•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
مفت میخورند بعدش منت هم میزارن که ما خدمات رفاهی میدیم به ام اسی هاangry2angry2

دانشگاه ما که انگار نه انگار

تو همه چیش کویته جز پول گرفتن از ماangry3

نه سارا جان
ببین نامه رو از انجمن گرفتم و بردم ساختمان جاسبی و تائید کرد و بردم خیابان اسکندری(فرصت)بهم گفت برو برات حساب میشه
رفتم ببینم نامه اومده امور مالی بهم گفت 5 درصد لحاظ شدهconfused2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
شكلات جونم، من از قانون شهريه چيزي نميدونستم. رفتم مالي دانشكده. با رئيس مالي صحبت كردم، گفت 25 درصد تخفيف داره. رفتم انجمن ام اس . نامه گرفتم. نامه رو بردم مالي دانشكده! گفت: نامه رو ببر ستاد. رفتم ستاد. گفت خانوم نميشه. همچين چيزي نيست.
كلي خواهش تمنا كردم، گفتن: برو مالي دانشگاه (سازمان مركزي) پيش رئيس اعتبارات ...! رفتم و كلي دوندگي كردم، اما تهش گفتن: نميشه!
اين يعني چي؟ 25 درصد ندن! همون 5 يا 10 درصد هم بدن خوبه بخدا! حالا بگو من چيكار كنم؟ يه راهنمايي درست و درمون كنيد منو! الهي خير ببينيد.
 تشکر شده توسط : شهرزاد
اصلا همونجا (ساختمان ستادی)نامه اتو دستورشو که 10درصد به همراه وام بلندمدته میدن به خودت ببری برای یونیتconfusedconfused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : شهرزاد , TootFarangi
(2012/03/14, 02:01 PM)shokolat نوشته است: اصلا همونجا (ساختمان ستادی)نامه اتو دستورشو که 10درصد به همراه وام بلندمدته میدن به خودت ببری برای یونیتconfusedconfused

جدي؟
پس چرا منو سر كار گذاشتن؟
عجب بدبختي ام من، كه بايدكفش آهنين بپوشم برم دنبال يه تخفيف ناچيز.
کاش دانشگاه منم باید سره عقل

ای خدا 700هزارتومن کجاangry3
يكي بياد عنوان تاپيكو عوض كنه! بابا جان، آخه بهزيستي كجا تخفيف 20 تا 80 درصد ميده؟! عنوان بشه: تخفيف شهريه بيماران ام اس، بهتر نيست؟
 تشکر شده توسط : شهرزاد , TootFarangi
اول یه نامه از انجمن میگیرید برای دانشگاه ازاد
بعد نامه ارو میبرید برای دفتر رئیس کل دانشگاه ازاد ودستور10درصد تخفیف به همراه وام بلندمدت بعد از فراعت از تحصیل صادر میشه ونامه ای برای دانشگاهتون صادرمیشه ومیدن بهتون
بعدش نامه ارو میبرید ساختمان مرکزی دانشگاهتون تا دستورشو برای دانشکده اتون صادر کنن
نقطه سر خط.agreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : sohaa , TootFarangi
(2012/03/14, 02:04 PM)sohaa نوشته است: يكي بياد عنوان تاپيكو عوض كنه! بابا جان، آخه بهزيستي كجا تخفيف 20 تا 80 درصد ميده؟! عنوان بشه: تخفيف شهريه بيماران ام اس، بهتر نيست؟

سها جان بهزیستی هم چین کاری میکنه
یعنی همین قدر تخفیف میده....
ولی باید بری دنبالش
چون وقتی من عضو شدم (بهزیستی) بهم گفت باید چیکار کنمicon_biggrin

سارا جان شما این ترم گرفتید؟
 تشکر شده توسط : sohaa
(2012/03/14, 02:06 PM)شهرزاد نوشته است: سها جان بهزیستی هم چین کاری میکنه
یعنی همین قدر تخفیف میده....
ولی باید بری دنبالش
چون وقتی من عضو شدم (بهزیستی) بهم گفت باید چیکار کنمicon_biggrin
واااااااای نه بابا شهرزاد اطلاعاتت مال سال گذشته است هاconfused
بهزیستی همچین قانونی نداره اصلا دیگه!در ضمن بودجه هم نداره دیگه بده
اما قانونش این بود که شهریه ثابتو خودت پرداخت کنی بعد یه پرینت مالی ببری از پرداختت تا مقداریشو بهت برگردونن
چشمام ضعیف نیست عزیزم بله گرفتمlaughing3

تشکر شده توسط : شهرزاد
پس................................

angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

راستی :
سارا جان شما این ترم گرفتی تخفیف (اقدام کردی قبل عید)؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,270 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 208,013 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,235 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست