امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غذا درمانی
سلام:داشتم تو اینترنت میچرخیدم به سایتhttp://khorsand.org مربوط به دکتر خرسندی برخورد کردم که ادعا کرده با خوردن غذاهائی که برای هر بیمار پیشنهاد میکند انواع بیماریها را درمان کرده و خیلیها هم در همین سایت از او تشکر کرده اند.میخواستم ببینم کسی تا حالا اینو شنیده یا خبری از این روش داره؟
به نظر شما کسی که اینطور بدون هیچ تاییده ی مبنی بر اینکه ادعای مدارک پزشکی میکنه و از ملت پول میگیره مورد تاییده؟

نقل قول: 1- در شروع:هزینه تشکیل و نگهداری پرونده: فقط یک بار « 10 یورو » اما تخفیف برای ساکنان ایران: « فقط 5 هزارتومان»

2- هزینه هربار مشاوره: در طول درمان: « 35 یورو » اما تخفیف برای ساکنان ایران : « 20 هزارتومان »
مثلا برای هربارنسخه یا توصیه و رسیدگی به گزارشات مریض، پاسخ بسئوالات،آزمایش و ارائه نظرو مشاوره،ویا مجموع اینهاولی دریک نوبت
-- * دانش پژوهان رشته « فوق تخصص غذادرمانی» نیز طبق تعهد پذیرش شده پرداخت میکنند، یعنی درشروع « تعهد پیش پرداخت » و در طول تحصیل « تعهد اقساط » خودرا میپردازند.

خیلی واضحه که کلاه بردارند.

من یه نیم ساعت سایتشون رو مطالعه کردم یه سری دستور غذا در قالب نسخه به شما میدن (بعد از دریافت پول)
که هیچ منشا علمی نداره! و اینکه بیشتر برنامه شون روی "خام گیاه خواری" و "خام خواری" است.

دنبال این جور کلاه برداری ها نرید که ضررش رو بعدا می بینید.

این به اصطلاح پروفسور اگر می تونه این همه مریضی رو از ام اس تا سرطان های مختلف درمان کنه
به نظرتون آیا در هلند وقت سر خاروندن هم داره یا نه؟
آیا بزرگان سیاست دنیا و پولدار های جهان اون رو از هر پولی بی نیاز نمی کنند که به فکر 20 هزار تومن و 5 هزار تومن من و شما از ایران نباشه؟
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : successful , reyhaneh , parvaneh , hanie , TootFarangi , nahid , DavidBili , فرناز , نسيم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,394 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  زنبور درمانی maya 107 76,097 2018/04/03, 08:02 PM
آخرین ارسال: Yekta1991
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,481 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان