امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی
دوستان عزیز می توانند با نامه ای از بهزیستی و یا مددکاری بهزیستی به متروی امام خمینی ، اتاق شماره 13 ، صدور کارت بیماران خاص مراجعه و از تخفیف شارژ آن بهره ببرند ....

آخرین قیمتی که برای شارژ کارت به من گفت 6 ماهه 14800 تومان ....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : earth , hessam , movahedi , DavidBili , leili , babak1025 , Mahpishouni
سلام دوستان.من چند روز پیش واسه تحویل داروم به هلال احمرکه مراجعه کردم بهم گفتن اگه کارت هوشمند انجمن ام اس رو داشته باشی،10% هزینه دارو رو خودت میدی ودارو رو تحویل میگیری.سئوال من اینه:کارت هوشمند انجمن ام اس با کارت هوشمند بهزیستی فرق داره؟من کارت بهزیستی رو دارم.ضمنا بیمه تکمیلی من 90%از هزینه دارومو میپرداخت حالا سئوال اینه که اگه باکارت هوشمند انجمن 10%دارو رو خودم بپردازم آیا میتونم بقیه هزینه رو از بیمه بگیرم؟یعنی میتونم یکصدم هزینه رو بپردازم؟
 تشکر شده توسط : movahedi
مهتاب جان تا آنجایی که من اطلاع دارم بله فرق داره چون فعالیت بهزیستی با انجمن فرق داره و به خاطره همین شما باید یکسری مدارک ببرید بهزیستی و عضو بهزیستی بشید و بعد از اینکه تائید شدید که تحت پوشش بهزیستی برید ، بهتون کارت بهزیستی میدن که با توجه به اون کارت و یا نامه بهزیستی میتونید از امکانات بهزیستی مثل مستمری ( که تا الان هنوز یکسال و نیم گذشته و پرداخت نشده ) و تخفیف های مربوط به این سازمان اقدام و بهره ببرید ....

کارت هوشمند ام اس هم که قراره یک ماه و نیم دیگه به درد کل بیماران ام اس بخوره حالا تا چه اندازه این خبر موثق هستش رو باید پیگیر باشیم چون قراره یارانه دارو در همین کارت ها ریخته شود ....

در رابطه با کارت هوشمند ام اس آشنایی ندارم و در اصل دنبالش نبودم ....(میپرسم و بهت میگم)
 تشکر شده توسط : paeeze
(2013/05/17, 11:07 PM)شهرزاد نوشته است: ...

کارت هوشمند ام اس
هم که قراره یک ماه و نیم دیگه به درد کل بیماران ام اس بخوره حالا تا چه اندازه این خبر موثق هستش رو باید پیگیر باشیم چون قراره یارانه دارو در همین کارت ها ریخته شود ....

کارت هوشمند ام اس چیه؟

واسه انجمن ام اسه؟من یه کارت مقوایی دارم-سال 89 گرفتم- از انجمنSmile (16) یه کارت سبز رنگ با گل قرمز واسه داروSmile (16)

این که میگی جدیده؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

راستش من از اخبار شنیدم که قراره کارتی بدن که یارانه دارو رو مستقیم به حساب بیمار بریزن و بیمار خودش با این کارت و مبلغ داخلش دارو تهیه کنه که گفته این کار به نفع بیمار هم هست و اسمه این کارت رو کارت هوشمند بیماران خاص گذاشته بود حالا نمی دونم تا چه اندازه کارت جدید صادر میشه یا اصلا جریان این کارت ها چی میخواد بشه ...

اگر کسی اطلاعات بیشتر داره خوشحال میشم بیشتر بگه من هم در جریان باشمicon_question
به ما چند ساله یه همچین کارتی دادن
بیمه خدمات درمانی داده
مثل کارت عابر بانکه
خیلی خوشگل و شیکه با یه گل رز وسطش
داروهامونو با اون میگیریم
مثل دستگاههای کارت خوان که تو فروشگاهها هست میکشن تو دستگاه بعدش دارو میدن
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : zhonan
فقط خدمات درمانیا اون کارت سبزه رو با گل قرمز وسطشو دارنAngel

یه کارت جامعه هم دارم

یه کارتم که میخوان بدن بهمون توش پره پولهlaughing3! اصن کارت بارون شدیمwink2

خدا این کارتا رو نگیره از ماAngelconfused

تشکر شده توسط : ابراهیم , hessam
راستی کاش به ما دهاتیا کارت سوخت بدن
البته یه دوره کوپن میدادن ولی الان حذف شده
البته من هنوز عضو بهزیستی نشدم
به همه دوستان پیشنهاد میکنم عضو بهزیستی بشن
برای همه تخفیفها و امتیازات دولتی هم فقط نامه بهزیستی معتبره و ملاک تائید بهزیستی هست که زمان عضو شدن هم حداقل یک ماه طول میکشه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

این خبری بود که در رابطه با پرداخت نقدی یارانه دارو ها بود :

احتمال پرداخت نقدی یارانه دارو به بیماران

سرپرست دفتر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو درباره مباحثی که اخیرا در خصوص احتمال پرداخت یارانه نقدی به بیماران مطرح شد، توضیح داد: پرداخت یارانه به بیماران غیرممکن نیست، اما باید کارشناسی شود. معاونت درمان و سازمان های بیمه گر آمار بیماران خاص را دارند و می‌توانند اقداماتی در این خصوص انجام دهند.
وی افزود: در هر صورت اگر پرداخت مستقیم یارانه دارو هم اتفاق نیافتد، ولی امسال به طور حتم راهکارهای حمایتی از بیماران برای تامین دارو اتخاذ و اجرایی خواهد شد.

زمان ورود کارت‌های هوشمند تحویل دارو به بیماران خاص و سرطانی

وی درباره زمان صدور کارت‌های هوشمند تحویل داروهای بیماران خاص و سرطانی گفت: عملیات اجرایی این طرح در حال انجام است. سعی می‌کنیم در صورت امکان این کارت‌ها از اعتبار 2200 میلیارد تومانی که دولت برای دارو در نظر گرفته است، شارژ شود البته این برنامه هنوز نهایی نشده است.
 تشکر شده توسط : paeazan , zhonan
فکرشو کنین یه کارت بدن توش ماهی 1 تومن واسه آوونکس بریزن----مثلاTongueTongueTongueTongue

بعد برم سینووکس بخرم رایگان میتونم یه پراید بخرم با کمی پستهlaughing3laughing3laughing3

بچه ها کارت انجمن ام اس رو میبرین تمدید میکنین؟

تشکر شده توسط : ابراهیم , zhonan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام آرآی رایگان و با تخفیف SSA 64 95,906 2019/11/28, 08:22 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ... h.kakavand 76 71,332 2019/06/02, 08:28 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,447 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,719 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  تخفیف بهای برق khatereh. 76 50,260 2016/05/30, 06:02 PM
آخرین ارسال: افشین
  کارت هوشمند negar_negar92 32 18,761 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی h.kakavand 113 81,407 2015/01/30, 11:13 AM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست