•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
(2012/02/25, 03:41 PM)shokolat نوشته است: والا میگفتن یک میلیون تومن کمک هزینه شهریه به دانشجویان ارشد میدن
پرینت مالی و انتخاب واحد هم که بردیم اما هنوز خبری نیستاز پرداختشangry2
همه این خدماتی که نام برده شده بنظرم امید واهی دادن هست عملا هیچ خدمتی ارائه نشده

الحمدالله که دادند
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : برگ 7
آقای کاکاوند من که خدارو شکر سر حالم و اصلا از ظاهرم معلوم نیست که ام اس دارم جزو کدوم معلولیتها میشم؟؟؟؟؟؟Huh
باد با چراغ خاموش کاری ندارد، اگر در سختی هستی بدان که روشنی!(شکسپیر)agreement2
[quote='فاطی جونی' pid='195924' dateline='1330691447']
من با اینکه ام اس داشتم وحالم خوب نبود با انتقالیم به دانشگاه شیراز موافقت نشدfighting0030.gif ولی اگر بند پ داشتم می شدAngel[/size]
[/quo
متاسفانه تا بود چنین بود
 تشکر شده توسط : googoosh
(2012/05/09, 05:30 AM)ابراهیم نوشته است: [quote='فاطی جونی' pid='195924' dateline='1330691447']
من با اینکه ام اس داشتم وحالم خوب نبود با انتقالیم به دانشگاه شیراز موافقت نشدfighting0030.gif ولی اگر بند پ داشتم می شدAngel[/size]
[/quo
متاسفانه تا بود چنین بود
دانشگاه دولتی شیراز یا ازاد؟
دوتا عرض:برای انتقالی دانشگاههای دولتی چون بحث همطرازی دانشگاه مطرحه کمی سخت تر موافقت میشه اما لازم به ذکر هست برای انتقالی از دانشگاه های دولتی شهر تهران به دانشگاههای دولتی سایر شهرها مشکلی وجود نداره
در بحث دانشگاه ازاد هم که خداروشکر بند پ ماهارو خدا صادر کرده همین ام اس
جزو شرایط خاص برای انتقالی بحساب میادوسریعا در عرض3روز با مراجعه به ساختمون مرکزی دانشگاه ازاد در خیابان پاسداران انتقالیتون به هر واحد ازاد در هر شهری صورت میگیره.
راه های رفته شده امن و بی دغدغه ان،ازشون استفاده کنیمagreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2012/08/04, 09:21 PM)shokolat نوشته است: دانشگاه دولتی شیراز یا ازاد؟
دوتا عرض:برای انتقالی دانشگاههای دولتی چون بحث همطرازی دانشگاه مطرحه کمی سخت تر موافقت میشه اما لازم به ذکر هست برای انتقالی از دانشگاه های دولتی شهر تهران به دانشگاههای دولتی سایر شهرها مشکلی وجود نداره
در بحث دانشگاه ازاد هم که خداروشکر بند پ ماهارو خدا صادر کرده همین ام اس
جزو شرایط خاص برای انتقالی بحساب میادوسریعا در عرض3روز با مراجعه به ساختمون مرکزی دانشگاه ازاد در خیابان پاسداران انتقالیتون به هر واحد ازاد در هر شهری صورت میگیره.
راه های رفته شده امن و بی دغدغه ان،ازشون استفاده کنیمagreement2

ولی همین دانشگاه آزاد با انتقالی من موافقت نکرد , حتی به کمیسیون پزشکی هم دعوت نشدم . مراجعه هم که کردم همه میگفتن نمیدونم ریاست مخالفت کردن . با اینکه توی اساسنامه دانشگاه تنها بیماری که از ترم اول انتقالی میدن ام اسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
به کجا مراجعه کردید ودقیقا چه کاری انجام دادید که نشد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

من همينجوريشم هر ترم 15% تخفيف دودانشجويی ميگيرم يعنی 10% ام اسم بهم ميدن?!!
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
(2012/08/07, 05:16 PM)nazii نوشته است: من همينجوريشم هر ترم 15% تخفيف دودانشجويی ميگيرم يعنی 10% ام اسم بهم ميدن?!!
بله میدن 10درصد تخفیف+اعطای وام بلند مدت پرداخت شهریه بعداز فارغ التحصیل

تشکر شده توسط : nazii
فکر کنم تخفیف شهریه سلیقه ایه!! من یه ترم رفتم پیش رئیس دانشگامون،گفتم ام اس دارم 20% تخفیف داد!بدون تحقیق و... البته اینم بگما رئیس دانشگاه آزاد قزوین بودااا..مثل ایشون کم پیدا میشه
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
اصلا به رئیس دانشگاه ها مرتبط نیست یعنی اینکه باید به ساختمون مرکزی ودفتر خود رییس دانشگاه ازاد در خیابان پاسداران برید ونامه انجمن ام اس رو که در خصوص دانشگاه دارید رو بدید خدمت ایشون وبعد از موافقتشون، نامه ای رو امور تسیلات واعتبارات برای واحد دانشگاهیتون میزنن که اونو برای دانشکده ومدیر مالیتون میبرید
قانون قبلی تخفیف25درصد بیماران خاص بوده که2ساله تغییر کرده به10درصد تخفیف+اعطای وام بلند مدت پرداخت شهریه بعداز فارغ التحصیلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,851 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,776 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,864 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست