امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟
سلام به همه خوبان.

حداقل حدود 10 ماهه که کرونا قدم به ایران گذاشته و زندگی ما رو تغییر داده .
 یکی از مواردی که تا حدودی تحت تاثیر کرونا قرار گرفته میزان مراجعه به مراکز تشخیصی ، پزشکی و درمانیه.  

آیا شما مثل گذشته و با همان فاصله زمانی به دکتر ، آزمایشگاه ،تصویر برداری (ام آر آی و...) مراجعه می کنید ؟ 
یا این که خیلی کمتر از گذشته و در صورت لزوم و اجبار ؟ 

آیا کسانی هستند که اصلا قید دکتر و ام آر آی و آزمایش دادن و ... زده باشن ؟

اگه ممکنه تجربیات خودتون درباره این موضوع رو بگید  icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : elham 66 , glassheart , هليا , آرزو , طلوع.. , hessam , hadisss , پریا حقیقت پور
سلام ناهید جون ،
امان از دست کرونا  angry

من خییییلی کمتر از قبل دکتر و ازمایشگاه میرم .
البته با دکترم هماهنگم و
بصورت  آیلاین !!!! ویزیت از راه دور میشم !!!  agreement2
خداروشکر تا الان مورد اورژانسی پیش نیومده .
ولی هر سری که نوبت ریتوکسیم هست ،  استرس کرونا چندین برابر میشه برام. Smiley-sick005 angry2

در کل لعنت به کرونا angry

تشکر شده توسط : glassheart , هليا , hourieh , nahid , طلوع.. , hessam , پریا حقیقت پور
سلام 

من معاینات دوره ایم رو نه به اندازه قبل ولی تقریبا با همون روال میرم 

تزریق ریتوکسی رو دکترم خودش تغییر داده و با فواصل بیشتری تزریق میکنه

ام آر آی یکبار رفتم و آزمایش هایی که برای ریتوکسی باید برم رو هم رفتم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : elham 66 , hourieh , nahid , طلوع.. , hessam , پریا حقیقت پور
سلام ناهيد جان، من اولش مراجعه م كمتر شده بود ولى بعد به علت حمله اى كه بهم دست داد ديگه مجبور شدم چند بار آزمايشگاه برم و هم ام آر آى بگيرم! 
مراجعاتم چون دارو جديده فعلا كمتر نشده:|
 تشکر شده توسط : elham 66 , hourieh , nahid , طلوع.. , glassheart , hessam , پریا حقیقت پور
سلام

من بهار۹۹ یک بار رفتم دکتر اونم نسخه میخواستم یعنی معاینه نبود
یه بارم رفتم آزمایش خون که دیگه جوابشو برای دکتر نبردم
با دکترم هم در ارتباط نبودم تا الان 
ولی ماه دیگه مجبورم برم برای ویزیت چون مارلا دیگه وارد نمیشه ببینم دکتر چه دستوری میده واسه دارو
 تشکر شده توسط : hourieh , nahid , elham 66 , طلوع.. , glassheart , هليا , hessam , پریا حقیقت پور
خيلي سعي ميكنم نرم   ازمايش كه چند بار اومده خونه براي كمر درد هم يك بار رفتم دكتر خودم ولي دكتر ارتوپد خواهرم عكس رو برد ولي اين طور كه داره پيش ميره فكر كنم مجبور بشم برم دكتر 
ولي خوب از بيرون هم كه كسي مياد براي مثلا امپول زدن. برق گذاشتن. ليزر درماني.  بازم خطرناكه  با همه ملاحظات 
بازم استرس دارم
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : nahid , طلوع.. , elham 66 , هليا , hessam , پریا حقیقت پور
من هم پارسال همین موقع ها بود که پیش دکترم رفتم وقراربود فروردین 99دوباره برم پیشش به خاطر کرونا نرفتم  چون یه شهر دیگه هستن از اون موقع داره یه سال میشه نرفتم، وفقط به خاطر گرفتن دارو اونم با ترسو لرزپیش یه دکتردیگه تو شهر خودمون میرم به دکتر میگم برم ام آری بدم آخه یه سال بیشر داره میگذره میگه نه لازم نیست تواین وضعیت angry2 ، و برای آزمایش مثل همیشه هر 3ماه میرم.
 تشکر شده توسط : elham 66 , glassheart , hourieh , nahid , هليا , hessam , پریا حقیقت پور
ممنون از همه دوستانی که جواب دادن icon_question
راستش منم نه دکتر رفتم نه آزمایش و ام آر آی ، از ام آر آی میترسیدم چون مدت تقریبا زیادی تو محیط بسته باید باشیم ، نفر قبلی هنوز نرفته بعدی رو صدا میزنن ، الان نمیدونم چه کار جدیدی انجام میدن ، تهویه داره یا نه و... 
فکر کنم باید برم بالاخره ، کرونا که فعلا هست و نمیره ، واکسن معتبر هم نمیارن که بزنیم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : elham 66 , hessam , هليا , glassheart , پریا حقیقت پور
سلام
من مراجعاتم به دکترم رو خیلی کم کردم امسال
اوایل امسال یکبار مراجعه داشتم و برای چندماه برام دارو نوشتن و تاکید کردن مراقب باشم و زیاد از خونه نزنم بیرون مگر امور ضروری
ام آر آی هم گفتن نیازی نیس امسال بدی
قبلا آمپول تقویتی هم میزدم ولی دکترم گفت به خاطر کرونا دیگه نیازی نیس بری درمانگاهی جایی آمپول بزنی
یه سری دیگه هم خواستم مراجعه کنم بهشون که نبودن و به دکتر دیگه ای که میشناختم رفتم و گفتم بیمار فلان پزشکم و برام داروهای ام اس و باقی داروهامو نوشتن
خلاصه کرونا بهله مراجعاتمو کمتر کرد
و اینکه امسال اصن آزمایش خون دوره ایمو تا حالا ندادم  confused
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : هليا , nahid , glassheart , elham 66 , پریا حقیقت پور
وای منم ۱سال شد که آمپول لینوکسی مو نزدم البته حدود ۶ماه خود دکتر انداختنش عقب و گفتن صبر کنم تا اوضاع بهتر شه اما اوضاع بدتر شد و منم دیگه نرفتم حتی پیش دکترم هم نگران کرونام هم دارویی که نزدم
 تشکر شده توسط : nahid , elham 66 , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس دارم و کرونا گرفتم hamid 17 6,872 2021/02/27, 11:19 PM
آخرین ارسال: nahid
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 8,959 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  زنبور درمانی maya 107 75,706 2018/04/03, 08:02 PM
آخرین ارسال: Yekta1991
Photo ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟ pesareshoja_ir71 294 133,927 2017/05/27, 12:45 AM
آخرین ارسال: yas8866
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,450 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,271 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان