امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معناي ام اس
سلام دوستان عزيز
سوالي كه دو سال پس از تشخيص ام اس هنوز به آن فكر مي كنم معناي ام اس براي بيماران ام اسي است؟ براي شما ام اس چه معنايي دارد؟
 تشکر شده توسط : afsaneh , maryamgoli
(2013/04/28, 10:42 AM)kamal نوشته است: سلام دوستان عزيز
سوالي كه دو سال پس از تشخيص ام اس هنوز به آن فكر مي كنم معناي ام اس براي بيماران ام اسي است؟ براي شما ام اس چه معنايي دارد؟
سلام. ام اس یعنی شروع یه زندگی جدید و اینکه هر کسی به این بیماری دچار نمیشه و مخصوص آدمهای خاصه

ام اس یعنی شروع یک زندگی جدید و اینکه این بیماری مختص آدمهای خاصه که هر کسی دچار این بیماری نمیشه
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : saeid , afsaneh , kamal , arezooo82
ام اس یعنی اینکه خدا یکی زده پس گردنت که حواست بیشتر
به خدا و خودت باشه
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : maryamgoli , afsaneh , spring , کارون , زهرا59 , MFhealth , fariba 68 , ساناز66 , عسل راد , arezooo82
ام اس یعنی

زندگی سخت ترین خواب منست

خسته ام خسته از این خواب بلند [/color][/align][/b]

ام اس یعنی

زندگی سخت ترین خواب منست

خسته ام خسته از این خواب بلند

تشکر شده توسط : maryamgoli , zenith , kamal , ساناز66 , omid_nejad , H-tanha , leili-asmaneh
ام اس یعنی فهم معنای سلامتی و قدر این نعمت رو دونستن
یعنی خدا خواسته ما به خودمون بیایم
یعنی عشق...love51
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : spring , maryamgoli
ورود ام اس تو زندگیم باعث شد خودمو خدای خودمو و اطرافیانمو خیلی بهتر از قبل بشناسم
واسه من به معنی یه دیکشنری پر از معناهای جدید بود از هرچی که دور و برم هس
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : maryamgoli , saeid , hessam , fireboud , زهرا59 , kamal , arezooo82
شخصا مدتهاست كه ام اس گيجم كرده است. بله قبول دارم كه ام اس ادمهاي خاص و اغلب احساسي كه تحمل ديدن زندگي هاي سگي را ندارند، دچار مي كند. اما معناي ام اس جداي از اين احساسات كه فقط خود ام اسي ها مي فهمند، براي من به وجود امدن فاصله با ديگران در اطرافم بوده است. اگر دقت كرده باشيد ام اسي ها مدام دوست دارند از خودشان و بيماريشان و تنهاييشان صحبت كنند اما ديگران درك نمي كنند، يا سرزنشت مي كنند و يا به ضعيف بودن متهم مي شوي و يا شكست عشقيشان را هم طراز رنج تو مي كنند كه يك وقتي كم نياورده باشند. من معناي ام اس را پرسيدم كه مشخص تر درباره ان صحبت كنيم؟ من شخصا با اين جمله كه " خسته ام از اين زندگي..." احساس نزديكي مي كنم.بيشتر ما جسما مشكلي نداريم اما شايد روحمان از دست آنچه جامعه به ما تحميل مي كند، در عذاب باشد. البته كه اميدواريم اما زمان مي گذرد و راستش را بخواهيد من گاهي حسرت سالم بودن را مي خورم. مرا به خاطر رك گوييم ببخشيد. نظر شما چيست؟
 تشکر شده توسط : maryamgoli , عسل راد , arezooo82 , leili-asmaneh
ام اس یعنی همه دلشون واست بسوزه بهت ترحم کنن
بهت دلداری بدن فکر میکنن واگیر داره ازت دور میشن...
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : kamal , maryamgoli
از ترحم بدم میاد کاش میشد ترحم رو از بین برد
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : shaytoon
ام اس که از دید ما معنای خاصی داره
ولی از دید بقیه
ام اس یعنی نچ نچ آخی و ..........

که اصلا هم معناشون از دید اونامهم نیست مهمخودمونیم بذار اونا هرچی میخوان بگن تا کپک بزنن والله icon_biggrin

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : yummy , leili-asmaneh , fariba 68

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست