•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
والا میگفتن یک میلیون تومن کمک هزینه شهریه به دانشجویان ارشد میدن
پرینت مالی و انتخاب واحد هم که بردیم اما هنوز خبری نیستاز پرداختشangry2
همه این خدماتی که نام برده شده بنظرم امید واهی دادن هست عملا هیچ خدمتی ارائه نشده
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeeze , TootFarangi , ارزو
من با اینکه ام اس داشتم وحالم خوب نبود با انتقالیم به دانشگاه شیراز موافقت نشدfighting0030.gif ولی اگر بند پ داشتم می شدAngel[/size]
فکر میکردم فقط بهزیستی کرج خدماتش را قطع کرده اما به نظر میرسه که کل کشور را شامل میشهicon_cry
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ارزو
سلام بچه ها
درمورد پرداخت شهريه از طرف بهزيستي من خيلي پيگيري كردم و كلي رفت و آمد و نامه نگاري و فرم و ... اما بهزيستي با كسري پول مواجه شده و هيچ مبلغي رو نميده! پس لطفا گول نخوريد.angry
درمورد 25 درصد تخفيف شهريه بيماران خاص ( ام اس ، سرطاني و ...) هم اقدام كردم، نامه هم از انجمن ام اس گرفتم اما دانشگاه قبول نميكنه و ميگن اخيرن اين قانون برداشته شده و به كسي تخفيف شهريه براي بيماري ام اس نميدن! همش كشكه!!!!!!!!
من خيلي متاسفم. هم براي خودم و هم براي دوستاني كه گول خوردن و به هواي اينكه بهزيستي و دانشگاهها كمكي ميكنن، دانشگاه رفتن! اونقدر هزينه داروها سنگين هستن (منظورم فقط آمپول نيست، همون قرصاي كوفتي كه من ميخورم گرونن) كه واقعا نميشه با اين وضعيت اقتصادي شهريه گزاف دانشگاههارو پرداخت كرد.sad
يه چيز ديگه هم بگم، از سال آينده براي كارشناسي ارشد و دكترا، بهزيستي شهريه نميده مگر اينكه پول و پله توي چنته داشته باشن! خداروشكر همينطوري شهريه كارشناسي ها رو نميده چه برسه به بقيه مقاطع! نيست تا حالا شهريه معلولينو ميداده، حالا ميگه نميدم!laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : ارزو
بازم سلام بچه ها
از يه بنده خدايي شنيدم بهزيستي هزينه شهريه اش رو به حسابش واريز كرده! شرايط مالي خوبي نداشته و ام اسي (با معلوليت جسمي) بوده.
(2012/03/02, 04:00 PM)فاطی جونی نوشته است: من با اینکه ام اس داشتم وحالم خوب نبود با انتقالیم به دانشگاه شیراز موافقت نشدfighting0030.gif ولی اگر بند پ داشتم می شدAngel[/size]

فاطي جوني جان، يه وقتايي اين چيزا ربطي به بند پ نداره. اينو مطمئن باش. توكلت به خدا باشه، حتما خيري داشته كه نشده!
sohaaعزیز بهتره با دقت تر اطلاع رسانی بفرمایید گفتید هم از طریق بنیاد بیماران خاص اقدام کردید و هم از انجمن نامه گرفتید برای تخفیف25درصد ودانشگاه نپذیرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!confusedconfusedconfused
باید خدمتتون بگم اصلا انجمن نامه تخفیف صادر نمیکنه فقط نامه ای برای دانشگاه ازاد واحد مرکزی ویا دانشگاه سراسری هر دانشکده ای میده وشمارو به عنوان فرد مبتلا به ام اس معرفی میکنه تا اقدامات لازم و دستور لازم از طرف خود دانشگاه داده بشه!
بعدشم نمیدونم اطلاعاتتون مال چه زمانی هست؟تخفیف 25درصدیکسالی است برچیده شده و تبدیل شده به 10درصد تخفیف شهریه والباقی اعطای وام بلندمدت بعداز فراغت از تحصیل.
یه ذره فقط صبر و اطلاع رسانی دقیق و درست به هممون بیشتر کمک میکنه عزیزمlove51
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : TootFarangi
تازه از 10درصد شده 5 درصد
الان نزدیک یکساله.......
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
نه عزیزم شهرزاد جان بهتره گمراه نکنید بچه هارو همون ده درصد و وام بلند مدت هستconfused

تشکر شده توسط : شهرزاد
من این ترم گرفتم ساراجون

حتی ترم پیش و ترم پیشش همگی به من 5 در صد تعلق گرفت

البته چک هم (وام ) گرفتند

یعنی میشه به من کم داده باشند؟؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
شكلات من به هر دري زدم نشد. يه چيز ديگه، همه دانشگاهها 10 درصد نميدن. بعضي جاها 5 درصده. دانشگاه خود ما هم 25 درصد!
من نميدونم كدوم دانشگاه و كدوم شهر درس ميخوني كه 10 درصده. من حتي پيش رئيس مالي دانشگاه رفتم گفت 25 درصده و من رفتم دنبال اقدامات لازم. اما كلا قبول نكردن. اولش آدم و ميبينن ميگن، بله بله! تخفيف شهريه واجبه براي شما. ام ازش خبري نيست و بعدش ميگن كلا نميشه!!!!
حالا بيخيالش! تخفيف شهريه نخواستيم...
 تشکر شده توسط : شهرزاد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,270 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 208,019 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,237 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان