•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید...
[size=medium]بچه ها اینقدر توفضای مجازی میچرخین ونت گردی میکنین فقط چند دقیقه وقت بذارین وبه دوستمون کمک کنین واسه خودمونم خوووبه نتایج بدردمیخوره جاهایی به کارمیادکه فکرشم نمیکنین پس خواهشا یکم همکاریmenmen
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی
شاید خیلی ها اصلا این پژوهش را ندیده باشند که در اون مشارکت کنند، وگرنه بعد از این مدت 110 نفر کمه!!angry2angry2
چند روز پیش اس ام اسی برام اومد از وبسایت ام اس سنتر در مورد صعود به کوه آرارات ترکیه، جالب بود آفرین به همت و پشتکار بچه ها.... happy0065.gifagreement2
به این فکر افتادم که یک اس ام اسی هم درباره مشارکت در این پژوهش برای تمامی اعضا ارسال بشه. من پیشنهاد میکنم که با همکاری
مدیریت سایت اگر این کار انجام بشه خیلی میتونه مفید باشه.

1100 نفر؟icon_cryicon_cry نه بابافکر کنم هنوز 110نفر پرکردنconfused2confused2
یه باردیگه درخواست میکنم لطفا کمک کنین این کار به نتیجه برسهicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : tinookhe , معصومه عباسی
با سلام، منم خواستم شركت كنم تو اين برنامه ولي حق خالي نذاشتن قسمتهايي كه نميتونستم نظر بدم، اجازه نداد
خيلي هامون اصلا شاد نيستيم ولي دوست نداريم افسرده معرفي شيم
 تشکر شده توسط : tinookhe , معصومه عباسی
دوستای گل خانم عباسی خیلی دیگه وقت ندارن لطفا اگه هنوز شرکت نکردید مشارکت کنید
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
مریم عزیز

درست می فرمایید.
نهایتا اگر تا آخر هفته آینده برای تکمیل پرسشنامه وقت داشته باشم. سقف زمانی مطالعه برای تکمیل پرسشنامه، دیگه کاملا رو به اتمامه. ...

فکر می کنم دوستانی که الان اینجا حضور دارند ، همگی بهشون زحمت دادیم و لطف کردند ما رو همراهی کردند.
از همگی متشکریم.
امیدوارم تا هفته آینده تعداد دوستان مون قابل توجه بشه.
 تشکر شده توسط : Kamyar
هدف بالا اومدن تاپیکه
و اینکه ببینیم این تحقیق تا کجا پیش رفته
خب طبیعتاً بایدپیگیر باشیم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

(2015/08/10, 12:37 AM)ابراهیم نوشته است: هدف بالا اومدن تاپیکه
و اینکه ببینیم این تحقیق تا کجا پیش رفته
خب طبیعتاً بایدپیگیر باشیم

آقا ابراهیم عزیز
سلام. وقت شما به خیر

راستش این تحقیق و مطالعه تا تعداد 130 نفر پیش رفت و حالا مدتیه که دیگه تقریبا روند تکمیل ثابت شده.
یعنی تقریبا تمامی افرادی که همیشه در لیست آنلاین در 24 ساعت اخیر می بینم من بهشون پیغام خصوصی دادم و مجددا هم پیام یادآوری ارسال کردم...
دوستان هم کمک کردند به سایر دوستان شون اطلاع دادند و همکاری کردند ..دیگه راه حلی به نظرمون نمیرسه...؟!
 تشکر شده توسط : nahid , alireza1111 , یاسی
دوستان icon_cry

این تاپیک چرا بالا نیست Smile (16)Smile (16)Smile (16)
 تشکر شده توسط : یاسی , ayda.m
مرسی از همه دوستانی که این تاپیک رو بالا نگه میدارن
منم یه بار دیگه از همه دوستان تقاضا دارم که چند دقیقه ای وقت بزارن و پرسش نامه ای که برای خودمون هست رو تکمیل کنن
وقت خیلی اندک هست و شدیدا نیاز داریم کمکمون کنید

مرسی
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ayda.m , hadisss , mtabbasi , معصومه عباسی , alireza1111

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,895 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,327 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,450 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,178 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,803 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  اطلاعیه برگزاری جلسه کمیته علمی naazanin 1 2,415 2012/10/01, 01:35 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست