعیف شده بود و دستم هی سوزن سوزن میشد ولی با 2 هفته کورتون خوردن خوب شدicon_biggrin

خیلی مواظب خودت باش! به این فکر کن که هیچی توو دنیا بیشتر از سلامتیت ارزش ندارهicon_cry
(2014/11/12, 09:07 PM)helli نوشته است: مرسی بابت توضیحاتت icon_question
الان شکر خدا خوبم سعی می کنم زندگی رو سخت نگیرم ولی گاهی که دچار استرس میشم دچار حمله میشم مثلا چندوقت پیش طرف راست بدنم خیلی ضعیف شده بود و دستم هی سوزن سوزن میشد ولی با 2 هفته کورتون خوردن خوب شدicon_biggrin

خیلی مواظب خودت باش! به این فکر کن که هیچی توو دنیا بیشتر از سلامتیت ارزش ندارهicon_cry
سلام
میشه بگیcisبه حمله دوم میگن یا چیز دیگه ایه ممنونicon_question
(2014/11/12, 10:15 PM)كوه درد نوشته است:

سلام

وقتی حمله اول رخ میده ...تشخیص ام س رو نمیدن و تا حمله دوم صبر میکنن...بهترین آرزوها رو برات دارم

سلام

فکر می کنم به حمله ی اول میگن!
مثلا در مورد من تورم عصب چشمم بود که با کورتون گرفتن بعد مدتی کامل خوب شد ولی بعد از 2 سال این اتفاق برای چشم دومم افتاد و با کورتونم خوب نشد توو اون مرحله دیگه دکتر گفت ام اس ه.sad2
(2014/11/12, 10:43 PM)helli نوشته است:

سلام

فکر می کنم به حمله ی اول میگن!
مثلا در مورد من تورم عصب چشمم بود که با کورتون گرفتن بعد مدتی کامل خوب شد ولی بعد از 2 سال این اتفاق برای چشم دومم افتاد و با کورتونم خوب نشد توو اون مرحله دیگه دکتر گفت ام اس ه.sad2

این تورم عصب چشمت رو بینایتم اثر گذاشت؟اثر حمله دوم رفع شد؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس aztab 432 267,385 2020/02/11, 09:40 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,388 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,795 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 51,708 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,685 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  ارتباط بین گلبولهای سفید و حمله mina_a 28 34,402 2016/10/09, 01:01 AM
آخرین ارسال: 1361hr87
  پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید... معصومه عباسی 130 60,821 2015/11/28, 09:46 AM
آخرین ارسال: abed6311
  تشخیص دیرهنگام fatemeh.kheyrandish 6 4,757 2015/05/12, 08:45 PM
آخرین ارسال: fatemeh.kheyrandish
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,825 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست