•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید...
یه چیزی به نظرم رسید
رادیو ام اس سنتر در مورد این پژوهش با خانم دکتر عباسی یه مصاحبه داشته باشه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Kamyar , معصومه عباسی , elham 66 , mtabbasi
یه سوال این پژوهش چه کمکی به ما میکنه
من جواب دادم اما سوالاتش مثل بقیه پرسشنامه ها بود
اما یه چیزه دیگه به نظرم اگر راهی باشه که یجوری صدایه بچه ها مشکلاتشون به گوش مسئولین مربوطه برسه چون هم من هم همه ی دوستان میدونیم که چه مشکلاتی وجود داره
برایه خانم دکتر عباسی هم آرزویه موفقیت دارم
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , mahdie , یاسی
آقا محمد عزیز
سلام و ممنون از نظری که دادید.
اگر صفحه هفتم تاپیک رو مطالعه کرده باشید در مورد یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مطالعه و در نتیجه پرسشنامه صحبت شده.
نقل قول: سلام به همگی دوستان

سئوالات مطالعه ما، مخصوصا در قسمت حمایت هایی که اعضاء از هم به عمل میارن، کاملا مخصوص همین تحقیق و مخصوص وبسایت تخصصی ام اس سنتر هست است و در جای دیگری مورد استفاده قرار نگرفته و بر اساس مطالعه کیفی که در مرحله اول روی پست های عزیزان انجام گرفته است.

اتفاقا دو شب پیش یکی از دوستان از طریق پیام خصوصی سئوالی رو در همین رابطه مطرح فرمودند که عین این مطالب رو می آرم شاید مناسب باشه

نقل قول: همونطور که در پست اول تاپیک توضیح داده بودم از فواید این مطالعه اینه که:

1-این مطالعه کاملا علمیه و بر اساس اهداف علمی طراحی شده.
2- چند ساله داره روش کار میشه.
3- هنوز کاری شبیه به این در ایران انجام نگرفته.
4- یه مطالعه ترکیبی هست شامل دو مرحله کیفی و کمی که به این نوع مطالعات اکتشافی متوالی گفته می شه.
5- نه تنها وضعیت خودمراقبتی بیماران ام اس عضو وبسایت سنجیده می شه و در کنار اون حمایت هایی رو که اعضاء وبسایت از هم دریافت می کنند می سنجه، بلکه می خواد ببینه آیا رفتارهای خودمراقبتی بچه ها با حمایت هایی که در وبسایت از اونها به عمل میاد ارتباطی داره و حتی با نحوه مشارکت و فعالیت و سابقه عضویت شون ارتباطی داره و ....
که در نهایت کارکردهای این وببسایت رو نشون خواهد داد البته با طراحی علمی و سنجیده شده و از سوی دیگر حداقل بصورت مقاله پژوهشی در یکی از مجلات معتبر بین المللی به زبان انگلیسی چاپ خواهد شد و ......
 تشکر شده توسط : mahdie , یاسی
من شرکت کرده بودم ولی یادم رفته بود به خانم عباسی بگم.confused2
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , یاسی , mtabbasi
(2015/07/30, 01:46 PM)hyd69hyd نوشته است: من شرکت کرده بودم ولی یادم رفته بود به خانم عباسی بگم.confused2

دوست عزیز همیشه خندان Smile
hyd69hyd گرامی

بسیار سپاسگزارم که به من اطلاع دادید و از وقتی که برای تکمیل پرسشنامه سپری کردید متشکرم.

به هرحال تکمیل پرسشنامه کمی زمان بر هست و کمی همت می طلبه. امیدوارم که سایر دوستانی هم که لینک پژوهش رو می بینند و یا پیام خصوصی براشون ارسال شده، یه وقتی اختصاص بدن و ما رو همراهی کنند تا هر چه سریع تر داده های مطالعه مون تکمیل بشه و ما بتونیم بریم سراغ تحلیل داده ها و ارائه نتایج...... مطمئنم که بسیاری از دوستان منتظر هستند تا نتایج مطالعه در وبسایت ارائه بشه.

باز هم از همه دوستان ام اس ستنری ام ممنونم و اعلا می کنم که شدیدا به همکاری تون نیاز داریمicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , hyd69hyd , یاسی , Kamyar
سلام SleepySleepySleepy
دوستان اینطوری گفتم همکاری کنید love28love28love28 عایا لازم است اینطوری angry هم بگم SleepySleepySleepy
laughing3laughing3laughing3
مرسی از همه اونایی که همکاری کردن ویه خواهش از شمایی که هنوز فرم ها رو پاسخ ندادین لطفا چند دقیقه وقت بذارین وهمکاری کنینicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : یاسی , معصومه عباسی , Kamyar
سلام دوستانی که هنوز وقتی برای پرکردن پرسشنامه نزاشتین به نظرتون واقعا پرکردن این پرسشنامه فایده ای برای کسی جز خودمون داره؟؟,۱۱۰ نفر تعداد کمیه با این همه زحمتی که خانم عباسی عزیز میکشن خواهش میکنم ازتون اگه ممکنه ی وقتی برای پر کردنش صرف کنیدicon_question
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , Kamyar
منم به تمام کسانی که شمارشونو داشتم خبر دادم امیدوارم ی همتی بکنند و این پرسشنامه را پر کنن:56:

منم به تمام کسانی که شمارشونو داشتم خبر دادم امیدوارم ی همتی بکنند و این پرسشنامه را پر کنن:56:
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی
منم پرسشنامه رو پر کردمagreement2
ولی یه تعداد از سوالاتش مناسب نبود!

موفق باشید.
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , Kamyar
(2015/07/31, 01:08 AM)glassheart نوشته است: سلام دوستانی که هنوز وقتی برای پرکردن پرسشنامه نزاشتین به نظرتون واقعا پرکردن این پرسشنامه فایده ای برای کسی جز خودمون داره؟؟,۱۱۰ نفر تعداد کمیه با این همه زحمتی که خانم عباسی عزیز میکشن خواهش میکنم ازتون اگه ممکنه ی وقتی برای پر کردنش صرف کنیدicon_question
از چندین روز پیش که ۸۵نفر شرکت کرده بودن تا حالا بعد از کلی تلاش تاره شده ۱۱۰ نفر؟
با این حساب احتمالا تا به عدد ۳۶۰ مورد نظر خانم عباسی برسیم درمان ام اس پیدا شده !
دوست عزیزی که این پست رو می خونی و فرم پر نکردی! یه یا علی بگو و دست به کار فرم شو، زشته ، آبرو ریزیه به خدا!
 تشکر شده توسط : nahid , coffeedot , معصومه عباسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 11,660 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 53,665 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,781 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,236 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 9,023 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  اطلاعیه برگزاری جلسه کمیته علمی naazanin 1 2,479 2012/10/01, 01:35 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست