امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس در محيط کار
سلام به همه دوستاي عزيز ام اسي
ذهن من مدتيه که درگير اين مسئله است که آيا درسته در محيط کار مشکلمو (ام اس) با مديرم در ميون بذارم يا نه؟ از يک طرف فکر مي کنم شايد اگه اطلاع داشته باشه در بعضي موارد شايد بيشتر رعايت وضعيت جسمي منو بکنه، و از طرف ديگه مي ترسم برام مشکلات جديدي بوجود بياد. البته در ظاهر هيچکس متوجه نميشه که من ام اس دارم. اما انجام بعضي کارها واقعا انرژيمو از بين مي بره. مي خواستم نظر دوستاي عزيزم رو بدونم.
متشکرم
 تشکر شده توسط : samiraa
عزیزم سلام
سارا جون بنظر من باید وضعیت کارتو بسنجی،اگه کار ثابت داری گفتن مشکلت شاید به نفعت باشه و کارت سبکتر بشه و اوضاعتو بهتر می کنه ولی اگه کار ت stable نیست چیزی نگی بهتره.....چون فکر نمی کنم قوانین کار توی موسسه های خصوصی چندان اهمیتی داشته باشه
در ضمن گذشته از این حرفا به اخلاق و منش مدیرتونم بستگی داره البته بازم تو کار خصوصی.
موفق باشیlove51
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : samiraa , khatoon25 , sange sabor
دقيقا همينطوره كه صديقه گفت
منم تنها مشكلم با ام اس اينه كه خيلي زود خسته ميشم يا انرژيم تحليل ميره . ولي خب نياز نميبينم به كسي بگم . هر جا خسته شدم خودم دست از كار ميكشم و به خودم استراحت ميدم .
تو هم اول بايد خودتو بسنجي و ببيني اين امكان برات وجود داره كه بدون بيان مشكلت خودت يه جوري حلش كني يا نه؟
بعدم بايد ببيني مديرت چطور آدميه
آنارام باشید
نظر من اینه که حتما به مدیرت بگو حتما
من الان سر کار همه میدونن و خیلی راحتم ،مدیران بالاتر هم باهام اینقدر عالی برخورد میکنن که نگو بالاخره اونا هم انسانن همه هم میدونن ام اس چیه
خلاصه هر کی همکاراش و مدیران سر کار بفهمن مطمئن باشه ضرر نمیکنه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
به نظر من هم اگر بدونند بهتره. من تا وقتی که راه رفتنم تغییر کرد بیماریم را بروز ندادم. خیلی هم بعد از اینکه نمیتونستم خوب راه برم بهانه های مختلفی می آوردم که پام پیچ خورده و ..
حتی از خانواده ام هم پنهان کرده بودم. دکترم آشنای خانوادگی بود و ازش قول گرفته بودم که به خانواده ام چیزی نگه. بنابراین در خانواده من را بعنوان شخصی تنبل میشناختند و در محیط کار هم چون خیلی زود خسته میشدم فکر میکردم خیلی دارم کار انجام میدم و همیشه با رئیسم بحث داشتم، وقتی او میگفت خیلی هم کار زیادی انجام ندادی بهم برمیخورد و فکر میکردم ناعدالتی میکنه!
اما وقتی همه فهمیدند خیلی سبک شدم و دیگران بیشتر مراعاتم را میکردند. حتی حراست بابت حجاب و لباس سخت نمیگرفت چون میدونست به گرما حساس هستم.
اما الان اصلا خسته نمیشم. برای رفع خستگی دو معجونی که در رژیم آقای خدادادی هست خیلی کمکم کرد. فکر نمیکنم چیزی باشه که احتیاج به بحث داشته باشه چون ترکیباتش مواد غذایی هست که در دسترس همه هست و همه هم استفاده میکنند. همه بادام و فندق و پسته و.. میخورند. من هنوز هم از این معجونها استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.

معجون جین سینگ روزی 3 قاشق مربا خوری صبح و ظهر و شب میل شود.
مواد لازم:
جین سینگ 50 گرم.
زعفران گل 1 مثقال.
هل سبز 5 مثقال.
عسل 1 كیلو.
طرز تهیه: مواد فوق را آسیاب كرده با عسل خوب مخلوط كنید و طبق دستور میل كنید.

معجون جوانه گندم.
مواد لازم:
بادام ، فندق ، بادام هندی ، چلغوز ، نارگیل ، كنجد ، پسته از هر كدام 100 گرم ، هل آسیاب شده 5 مثقال ، دارچین 10 مثقال ، زنجبیل 1 مثقال ، زعفران 1 مثقال ، وانیل 1 قاشق چای خوری سر صاف ، آرد جوانه گندم 250 گرم ، عسل 500 گرم و شیره خرما یك لیوان.
طرز تهیه: همه را آسیاب كرده خوب مخلوط كنید سپس عسل و شیره خرما را اضافه كنید و به آرامی هم یزنید تا یكنواخت شود در دیس پهن كرده و روی آن سلیفون بكشید و روزانه 3 تا 5 قاشق غذا خوری میل كنید.
موفق باشید
 تشکر شده توسط : baran , vernal , samiraa , hedieh
به نظر میاد واقعا این معجونه واقعا معجونه ها! خیلی خوشمزه اس مریم جون...
سارا جون باید حساب شده عمل کنی . اگه فکر می کنی طرف بالاتر دنبال بهونه نمی گرده و خیلی آدم حسابیه بهش بگو... این مسئله ممکنه که آزادی هایی رو ازت بگیره و شاید هم نه، اوضاع خیلی بهتر از اینی بشه که هست، چیزی که بیشتر اهمیت داره اینه که ماها آدمای سالم و بی نقصی هستیم و هیچ کاری نیست که نتونیم انجام بدیم.
نهایتا این خودت هستی که باید تمام جوانب رو در نظر بگیری و سنجیده عمل کنی
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
سارا جون من ام اس ندارم ، ولی مشکل قلبی دارم ، از وقتی به رئیسم گفتی یهو باهام مهربون شد ! دیگه هر چی دیر می رفتم ، فقط دستم رو می ذاشتم رو قلبم رو می رفتم باهاش سلام می کردم ، اونم می گفت عیبی نداره دیر اودی ! agreement2

ولی یه جوری بگو که برات مشکلی پیش نیاد ، مثلاً سمتت رو ازت نگیره angry
 تشکر شده توسط : samiraa , hedieh , sargol , sange sabor
وای مجید خیلی باحالیagreement2agreement2
سارا جونم به نظر من نمیخواد بگی!برا چی باید بدونه
بعدشم یه کاری کن اینقد انرژیت زود تحلیل نرهsmiling
سارا جونم چه مشکلی داری مگه گلمAngry
نمیخواد بگیlove51love51love51
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
بچه ها ما از اين ام اس بيچاره ميتونيم خيلي سوءاستفاده بكنيم.علاوه بر محيط كار.من هم تو تربيت بدني 1 هم تربيت بدني 2 تو هر جفتش 20 گرفتم.بردم فرم بيماريمو نشون استاد دادم همون اولين جلسه بهم گفت كلاس نيا.موقع امتحان پايان ترم هم بازم همون آشو همون كاسه و گفتش تو امتحان نده و20 شدم.البته شانس بيارم از مسئولين دانشگاه آزاد كسي عضو انجمن نباشه كه مدركمو ابطال كنن.confused confused confused confused
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : samiraa , paeeze
laughing3laughing3laughing3
امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان